(6.10.2020) Energie dne a doporučení, jak se na ně naladit

views 872 datum 6. 10. 2020
Transformace obrazem- Autor Tina Hartmannová

Transformační zpravodaj nám přináší energie rodiny, vnitřního vedení, sounáležitosti a vyšších vibrací. Pokud však ještě potřebujete setrvat v nižších energiích, připravte se na odtok energií. A co radí colorterapie pro dnešní den?

Doba čtení 1,5 min.

Cesty k sobě


Dne 6.10.2020 bude působit transformační energie v oblasti vztahů a rodiny. Bude k nám přicházet pochopení, jakou cestou se vydat v této vrstvě vědomí. Budeme-li naslouchat své intuici, přijdou potřebné informace pro velký posun v této oblasti. Bude se týkat dětí, rodiny a partnerských vztahů. Patří sem i duchovní rodina a vibrace jedné duše (čili dvojplamen, nebo spřízněná duše)

Ve vysokovibračních vrstvách energií se budeme společně ladit. Jako bychom se vzali za ruce a přesně věděli, co máme dělat. Půjde to jako po másle. Obohatí to všechny zúčastněné. Najednou se spustí silný proud hojnosti, který bude podporovat záměr našich duší.

V nízkých vibračních hladinách se energie dne budou projevovat odtokem energií. Složenky, placení, náhlé výdaje, spory o majetek, nesrovnalosti v platbách aj. Také hrozí rodinné krize a setkáte se i s nepochopením. Přichází velmi silná transformační vlna, která prověří, jak kdo na sobě pracoval. Omezení, nesvoboda a vnitřní boje budou proudit touto hutnou vrstvou.

Colorterapie pro dnešní den

V tento den se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou oranžová a žlutá, vedlejšími barvami jsou olivová a hnědá!

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Hlavně pánové, kteří nemají v šatníku např. oranžové nebo žluté tričko, či košili, tuto zprávu ocení. Existují minerály a léčivé kameny, které vám mohou pomoci se správně “navibrovat”. Pro tento den doporučuji: jantar, jaspis, lápis lazuli, tyrkys a záhnědu, případně citrín.

Je potřebné se ladit na svou duši. K tomu můžete využít relaxační hudbu, barvy a aromaterapii. Je potřebné volit správné potraviny a upravit jídelníček!

Doporučuji tyto aroma oleje: mučenka, jasmín, růže. Pokud máte potíže na úrovni srdeční čakry, zvolte jasmín anebo frézii!

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: citrón, a tropické ovoce v barvě žluté, či oranžové. Dýně, mrkev, cuketa, hrášek. Vše, co roste v pod zemí (brambory, pórek, česnek, cibule a další)

Doporučené koření: masala, kari, kmín, chilli, skořice, hřebíček, badyán a rozmarýn!

Jako hlavní chod doporučuji samozřejmě domácí kuchyni a pokud možno z kvalitních surovin. Brambory a houby na všechny způsoby. Sýr typu mozzarella, maso pouze v omezeném množství. Vybírejte raději ryby. Pečené například v alobalu se směsí čerstvých bylinek, případně domácím bylinkovým máslem. Podávejte s pečenými rozmarýnovými brambory.

Tina Hartmannová

Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz

  1. Aktualizace 6.10.2020 v 8:20. "Stabilita" souvisí s oblastí žití a bydlení. Můžete řešit situace v oblasti bydlení, nemovitostí a místa k žití. Také přicházejí nové pohledy na energii vztahů k systému a na to, jak nás tato energie ovlivňuje. Dále rebalancujeme a řešíme způsob našeho života. Měli bychom se soustředit na nové podněty, vize a způsob, jakým chceme žít, v jakým podmínkách a současně si vytvořit systém, jak dosáhnout potřebné změny v této oblasti.
  2. Aktualizace 6.10.2020 v 7:30. Ve vysokých vibracích proudí energie "stability". Pomalu se ukotvuje záměr duše a probíhají fyzické změny, které nás v realitě provádějí a vedou právě k tomuto cíli. Stabilita vede k harmonii. Jakmile máme jasně stanovený cíl a směr, pak už nás nic nemůže vykolejit! V nízkých vibracích naproti tomu proudí nespokojenost a nestabilita vyvolaná transformací a jejím nepřijetím! Intenzita prožívání této energie přímo souvisí s tím, v jakém bodě vlastní transformace se nacházíte!

Zdroj: www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021