(8.10.2020) Energie dne a doporučení, jak se na ně naladit

datum 8. 10. 2020
Energie "Samoléčení a převzetí zodpovědnosti za svou tvorbu!", Autorka: Tina Hartmannová

Transformační zpravodaj nám dnes přináší samoléčebné energie a zodpovědnost. Je jen na nás, jak si svou šachovou partii rozehrajeme a zda chceme pokračovat v zaběhlé hře. Colorterapie nám doporučí správný šperk, vůni i tipy na harmonizaci stravy. A ještě jednu speciální ingredienci na vaření.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Dne 8.10.2020 bude působit velmi silná transformační energie s názvem "Samoléčení a převzetí zodpovědnosti za svůj život a svou tvorbu!"

Ve vysokovibračních vrstvách energií bude proudit krásná a jemná energie vysokofrekvenčních léčivých vln, které harmonizují naše tělo i mysl.

Jako bychom vstoupili do jemného vodopádu léčivých energií, které nás pomalu zvedají do takových frekvencí, kde už jsme v naprostém bezpečí mateřského lůna, obklopeni léčivou plodovou vodou uvnitř počátku zrození.

V nízkých vibračních hladinách se energie dne budou projevovat bojem se sebou samým. Každý, kdo je "ze svého pohledu oběti" vydán na milost vlastní transformaci, má pro dnešní den za úkol překonat tento hluboko zakořeněný pocit oběti. Není to trest! Je to dar. Je to druhá šance uchopit svůj vlastní život do svých rukou a vydat se na cestu k vnitřní harmonii. Ano. Je to výzva! A není to snadné! Je potřeba pochopit, že to my sami jsme svou figurku postavili na šachovnici naší minulosti do patové situace a že jen my sami můžeme tuto partii zbořit a všechny šachové figurky zase znovu postavit na své místo s přijetím, pokorou a novou energií. Energií "změny!"

Aktualizace energií během celého dne

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

Colorterapie pro dnešní den

(viz náhledový obrázek)

V tento den se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou modrá, azurová a mentolově zelená. Vedlejšími barvami jsou tyrkysová a fialová.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Existují minerály a léčivé kameny, které vám mohou pomoci se správně "navibrovat". Pro tento den doporučuji: modrý achát, křišťál, anebo smaragd!

Je potřebné se ladit na svou duši. K tomu můžete využít relaxační hudbu, barvy a aromaterapii.

Doporučuji tyto aroma oleje: citrón a jasmín!

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Všechny potraviny v přírodní zelené barvě. Čerstvá zelenina regionálně pěstovaná a hlavně ta, která je momentálně sezónní! Doporučuji papriky, pórek, brokolici, domácí zavařeniny a zavařené směsi zeleniny a hub.

Jako hlavní chod doporučuji pečenou míchanou zeleninu hojně posypanou sýrem, brokolicový krém, nebo domácí zeleninové lečo z domácích vajec.

Tina Hartmannová z webu optimalista.cz.

Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na našem webu.

Zdroj: optimalista.cz.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico