V dnešním článku bych se ráda podívala na zoubek mýtům, které kolují ohledně dvojplamenů. V první řadě chci podotknout, že zde napsané informace vycházejí z mých zkušeností, channelingů a vzpomínek, které se mi ukázaly z akášických záznamů. Můžou a nemusí s tebou rezonovat. Nicméně některé dezinformace mohou být demotivující nebo matoucí, a proto vnímám, že je potřeba do toho vnést „trochu světla“.

Mýtus #1 – Dvojplamen jsou dvě poloviny jedné duše
Zmiňuji tento bod jako mýtus, protože to může vyvolávat představu, že bez našeho božského protějšku nejsme kompletní. Dvojplamen, jak mně se ukázal, jsou duševní dvojčata pocházející z jedné monády – energetického vajíčka. Mají totožný energetický otisk, přičemž jedno dvojče má více mužské polarity a druhé má více ženské polarity. Jsme tedy pořád individuální duše prožívající vlastní zkušenosti, ale jsme „jedno“, protože máme totožnou energii.

Mýtus #2 – Každý má svůj dvojplamen
V mé praxi jsem se setkala s lidmi, kteří mají jiný typ duše, a nemají svůj dvojplamen. Dvojplameny jsou jedny z nejstarších duší, ale je to pouze určitý atribut té duše. To neznamená, že ten, kdo nemá dvojplamen, je nějak horší nebo nemůže prožívat stejně intenzivní emoce a lásku. O něco mladší duše, které již nemají svůj dvojplamen, mají taktéž svůj „božský protějšek“, v angličtině se to nazývá „divine soulmate“ a věřte, že je to dost podobná jízda jako dvojplamen.

Mýtus #3 – Dvojplameny nikdy nemůžou být spolu ve fyzické realitě
Je pravda, že dlouhou dobu to nebylo možné, a to z několika důvodů. Aby mohly být dvojplameny spolu v partnerství v našem světě, je potřeba, aby došlo k energetické shodě a aby byly ve velice vysokých životních vibracích. To nebylo možné jednak proto, že ani planeta, ani kolektivní vědomí se s toutou vibrací neshodovaly.

Dále byl problém v tom, že mezi dvojplameny bývá velice těžké a náročné karmické zatížení, kvůli kterému je jejich vztah prakticky nemožný. Jelikož ale planeta, kolektivní vědomí a my lidé procházíme transformací a posouváme se vibračně vysoko, podmínky jsou tomu dnes již více než nakloněné. Také dnes máme terapeutické metody, díky kterým lze zpracovávat karmu mnohem rychleji. To, co dříve trvalo roky, se dnes vyřeší během pár dní.

Tudíž v dnešní době je to možné a děje se to. Neztrácej proto naději.

Mýtus #4 – Všechny dvojplameny nakonec budou spolu v současné inkarnaci
Podívejme se na to ale i z druhé strany. To, jestli spolu dvojplameny utvoří i partnerský vztah, záleží na plánu duší a na jejich domluvě. Pro některé duše je jejich hlavním úkolem věnovat se poslání, což je mnohdy dost náročné časově, energeticky a pozorností. Sama vím, že proces sjednocení je velice náročný po těchto stránkách, a když sedíte na dvou židlích naráz, nikdy to nemá takový efekt, jako když se jedné věci věnujete samostatně.

Partnerství dvojplamenů má ohromný celospolečenský význam, ale některé duše jsou prostě potřeba jinde a jinak. Sama znám několik lidí-dvojplamenů, kteří se „vzdali“ v této inkarnaci svého sjednocení, aby se mohli naplno věnovat svému poslání.

Mýtus #5 – Nemůže to být můj dvojplamen, když se ke mně chová jako naprostej kretén :-)))
Snad vás nepohorším tímto výrazem, ale myslím, že kdo to zažívá, tak chápe a rezonuje to.  Základem všeho je láska. Láska má ale mnoho forem. Vím, že to zní šíleně, ale právě toto jejich chování je aktem té nevětší lásky. Umožňují nám tím prostor pro náš růst, sebepoznání a nutí nás jít do vlastní síly a nastavit si svoje hranice.

Zpočátku je těžké nechat odejít někoho, koho tak strašně milujeme, ať se k nám chová jakkoliv. Ale my si musíme uvědomit, že právě tímto nás učí netolerovat si provizoria, závislosti, vztah, který nás spíš ničí, než že by nás obohacoval.

Když jsme se v říjnu 2017 rozešli, trpěla jsem hrozně moc, ale taky jsem věděla, že je to správně, protože já sama jsem se v tom vztahu necítila vůbec dobře. Věděla jsem, že si za pár měsíců řeknu, že za to budu ráda, a dneska skutečně jsem.

Mýtus #6 – Dáme se dohromady, až nastane „božské načasování“
Vždycky jsem věřila tomu, že jsme tvůrci naší reality a našeho života, a v posledních měsících jsem měla pocit, že nemám vlastně žádnou svobodnou vůli a všechno je dané. V posledních týdnech jsem ovšem pochopila, že všechno je o energii a o energetické shodě, kterou jsem zmínila výše. Tudíž se silně vracím zpátky k mojí původní myšlence, jen trochu poupravené, a to to, že jsme spolutvůrci, a že to je to, co se po nás chce.

My svobodnou vůli máme a to, co přitahujeme, je o naší energii a vnitřním nastavení. Proto není ani přesně dáno, kdy se s dvojplamenem sjednotíme. Máme nějaký plán, ale ten plán není statický. V konstelacích nám často chodí, kdy by ke sjednocení mělo dojít, ale taky se často stává, že se to nestane. Prostě si to protáhneme, protože tam není ta energetická shoda.

Božské načasování tedy, podle mého, znamená, že se dostaneme do té potřebné vibrace, a to je něco, co můžeme ovlivnit (a chystám se o tom napsat v samostatném článku).

Mýtus #7 – Pokud nejsme spolu, děláme pořád něco „špatně“
Hodnotit cokoliv z pohledu „dobře“ / „špatně“ je pořád 3D přemýšlení a vztah dvojplamenů je 5D. Proto fáze oddělení i sjednocení má svůj význam, a právě ta fáze oddělení mně osobně dala prostor pro můj největší růst, vývoj a sebepoznání. Tudíž to beru jako dar a ne trest. Každá fáze této cesty je v pořádku a důležitá, protože v každé můžeme objevit něco nového a užitečného. Z pohledu stvoření je přece vše dokonalé, a na této cestě to platí obzvlášť.

V poslední době jsem bohužel často vídala i v naší skupině, že spousta lidí hodnotilo to, jaké příspěvky tam kdo přidává a že je to pořád jenom fňukání. Já netvrdím, že si máme ve skupině mazat med kolem pusy, ale respektovat to, kde se každý nachází, je podle mě klíčové.

Zdroj obrázků: Gangsta Goddesses

Doufám, že pro tebe článek byl užitečný, a kdyby tě napadly další body, můžeš mi je napsat do komenáře na facebooku.

Pro konzultace, konstelace a terapie mě můžeš kontaktovat přes fialové tlačítko dole pod článkem.

Zdroj: http://www.zivotsdvojplamenem.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě