(7.10.2020) Energie dne a doporučení, jak se na ně naladit

datum 7. 10. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Co nám dnes přínáší Transformační zpravodaj a colorterapie? Zaměřte se na vztahy a na rodinu. Kdo dosud pracoval, sklízí ovoce spolupráce. Kdo dosud přežíval, možná bude mít náročný den. Pohlaďte své emoce růžovou barvou a květinovými vůněmi. Více ve zpravodaji.

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Transformační zpravodaj 7.10.2020

Dne 7.10.2020 bude působit transformační energie takto. Proudí krásná a harmonická energie plná pochopení, lásky a jednoty.

Ve vysokovibračních vrstvách energií se budeme houpat na vlnách prvotní lásky, která se konečně ukotvila naším pochopením procesu transformace a vlastní tvorby skrze vlastní sebevyjádření. Každý z nás má své jedinečné místo a svou úlohu.

Vidím včelí úl, který žije vlastním životem a vlastní energií! Všechny včelky pracují a utváří společně plástev, která mění běh událostí našeho světa. Do teď včeličky pracovaly více méně samostatně a proces transformace byl rozladěný. Ale nyní se najednou, jakoby záhadou, zjevila naše včelí královna a začala dávat impulzy k tvorbě! Jedna včelička po druhé se začínají ladit na láskyplné impulzy, které skrze ni přicházejí. Mateřské lůno je otevřené a plné lásky.

V nízkých vibračních hladinách se energie dne budou projevovat naopak agresí a vztekem. Budou se transformovat hlavně vztahy a rodina. Proces transformace zasáhne do hloubky vztah rodičů a dětí! Začíná se nová fáze kolektivního vzestupu lidského vědomí na vyšší úroveň. Tzv. naostro a v upoceném tričku se spouští transformační vlna, kterou jsem nazvala "Vztahy a zase vztahy" v nejnižší vibrační hustotě naší reality! Připoutejte se prosím! Právě startujeme!

Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz

Aktualizace energií během celého dne

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

Colorterapie pro dnešní den

Zdroj: Optimalista.cz

V tento den se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou růžová a magentová, vedlejšími barvami jsou světle zelená a bílá!

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Hlavně pánové, kteří nemají v šatníku např. růžové nebo vínové tričko, či košili, tuto zprávu ocení. Existují minerály a léčivé kameny, které vám mohou pomoci se správně "navibrovat". Pro tento den doporučuji: křišťál a zelený smaragd.

Je potřebné se ladit na svou duši. K tomu můžete využít relaxační hudbu, barvy a aromaterapii. Je potřebné volit správné potraviny a upravit jídelníček!

Doporučuji tyto aroma oleje: jasmín, frézie a růže.

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Je to veškeré drobné zahradní ovoce. Stačí vyndat mražené zásoby! Doporučuji ovocný salát s banány a např. malinami. K tomu chia pudink z kokosového mléka s medem a vanilkou.

  • Doporučené koření: vanilka.
  • Dochucovadlo: med.
  • Jako hlavní chod doporučuji samozřejmě domácí kuchyni a pokud možno z kvalitních surovin. Například kuskus, nebo pohanka s dušenou zeleninou, sojové maso nebo domácí vejce.
  • Rychlý chia pudink s kokosovým mlékem (inspirace na zmrzlinu!)

Tina Hartmannová z webu www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico