Zdroj: Pixabay.com
V současné době má lidstvo na Zemi v buňkách těla dvouvláknovou DNA. Světlo (informace) se vyjadřuje prostřednictvím toho, čemu říkáme vědomí, a toto vědomí je zakódováno v DNA. Polarita +/- ve světle, je srovnatelná s DNA-RNA, kterou lze popsat jako polarity lidského vědomí. To je také důvod, proč lidské vědomí přechází ze světla do tmy. Prostřednictvím aktivace 12vláknové DNA je v buňkách těla aktivováno dalších 10 řetězců / vláken.

Další řetězce DNA jsou magnetické, vícerozměrné povahy a nelze je současným vědeckým zařízením detekovat.

Z testování a reakcí předpokládáme, že ke změnám dochází původně v éterickém těle. Tyto další řetězce DNA spouští nesčetné množství buněčných aktivit, nezbytných k přeměně našeho hustého fyzického uhlíkového těla, na fyzicko-éterické krystalické tělo a změnu našich energetických polí.
Tvrdí se, že 97% DNA je nefunkční. Pro mnoho lidí s probuzeným vědomím je tento spící materiál považován za živoucí datové úložiště, obsahující sady instrukcí pro náš větší lidský potenciál.

To, co je zakódováno v našem tajném trezoru, je potenciál tak obrovský, že zahlcuje mysl, aby si myslela, že něco tak hlubokého nemůže být tak lehce přístupné. Pouhým posunem našeho vnímání, přijetím nového způsobu, jak definovat naši osobní realitu, můžeme přepsat uhlíkový rámec na úrovni bází nukleových kyselin v DNA. Přední vědci dokazují, že geny a DNA nekontrolují naši biologii; že místo toho je DNA řízena signály z vnějšku buňky. To zahrnuje energetické zprávy vycházející z našich pozitivních a negativních myšlenek.
Závěrem je, že naše myšlenky a pocity přímo ovlivňují naši DNA. Pozitivní posuny vnímání a nové pocitové stavy spouští aktivaci DNA. Navíc, když se vědomě zabýváme živoucí inteligencí DNA, dostaví se hlavní stimulace a začne vytlačovat větší potenciál, který je obsažen v latentním kódu.

Stejně jako jsme pouze sekvence čtyřpísmenového kódu (ATCG), je i základ života je velmi jednoduchý. Stále se měníme a transformujeme. Neustále redefinujeme sami sebe. Z každého z těchto posunů vědomí doslova měníme náš kód.
Máme schopnost měnit se mrknutím oka, pokud dokážeme tyto myšlenky skutečně uchopit a začít jednat z plného vědomí našich vyšších schopností. Naše programy DNA jsou jako hadi zbavující se starých kůží; neustále se vzdáváme starých kódování. Tato kódování jsou pouze uložená zobrazení, která lze přeprogramovat. Jak měníme naše vnímání, mění se i buněčná biologie. Naše vibrace se zvyšují a základní písmena DNA se přeskupují.

Všechno na planetě se obrovsky mění. Elektromagnetické proudy se mění, magnetická pole se posouvají a mnoho věcí se již nedrží na svém známém místě. Začínáme vše odemykat! To přináší obrovskou změnu pro biologické tělo a celkové struktuře kódování našeho DNA. Jsou to tyto další řetězce DNA, které spouštějí změnu našeho celkového bytí ve vozidle vzestupu, které nás přenese do páté dimenze. A to je důvod, proč jsme řekli, že DNA a RNA jsou komunikační systémy. Je to jako by DNA byla vazbou na Vyšší Já a Duši a RNA by byla odpovědí duše. Prostřednictvím tohoto procesu aktualizace DNA se uvědomění dostává do vědomí a záměr se uvádí do pohybu.

K posílení spojení s naším Vyšším Já budou použity nové atributy. Jsme v procesu změny kritické části biologie, která je nám známá jako DNA.
Tato nová šablona nám umožní kráčet v plném souzvuku s naším Vyšším Já v každém okamžiku. Integrace samotného Vyššího Božství do fyzické podoby.
My jsme ta technologie, na kterou jsme čekali …
Já Jsem.
Ty jsi.
My jsme.
Jednota

ZDROJ: Mike Harrigan
Sdíleno v láskyplné komunikaci s každou iota částicí posvátného tělesného chrámu,

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě