OT: Jaké je jméno mé Duše? , Kde je můj Domov?, Jaké je zde mé poslání?

 

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

….Přiznám se, že některým věcem zde nerozumím. Jaktože takové vědomí zapomnělo, kdo je? Z našeho pohledu nechápeme, co se to děje na Zemi, že vše zapomenete?…

(pozn. Cel: Anabel se opravdu diví a je smutný…musím mu to vysvětlit, že jsme zde uvězněni přes systémy ovládání, ale že už se to boří, že se už probouzíme:)…)

…Dívám se na Tebe, taková silná bytost, co se s tebou stalo? Jsi přeci Adonai, dcera draka ze žlutého paprsku, tvá zlatavá záře je všude kolem tebe. Tvá síla je převeliká, jsi Strážce portálu, nyní tedy v ženském těle na Zemi. Tvé hvězdné jméno je Be-la-kryon.

Tvůj domov je dimenze, kde je zlatá barva. Je to věčně pulzující spektrum žluté záře. Máš však za úkol přesouvat se do jiných dimenzí a tam sjednávat pořádek. Jakmile se vychýlí něco z rovnováhy, přijdeš to dorovnat. Jsi takový nastolitel vesmírného řádu/pořádku.

Zde máš za úkol čistit zbytky archonských legií. Stále se tu potloukají různé zjevy a je potřeba již pomoci k Osvobození. Tvé vědomí o tom ví a je přítomno v jiných sférách a pracuje s ostatními. Co se týče praktických pozemských záležitostí tak můžeš být klidně v tvrdém businessu, ty to ustojíš. Je jedno, kde jsi, tvá síla je veliká. Však na své tělo pozor dávej a nepřepínej ho. Někdy jsi příliš v mužských energiích a dlouhodobě to pro ženské tělo není možné. Vyrovnávej to ženskými záležitostmi (péče, krása, tvoření). Doufám, že jsem tě nevystrašil a nelekla ses sama sebe.

Zajdi do přírody (vezmi si termo oblečení a deku, ať jsi v teple) a poseď chvíli v tichu. V tu uvidíš zlatého draka, tvé hvězdné bratry, jak lítají rychlostí kolem tebe. Pozdrav je ze srdce a oni tě propojí více s tvým současným životem, tvé vědomí se více otevře a bude již vědět, kdo jsi a co tu máš za práci. Tak se staň.

Adonai, svůj úkol zde vykonej, do oblak zdvihni svůj meč, Sílu stáhni přes něho do svých struktur.

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png