Adonai, dcera draka ze žlutého paprsku

datum 7. 1. 2019

OT: Jaké je jméno mé Duše? , Kde je můj Domov?, Jaké je zde mé poslání?

 

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

….Přiznám se, že některým věcem zde nerozumím. Jaktože takové vědomí zapomnělo, kdo je? Z našeho pohledu nechápeme, co se to děje na Zemi, že vše zapomenete?...

(pozn. Cel: Anabel se opravdu diví a je smutný…musím mu to vysvětlit, že jsme zde uvězněni přes systémy ovládání, ale že už se to boří, že se už probouzíme:)…)

...Dívám se na Tebe, taková silná bytost, co se s tebou stalo? Jsi přeci Adonai, dcera draka ze žlutého paprsku, tvá zlatavá záře je všude kolem tebe. Tvá síla je převeliká, jsi Strážce portálu, nyní tedy v ženském těle na Zemi. Tvé hvězdné jméno je Be-la-kryon.

Tvůj domov je dimenze, kde je zlatá barva. Je to věčně pulzující spektrum žluté záře. Máš však za úkol přesouvat se do jiných dimenzí a tam sjednávat pořádek. Jakmile se vychýlí něco z rovnováhy, přijdeš to dorovnat. Jsi takový nastolitel vesmírného řádu/pořádku.

Zde máš za úkol čistit zbytky archonských legií. Stále se tu potloukají různé zjevy a je potřeba již pomoci k Osvobození. Tvé vědomí o tom ví a je přítomno v jiných sférách a pracuje s ostatními. Co se týče praktických pozemských záležitostí tak můžeš být klidně v tvrdém businessu, ty to ustojíš. Je jedno, kde jsi, tvá síla je veliká. Však na své tělo pozor dávej a nepřepínej ho. Někdy jsi příliš v mužských energiích a dlouhodobě to pro ženské tělo není možné. Vyrovnávej to ženskými záležitostmi (péče, krása, tvoření). Doufám, že jsem tě nevystrašil a nelekla ses sama sebe.

Zajdi do přírody (vezmi si termo oblečení a deku, ať jsi v teple) a poseď chvíli v tichu. V tu uvidíš zlatého draka, tvé hvězdné bratry, jak lítají rychlostí kolem tebe. Pozdrav je ze srdce a oni tě propojí více s tvým současným životem, tvé vědomí se více otevře a bude již vědět, kdo jsi a co tu máš za práci. Tak se staň.

Adonai, svůj úkol zde vykonej, do oblak zdvihni svůj meč, Sílu stáhni přes něho do svých struktur.

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico