700 let staré proroctví Katarů

views 3 804 datum 21. 8. 2021
A PROPHECY FROM THE CATHARS – 700 LET STARÉ PROROCTVÍ
V srpnu roku 1321 vyslovil poslední z Katarů jménem Guillaume Belibaste chvíli před tím, než byl katolíky upálen, proroctví –
„The laurel will flourish again in 700 years and we will return“.
V překladu :
„Za 700 let opět rozkvete vavřín a my se vrátíme“
Nyní je srpen roku 2021.
Kataři jsou spojování s místem nacházejícím se v jižní Francii – hradem Monsegur. Byl jejich posledním útočištěm. Kataři věděli, že nepotřebují prostředníka k „božské částici“ uvnitř sebe. Následovali učení Maří Magdaleny – „the way od love“ („cesta lásky“). Jednalo se o identické principy, které pojmenovával Yeshua, její partner (twin flame).
Montsegur leží na tzv. dračí linii (ley line), která energeticky propojuje katalánský Montserrat a britský Avalon ( Glastonbury, Avebury, Stonehenge). Samotná linie je spojením symbolů, které reprezentuje růže a lilie (též leknín nebo lotus). Jedná se o propojení červené s bílou, mužského se ženským, jangu a jinu.
Montserrat je horským masívem, kde se nachází klášter a uvnitř Černá Madonna. V náručí drží dítě a kouli zpodobňující Zemi.
Černá Madonna symbolizuje posvátnou ženskou energii (stejně jako Isis, Artemis, Demeter a jiné). Na linii se nachází dole, na jihu, jsou to spodní centra v těle, návaznost na africké kořeny, odkud člověk pochází.
Tor v Glastonbury je bránou, propojením s Vesmírem, mužský princip, horní centra v těle, sever.
V srpnu (22.08.) bude Úplněk (Modrý Úplněk) ve Vodnáři. Jedná se o mezník. Vstup do dalšího, nového věku. Mnoha lidem se nyní otevírá vědomí. Je v tom přítomen chaos, mnohdy se tak děje překotně s vnitřními obrazy, které nedávají smysl. Pocitově mezi nimi není souvislost. Což je jen zdánlivé. Brzy se ukáže, kde se jedná o zprávy, které jsme si tu v minulosti zanechali pro dnešek a co již patří budoucnosti.
Mimo ohromnou skupinu lidí, kteří začínají vnímat přesah přes nám známou fyzickou realitu, jsou zde ti, kdo po mnoha letech příprav vyrovnali uvnitř sebe polarity. Pokud mezi ně patříte, pak jste se vrátili na cestu – the way of Love. Disponujete ohromnou sílou, která se projevuje tak, že jste na jedné straně jemní a na druhé pevní a stabilizovaní.
Vaše slova, myšlenky a city modelují realitu.
Gabriela
Je 11,00 hodin, 11 dnů do Úplňku, který je 22.-tého.
Zdroj: FB, Gabriela Dušková
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR::
107-7380440287/0100 s uvedením „Dar“ do zprávy pro příjemce.

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021