1) Mějte své myšlenky a mentální nastavení vždy v souladu s hojností. Pokud budete přistiženi při myšlence, že dosud nejste bohatí, vaším centrem pozornosti bude bída, nikoliv bohatství. A pamatujte si – myšlenky, do kterých budete investovat nejvíce energie, jsou ty, které se projeví jako skutečnost!

2) Neváhejte a velmi podrobně se zahleďte do vaše minulého vztahu k bohatství. Uvědomte si své bloky, které máte v postojích k bohatství. Uvědomit si problém, je prvním krokem k jeho řešení.

3) Pokud zjistíte, že jste se zasekli v negativních mentálních modelech, které vás znovu a znovu vtahují do začarovaného kruhu chudoby, obraťte se na meditaci. Meditace je vynikající způsob, jak odplavit podvědomé negativní vzory z vašeho systému.

4) Buďte připraveni podniknout kroky k tomu, abyste své sny proměnili v realitu. Plánujte chytře a pracujte na tom tvrdě. Bohatství, stejně jako všechno ostatní v životě, musí být vydělané, zasloužené. Bohaté vědomí přitahuje bohatství.

5) Nebojte se vyzkoušet si selhání. Bolestně znovuprožívat minulá selhání a používat je jako důvod pro neuskutečnění dalšího kroku vpřed, je nejjistější způsob, jak zabít svoje šance. Pamatujte si, že pokaždé jde o zcela novou šanci a zcela novou zkušenost.

6) Buďte připraveni na skutečnost, že nikdo není bohatý věčně. Povahou bohatství je přicházet a odcházet. Když je s vámi, přináší radost, a když vás opouští, zanechává vám dostatečné poznání a inteligenci na to, abyste si s tím faktem poradili. Buďte připraveni plynout s oběma těmito zážitky.

7) Udržujte si v sobě nádherný vnitřní prostor, který nemůže být nikdy dotčen nebo poškozen bohatstvím. Být připraven na všechno je duševní úsilí, které je třeba zvládnout. Ale pokud zůstáváte v meditativním stavu po celou dobu, celý proces se je sladký a bez námahy.

Sri Nithyananda Swami

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png