30.7. - 2.8. 2015 - VELETOV U KOLÍNA: "KONFERENCE NA TÉMA EXISTENCE TAJNÝCH KOSMICKÝCH PROGRAMŮ - SDÍLENÍ DAT S PTAČÍMI BYTOSTMI A DALŠÍ"

datum 26. 6. 2015
datum typ akce místo země přednášející volná místa finanční požadavky variabilní symbol
30.07.2015 - 02.08.2015 Speciální akce Školící centrum VELETOV u Kolína Česká republika Jaroslav Chvátal 13 3000.00 CZK
(bez ubytování a stravy)
25072015

přihlásit se

DETAILNÍ PROGRAM MIMOŘÁDNÉ KONFERENCE

1) "ALIANCE SFÉR A "BLUE AVIAN" (PTAČÍ BYTOSTI) - základní informace: charakteristika, původ, důvod příletu do naší sluneční soustavy, záměry a cíle, koordinace aktivit s lidskými bytostmi

2) DOUTNÍKOVÁ UFO, TAJNÁ KOSMICKÁ FLOTILA, OPERACE "SOLAR WARDEN" (UTAJOVANÝ PROGRAM OCHRANY NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY), ANALÝZA AKTIVIT POZEMSKÝCH INDUSTRIÁLNÍCH KORPORACÍ ZAPOJENÝCH DO MIMOZEMSKÝCH KOSMICKÝCH PROGRAMŮ, PREZENTACE UTAJOVANÉ KOSMICKÉ TECHNOLOGIE (doprovodný audio-vizuální program)

3) ČASOVÉ PORTÁLY, MECHANISMUS CESTOVÁNÍ V ČASE, TORZNÍ POLE, DIMENZIONÁLNÍ BRÁNY V OTEVŘENÉM VESMÍRU, ANALÝZA UMĚLÝCH DIMANZINÁNÍCH BRAN NA ZEMI A JEJICH PŘESNÁ GPS LOKACE S UVEDENÍM TERITORIA (doprovodný audio-vizuální program)

4) "PROJEKT MILABS" A MIMOZEMSKÉ ZAPOJENÍ, ANALÝZA 27 PODPŮRNÝCH UTAJOVANÝCH "ČERNÝCH" PROJEKTŮ S ÚČASTÍ MIMOZEMSKÉ INTELIGENCE (doprovodný audio-vizuální program)

5) TAJNÉ VOJENSKÉ ZÁKLADNY UVNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY, ANALÝZA ZÁKLADEN NA MARSU, UTAJOVANÉ SNÍMKY POVRCHU MARSU, MEMENTO JADERNÉ VÁLKY NA MARSU (doprovodný audio-vizuální program)

6) DYNAMIKA ČERNÝCH DĚR A VYTVOŘENÍ HOLOGRAFICKO - FRAKTÁLOVÉHO UNIVERZA (doprovodný audio-vizuální program)

7) "ALIANCE SFÉR" A "BLUE AVIAN" (PTAČÍ BYTOSTI): JEJICH VZTAH A FORMY SPOLUPRÁCE S BYTOSTMI "ANUNNAKI ELOHIM"

8) UTAJOVANÉ INFORMACE OHLEDNĚ AKTIVACE "UMĚLÉ INTELIGENCE", ZKUŠENOSTI S "UMĚLOU INTELIGENCÍ" ZE STRANY "ALIANCE SFÉR" A "BLUE AVIAN"

9) "PTAČÍ BYTOSTI" A JEJICH INFORMACE O PREHISTORICKÝCH UDÁLOSTECH UVNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY, BYTOSTÍ Z VYŠŠÍCH DIMENZÍ A NAŠE SLUNEČNÍ SOUTAVA

10) DETAILNÍ POPIS OBSAHU POSLEDNÍ KONFERENCE "ALIANCE SFÉR", KTERÁ PROBĚHLA UVNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY ZA ÚČASTI NAŠEHO INFORMÁTORA A DALŠÍCH 70-TI LIDSKÝCH BYTOSTÍ

11) KAŽDÝ DEN OTEVŘENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE

DŮLEŽITÉ ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Vstupné (cena školení): 3000,-Kč

Pro všechny účastníky konference je zabezpečena plná penze (snídaně - oběd - večeře) + ubytování za bezkonkurenční cenu: 500,-Kč./1 den

Strava ve variantě bezmasé i masité.

Na všech pokojích je sociální zařízení, TV + internet (pouze dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje)

K dispozici je sauna, vířivka, venkovní bazén, tenisové kurty, badminton a další.

Změna programu vyhrazena.

Pozorně si přečtěte obchodní podmínky v průběhu realizace přihlášky. Zálohu ve výši1000,-Kč zasílejte na účet 180624020/0300 (ČSOB), var. symbol 25072015 nejpozději do25. 7. 2015

Vezměte si sebou psací potřeby. Informace je možné se souhlasem přednášejícího nahrávat.

Na akci není přípustné požívání alkoholických nápojů nebo jakýchkoliv omamných či psychotropních látek.

Jakékoliv další dotazy lze uvést do poznámek v přihlášce a nebo zaslat na e-mailovou adresu provozovatele těchto stránek.

Adresa školícícho zařízení: "Sporthotel Relax", Veletov 106,http://www.sporthotelrelax.cz/ (na internetových stránkách je možnost interaktivní prohlídky zařízení)


Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal, nar. 1967 je provozovatelem těchto internetových stránek (www.matrix-2001.cz) prostřednictvím vlastních společností Matrix Consulting s.r.o. a Studio Esoterních Věd. V roce 1990 byl jedním ze zakládajících členů tehdejší Československé archeoastronautické společnosti a aktivně se podílel na výzkumu anomálních jevů v prostředí České a Slovenské republiky.

V letech 1990 - 1993 se stal žákem předního evropského energoterapeuta Andrzeje Lewandovského v Polské republice. Na toto studium pak navazuje tříleté působení ve specializovaném středisku pro výcvik lektorů alternativních disciplín v Holandsku. V tomto prostředí se setkává a navazuje kontakty s celou řadou osobností, se kterými v budoucnosti aktivně rozvíjí spolupráci.

V roce 1996 se stává písemným korespondentem společnosti Lucis Trust se sídlem v Londýně, kterou je zároveň autorizován do projektu esoterní školy Akademie Planetárního Vědomí Sedmi Paprsků. Zároveň aktivně rozvíjí přednáškovou činnost a to především v České a Slovenské republice.

Od roku 2001 navazuje kontakt s americkými společnostmi Leading Research Group se sídlem v Yelmu a s The Academy for Future Science se sídlem v Los Geitos v Kalifornii. V prostředí České a Slovenské republiky zakládá rozsáhlý nadčasový multiplicitní studijní projekt Modré Světlo, který se postupně stává velmi vyhledávanou prestižní studijní aktivitou v prostředí Střední Evropy.

V tomto roce také spouští první verzi internetových stránek Matrix-2001.cz, které se za dobu své osmileté existence rozvinuly až do podoby tohoto portálového prostředí, které je druhým nejvyhledávanějším virtuálním prostředí alternativních informací v České a Slovenské republice.

Zároveň ve spolupráci se zahraničními odborníky se pouští do osobního výzkumu praktického využití skrytých mentálních schopností lidského organismu. Tato badatelská činnost nakonec vyústila ve vznik odborných kurzů:A.S.H.A., Technika Lorean a S.A.T.I.R. - Sonicko-Asociační tvorba individuální reality&. Souběžně rozvíjí nové metody praktického sebepoznání s využitím specifických prostředku lidské přirozenosti. Všechny tyto vědomosti a znalosti uplatňuje v odborných kurzech Archetypální numerologie,Zulský Tarotový Systém a Astropsychologie Nového Milénia. Jeho kurzy jsou postavené na nových a aktuálních myšlenkách i objevech, klade důraz na odbornou erudovanost a hloubku informací, rozhodující je také kamarádské prostředí ve studijním kolektivu. Více v "curiculum vitae" na úvodní stránce.

 

Více na www.matrix-2001.cz

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico