A co když je to láska

datum 30. 7. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Co je život? Lze na tuto otázku odpovědět slovy? Můžeme to zkusit, ale nejlépe je život žít, vnímat a vážit si momentů, kdy cítíme, že jsme s ním ve spojení. Kdy víme, že je vše správně tak, jak to je a nemáme potřebu nic urychlovat, měnit ani zpomalovat. Vše je dokonalé takové, jaké to je.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Láska k životu. Je to láska, která nyní proudí našimi srdci a stává se skutečností. Začínáme s mužem už nyní (po pár týdnech) mluvit o budoucnosti a o společném bydlení. Víte, muž bydlí na zahradě v maringotce, kterou se nyní chystá předělat. Já zatím na jeho zahradu jezdím jako na chatu, ale i tak už musel mnoho věcí změnit, abych tam s ním zůstávala častěji:)

Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz

Ne, že bych byla nějaká cimprlich, mě je vlastně jedno, jak to tam vypadá, ale muž má pocit, že jako žena mám své nároky, tak ho v tom nechávám a kochám se tím, co mi zase vylepšil, předělal, upravil a vymyslel pro mé větší pohodlí a komfort, jestli to lze v maringotce tak vnímat:)

Já to tak vnímám, protože mně je dobře, když jsem s ním a je mi jedno kde, ale on to zatím neví. Nebo mi možná nevěří, když mu to říkám.

Tím nemyslím, že se netěším na společné bydlení v nově upravené maringotce, právě naopak mě láká možnost, jak lze tenhle malý prostor změnit, zútulnit, přestavět. Ale ten proces vymýšlení, přípravy, snění a diskuzí je tak milý a krásný, že chci, aby ještě chvíli trval.

A tak i to léto přišlo jako na zavolanou, neboť v létě nejsou nároky na bydlení tak velké. Zvlášť když milujete přírodu, zahrady, ohýnek, venkov, venek, venkovní život...ideální čas na tvoření...

Zaséváme semínko společného bydlení na zahradě a já se jen můžu těšit, jaké semínko vyroste ze vztahu nás dvou...

Zatím jsem inspirací, inspirátorem, tím kdo spouští snění a činnost...

Asi by se to dělo i beze mě, ale jinak a jindy. To, že jsme se potkali, mi připadá dokonale načasované a i to, že ještě před několika měsíci bych s ním tady nebyla, protože až nyní jsem si uvědomila své pravé hodnoty a přání.

Až teprve nyní dokážu ocenit něco, co ostatní nejsou ve většině případů schopni ještě uvidět. Já vidím svět a život ze srdce - bez mysli. Mé srce mi říká co a mysl až pak koná jak. A proto mně stačí málo a zároveň si uvědomuji jak moc toho dostávám a mám.

Jsem naplněna životem a to je k nezaplacení:)

Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz

Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz

Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz

Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz

Autor: Život ze srdce

Zdroj: zivot-ze-srdce.webnode.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico