Aktivace Božského zásahu - podrobné informace k meditaci 21.12.2021

datum 18. 12. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Meditaci s českým komentářem naleznete zde.

Celosvětová meditace - Aktivace Božského zásahu bude konána v nejlepší možnou chvíli, kdy bude mít maximální pozitivní dopad na lidstvo, přesně v okamžiku slunovratu 21. prosince 2021.

Návod na meditaci 21. prosince:

1. Použijte svou vlastní techniku, abyste se dostali do uvolněného stavu vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj ke spoluvytvoření spouštěče, který zahájí proces Prvního kontaktu s dobrotivými galaktickými bytostmi a Božským zásahem.

3. Vyvolejte fialový plamen z jeho primárního zdroje, abyste kolem sebe během meditace a po ní umístili ochranný kruh. Požádejte ho, aby proměnil cokoli, co neslouží Světlu

4. Vizualizujte si sloup zářivě bílého Světla vycházející z Kosmického Centrálního Slunce, které je pak distribuováno do Centrálních Sluncí všech galaxií v tomto vesmíru. Pak si vizualizujte, jak toto světlo vstupuje skrz Galaktické Centrální Slunce, pak prochází naší Galaxií, pak vstupuje do naší Sluneční soustavy a prochází všemi bytostmi Světla uvnitř naší Sluneční soustavy a pak skrz všechny bytosti na planetárním povrchu a všechny bytosti v podzemí a také skrz své tělo do středu Země.

5. Vyjádřete svou vůli a rozhodnutí pro První kontakt a Boží zásah tím, že (pokud je to možné nahlas) vyhlásíte obě rozhodnutí třikrát: Vyhlašuji a nařizuji fyzický První kontakt s laskavými galaktickými bytostmi nyní! Vyhlašuji Boží zásah hned! Vyhlašuji a nařizuji fyzický První kontakt s laskavými galaktickými bytostmi nyní! Vyhlašuji Boží zásah hned! Vyhlašuji a nařizuji fyzický První kontakt s laskavými galaktickými bytostmi nyní! Vyhlašuji Boží zásah hned!

6. Vizualizujte si, jak laskavé galaktické bytosti reagují na tato rozhodnutí a fyzicky kontaktují vás a všechny ostatní, kteří učinili stejná rozhodnutí. Vizualizujte si, jak Zdroj přímo zasahuje do situace na Zemi a spouští intenzivní léčivou transformaci lidstva. Vizualizujte si, jak Světlo proměňuje veškerou zbývající temnotu na Zemi, léčí všechny nerovnosti, vymazává veškerou chudobu a přináší hojnost celému lidstvu. Vizualizujte si nový velký kosmický cyklus začátku Věku Vodnáře, který přináší čisté Světlo, Lásku a Štěstí všem bytostem na Zemi.

Doporučený čas pro naši meditaci je 20 minut.

Aktualizované informace o petici, která předchází této meditaci:

Jak podepsat Petici?

Funkční odkaz pro podepsání petice je https://www.change.org/p/the-awakened-population-planetary-liberation-now

Vpravo nahoře na stránce vidíte tabulku, kam se zadávají údaje. Pro lepší představu přikládáme obrázek s českým překladem:

Vyplníte údaje, které jsou požadovány a máte různé možnosti ohledně dalších informací. Můžete tedy vybrat, co vás dále zajímá a jak se má s vaším podpisem naložit - zda bude na petici viditelný či nikoliv. Je jen na vás, které možnosti vám vyhovují.

Když máte vše vyplněné podle svého přání, "kliknete" na červený rámeček "Sign this petition" (podepsat tuto petici). 

Když tak učiníte, podíváte se do své e-mailové schránky, kterou jste tam uvedli. Přijde vám do ní e-mail, v němž bude potvrzení toho, že jste Petici podepsali. Jen v takovém případě se váš hlas započítá. Pokud byste e-mail nemohli najít v doručené poště, zkuste zkontrolovat ještě spam či hromadnou poštu. Podobné e-maily mají někdy tendenci se tam schovat. 

Více informací v originálním znění, včetně aktuálního odkazu na stánku s peticí, najdete na www.2012portal.blogspot.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico