Velká pyramida v Gíze je jednou z nejvíce ohromujících staveb, které kdy byly na Zemi postavené. I po 100 letém výzkumu stále není jasné, jakým způsobem byla pyramida postavena. Jaké technické postupy byly použity.

Vědci trvají na tom, že tato stavba byla postavena jako hrobka pro faraona Chufua. Ale za celou dobu archeologové nenašli jediný důkaz, který by potvrdil tuto teorii. Pokud by tedy pyramida nesloužila jako hrobka, jaký byl její skutečný účel? Nemůže být pyramida obrovským generátorem energie?

8 důvodů, proč by mohla být Velká pyramida generátorem energie

Z jakých materiálů je pyramida postavena?

1) Žulové kameny

Žulové kameny, které byly při stavbě použity, jsou mírně radioaktivní. Je to vlastnost, které umožňuje elektrifikovat vzduch.

2) Dolomit

Dolomit je perfektní vodič elektřiny. Turský vápenec, který pokrývá stěny Velké pyramidy, je výborný elektrický izolant.

Umístění Velké pyramidy také není náhodné

3) Podzemní zdroj

Velká pyramida je umístěna na obrovském podzemním zdroji energie. Tak, jak to bývá i u jiných monumentálních staveb tohoto typu.

4) Přirozená koncentrace elektromagnetické síly

Pod povrchem Gízy najdeme přirozené elektrické proudy, které jsou známé jako telurické proudy nebo proudy Země. Telurický proud je elektrický proud, který se pohybuje pod zemským povrchem. Je výsledkem přirozených příčin a lidské činnosti. Ačkoliv vědci tuto myšlenku odmítají, existují důkazy, že Starověcí egypťané elektrický proud používali.

Elektrický proud

5) Chodby a komory

Pokud se blíže podíváme na chodby a komry Velké pyramidy, nenajdeme tu žádou známku používání pochodní při zdobení vnitřních stěn pyramidy. Na stěnách nejsou žádné stopy po sazích nebo dýmu. V různých egyptských chrámech také najdeme reliéfy, které jsou označovány za masivní „žárovky“.

6) Bagdádské baterie

Takové zařízení mohlo před tisíci lety opravdu produkovat elektřinu.

Hrobka?

7) Není důkaz

Neexistuje jediný důkaz, že Velká pyramida sloužila opravdu jako hrobka. Vnitřní uspořádání pyramidy tuto myšlenku jen podporuje. Vnitřní uspořádání Velké pyramidy se totiž výrazně liší od ostatních hrobek, které byly prozkoumané ve Starověkém Egyptě.

8) Žádné dekorace

Vnitřní stěny a interiér pyramidy je velmi neosobní. V pyramidě nenajdeme žádné dekorace ani mumie.

A teď si položme otázku, proč by „hrobka“ soustředila elektromagnetickou energii?

Zdroj: https://www.suenee.cz/8-duvodu-proc-velka-pyramida-generuje-energii/?fbclid=IwAR3PyFCh2XIfT0qw3AA9v7xtRMTA_ngtY2yfX9kVlT1SzERYhnjldA52mFY

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png