(9.10.2020) Energie dne a doporučení, jak se na ně naladit

datum 9. 10. 2020
Aktuální energie "vědomého rodičovství" Autorka: Tina Hartmannová z webu optimalista.cz

Transformační zpravodaj je dnes plný energie našich dětí. O ně nyní jde a my jako rodiče jim nyní poskytujeme podporu. můžeme si prožít přijetí a nádherné energie vnitřního dítěte nebo mít náročný a těžký den. Vše záleží na energiích, ve kterých se budeme pohybovat. Colorterapie doporučuje světlemodrou barvu a řadu podpůrných rad.

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Dne 9.10.2020 bude působit energie, která pomáhá našim dětem projít jejich transformačním procesem. Již jsem avizovala, že transformační vlna, kterou jsem pojmenovala "Vztahy a zase vztahy," zasáhne nejprve nás a poté naše děti. Velmi bude záležet na nás na rodičích, v jakých vibracích se nacházíme.

Naše děti potřebují naši plnou podporu. Jako rodiče za ně máme plnou zodpovědnost. Jsou to části našich duší. Naše malá zrcadélka. Uvědomme si, že všechny energie, které v sobě máme, i ty, které vyzařujeme, ovlivňují chování a pocity našich dětí. Vlastní nezodpovědností jsme způsobili, že děti jsou momentálně tzv. na řadě. Je potřeba okamžitě uchopit zodpovědnost a vrhnout se po hlavě do energie vědomého rodičovství.

Ve vysokovibračních vrstvách energií bude proudit energie vnitřního dítěte. Bude se rozvíjet tak, jako se na jaře probouzí příroda k životu. S láskou se budeme ladit na sebe a svou dětskou podstatu. Bude proudit přirozená hravost, láska, pravdivost, jemnost a otevřená komunikace. Jen se podívejte na naše děti, jak jsou pravdivé! Pro dnešní den se na tuto energie budeme ladit!

V nízkých vibračních hladinách se energie dne budou projevovat nepochopením a nepřijetím chování i názorů našich dětí. Vztek a agrese se projeví okamžitým odrazem našeho ega v malých zrcadélkách. Děti přesně zkopírují naši energii. Stačí, když vám řeknu, že to bude pro neotevřené velmi náročný a vyčerpávající den v rodinném vězení! Neboť neprobuzený rodič vnímá rodinu jako trest, nikoliv jako dar. Má velmi silné pocity nesvobody a vlastního omezení. Jedinou cestou je cesta vlastní změny k lepšímu. Tak, aby se i naše vztahy mohly proměnit do společné rodinné harmonie! Pro ty, kteří děti nemají, bude tento den ve znamení smutku, snahy o potomka, budou také hrozit předčasné porody a komplikace během těhotenství. Tématem k pochopení bude též interrupce.

Aktualizace energií během celého dne

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

Colorterapie pro dnešní den

V tento den se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou světle modrá a indigo.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Pro tento den doporučuji: modrý achát, safír, křišťál, anebo tyrkys! Je potřebné se ladit na svou duši. K tomu můžete využít relaxační hudbu, barvy a aromaterapii.

Doporučuji tyto aroma oleje: mateřídouška, bergamot, vanilka, meduňka, skořice!

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Dnes doporučuji hodně vody. Popíjejte ji s čerstvou meduňkou, mátou a čerstvou citrónovou šťávou.

Jako hlavní chod doporučuji domácí stravu. Čím více lásky do vaření dáte, tím více krásné energie dostanete od své rodiny a svých dětí.

Tina Hartmannová z webu optimalista.cz.

Zdroj: optimalista.cz.

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico