Zdroj: Pixabay.com

Přijato 28.10.2020, 2:00

Vzájemná důvěra přicházející ze zdrojových napojení je nyní vysoce zkoušena ze zdrojů nečistých vědomých bytostí a sil nízkých informačních polí, proto si naprosto čistě čiňte v současné době svá vlastní informační napojení.

Záleží na situacích, které budou přicházet, a proto čiňte vše v souladu s duchovní rovinou, neboť životy lidí budou nyní procházet spoustou konfliktních situací.

Cenné zdrojové informace budou přicházet pouze v tichosti! Éterem se bude linout právě vše, co odvádí pozornost od současných dějových rovin. Pokud přijde vysoce důležitá informace, vždy proběhne právě formou psaných textů, nikoliv videí či zvukových záznamů.

Kdo si získá pokoru a projde 4.dimenzionální rovinou, poskytuje již vyšší zdrojové napojení a vnímá naprosto zřetelně informace, přicházející ze zdrojového napojení.

Pokuste se informace tyto líčit v tichosti a s naprostou vědomou rovinou, neboť ne vše se nyní bude jevit jako dobré. Přijdou situace, které se začínající urputností vystaví více než zcela nevlídně k lidskému vnímání a cítění. Pokud si určujete své životy právě svou láskou a vnitřním cítěním rovnováhy, posléze si uvědomíte, že život, který se jeví nejasně a nevlídně, právě nyní přechází do staronových vibrací, poukazujíc na nové formy kontaktních zdrojů a nesouc láskyplnější formu komunikace.

Situace přicházející zvenčí se zčistajasna budou vyjasňovat a proběhnou nová vlídná přijetí bytostí starých a nemohoucích do láskyplných odpojení.

Proud života se ustálí v naprosté harmonii právě počátkem roku 2021.

Lenka Divácká

lena.divacka@seznam.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě