pastedGraphic.png

𓆃 je oslavou přítomného okamžiku a lásky k životu,

𓆃 je prostorem pro probuzení vědomí,

𓆃 propojení se se svojí duší a esencí,

𓆃 místem pro odemknutí vlastního potenciálu,

𓆃 osvobození zdravého sebevědomí, 

𓆃 a spočinutí ve své dokonalosti.

pastedGraphic_1.png

Healing festival je také místem setkání a přijetí, místem vzájemné inspirace, kde se prostřednictvím workshopů, přednášek, cvičení, umění, tance a hudby vydáme na společnou cestu transformace.

Přidejte se k nám na cestě do hlubin nás samých, na cestě za poznáním a radostí.

Třetí ročník Healing festivalu s podtitulem „Just Be“, proběhne v krásné přírodě Autocempu Obora v Brně-Bystrci ve dnech 6. – 9. srpna v Brně-Bystrci. 

Jak uzdravovat nejen své tělo, ale i mysl a srdce? Jak si užívat každý okamžik života? V dnešní uspěchané, na výkon orientované a stresu plné době jsou to klíčové otázky. A právě Healing festival představuje vše, co souvisí s nastavením mysli, která je základem úspěchu ve všech oblastech života. Je inspirací a motivací nejen v cestě vlastního sebepoznání.

„Smyslem Healing Festivalu je vytvořit prostor, kde vládne přátelství, přijetí a pozitivní energie. Citliví lektoři poradí, jak naplno využít svůj potenciál. Představí techniky pro emocionální uzdravení, práci na vztazích a vyjádření osobnosti. Dodají nejen odpovědi na řadu otázek, ale účastníci si jejich hledání vyzkouší sami v praxi,“ říkají organizátoři Magdaléna Dvořáková a Martin Čech. Jejich vizí je vybudovat komunitu globálního dosahu založenou na vědomém přístupu k životu, na uznávání společných hodnot a přijetí sebe i druhých.

Program festivalu je vhodný pro všechny. Lektoři se budou věnovat ženským i mužským otázkám, radosti z pohybu tancem nebo zklidnění mysli při meditaci. Účastníci se mohou těšit na ceremonie, prastaré rituály, zajímavé workshopy a přednášky, které jim nabídnou novou perspektivu, nový úhel pohledu. Dozví se, jak udělat první krok k sebenaplnění, jak překonat strachy nebo jak objevit své skryté silné stránky. Praktickými workshopy jim lektoři ukáží, jak na rovnováhu těla a duše a jak naplno rozproudit svou životní energii.

Mezi lektory se objeví například ceremonialistka Lilia Khousnoutdinová nebo terapeutka Vendula Kociánová s partnerem Martinem. „Bez idealizování budeme mluvit o tom, jak to vypadá ve vztahu, když jsou si oba vědomi své vlastní odpovědnosti, nesvalují vinu na druhého, nedělají ze sebe oběť a musí si hlídat každou myšlenku. Každá myšlenka, každý pocit viny, každý pocit malosti určuje náš vztah. Jaké to je žít ve vztahu, kde už jeden druhého nepotřebuje ani kvůli penězům, ani kvůli majetku a v konečném důsledku ani kvůli sexu, protože tato potřeba se jako samotná potřeba vytrácí? Co tam ti dva vlastně dělají? Jaká je pak jejich role? O tom promluvíme co nejautentičtěji,“ říká Vendula Kociánová.

Ve food zóně se budou podávat vysokovibrační vegetariánské, veganské a raw pokrmy z kuchyně Hare Krišna a Petry Krejčové. Na festivalu také vítáme boží bytosti děti pro které bude na programu akro-jóga, ubytování lze zajistit v dřevěných chatkách přes Autocamp Obora.

Zažijte něco nového a vydejte se na cestu k sobě na Healing Festival “Just Be”. 

𓆃 𓆃 𓆃 Do 31. července máme pro fanoušky Cest k sobě dárek 10% slevu na nákup jednodenních i čtyřdenních vstupenek, stačí zadat kód CESTYKSOBE při nákupu vstupenky na www.healingfestival.eu.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě