8. srpna nastává lví brána

datum 6. 8. 2022
Zdroj: Pixabay.com

V pondělí 8. srpna nás čeká významný zážitek v podobě galaktické supervlny a expanze Lvího Srdce. Lev vládne Srdci. Vládnoucí planetou je Slunce, Lev tedy zdůrazňuje božskou jiskru v srdci naší sluneční soustavy. Lev aktivuje kosmický srdeční tep v našem vlastním srdečním centru, puls singularity, hvězdnou bránu našeho srdce, vedoucí do kvantového pole.

Lví Slunce je hvězdnou silou naší sluneční soustavy. Lev je odvážný, sebevědomý, kreativní a statečný. Zatímco je Lví Brána otevřená, infuze solární energie nás povzbuzuje k vedení ze srdce. Jak procházíme tímto procesem návratu do naší kvantové a skutečné podstaty, stáváme se duševním Sluncem naší vlastní reality. Náš srdeční krystal nyní pulsuje zesíleným vyzařováním duše, stejně jako centrální slunce, které vyživuje naše světelné tělo.

Vyzařování slunečního Lva/Lvice zvýrazňuje to v nás, čím můžeme ve světě nejvíce zazářit, naše jedinečná esence. Portál Lví Brány nás naplňuje hvězdnou silou z Velkého Centrálního Slunce, a tím nás podporuje k naplnění plánu naší duše. Udělejte si tento týden čas na to, abyste se naladili a zamysleli se nad tím, proč jste zde na Gaii, v tuto konkrétní dobu? Co z vás dělá hvězdu vašeho života? Jaké "zdroje" máte? Jakým způsobem záříte? V solární infuzi během portálu Lví Brány je vše zesíleno.

28. července jsme měli Novoluní na 5° Lva, což iniciovalo nové životní zkušenosti a výrazy na naší cestě. Novoluní jsou časem znovuzrození a nových začátků. Novoluní ve Lvu a Lví Brána 8-8 nám poskytují speciální příležitost začít znovu, zažehnout oheň v našem srdci a žít svůj život odvážně a statečně.

1. srpna vzniká silná konjunkce mezi Marsem, Severním Uzlem Osudu a Uranem, v kvadratuře Býka se Lvem. Hvězdná zarovnání, která se odehrávají během pasáže Lví Brány, nás povzbuzují, abychom se vydali vpřed, odvážní jako Lev, abychom přijali dary naší duše a její záměr. Toto je výrazný a silný čas pro radikální probuzení, transformaci a reinvenci. Následujte sílu svého srdce a žijte jako božský člověk na Zemi. Během roku 2022, dochází k zážehu infuze posvátného ženství 222, nové energie při zrození nové éry. Jste připraveni přijmout svoji vlastní hvězdnou sílu a nechat se vést s vědomím Světla a srdečním soucitem?

Lovingly, Meg Benedicte

www.newearthcentral.com

Copyright (c) 2022 Meg Benedicte

ZDROJ: Meg Benedicte

Sdíleno v nasávání blahodárných energií, které proudí v těchto dnech na planetu,

Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico