3.8.21

datum 17. 8. 2021
Zdroj: Pixabay.com

V dnešním článku bych se s vámi chtěla podělit o poselství, které jsem přijala asi před 3 lety. Opět připomínám, že je to moje pravda, kterou za ta léta, díky zvláštním zkušenostem, vnímám jako pravdivou. Jedná se o dnešní děti, které se rodí na Zemi. Podle všeho jsou tady, aby nám pomohly dostat se ze starého způsobu žití a myšlení.

Vše začalo kolem roku 2016. Byl to čas, kdy jsem se začala sama sebe ptát na to, kdo jsem a proč jsem tady. Uvědomovala jsem si, že můj život je docela jiný, než život ostatních lidí. Bylo to poprvé v životě, kdy jsem si začala přiznávat, že funguju jinak, a že se snažím zapadnout do společnosti, se kterou ale absolutně nesouhlasím. Chtěla jsem vědět, co je se mnou jinak. Netrvalo dlouho a poprvé za život jsem se setkala s pojmem "indigové dítě."

Indigové děti se poznají tak, že je údajně obklopuje modrá, indigová aura, jenž je spojena s šestou čakrou třetího oka. Tyto děti jsou velmi vyspělými bytostmi. Jsou silně intuitivní a mají různé vhledy ohledně našeho života. Vyznačují se tím, že jsou "problémové". Mají svoji pravdu, za kterou si stojí a je jen velmi těžké je přesvědčit o něčem jiném. Tresty na ně neplatí. Pokud budete takové děti trestat za jejich pravdu, velmi pravděpodobně se stane, že se vůči vám uzavřou a již vás do svého nitra nepustí. Mají problémy zapadnout do zajetých struktur dnešní společnosti. Následují mlhavé ideály, které se ostatním mohou zdát zvláštní a nereálné. Jsou to takzvaní bořiči systému. Přišly sem, aby změnily tento svět. Tyhle děti by měly vyrůstat v rodinách, kde se bude dbát na jejich zvláštní, velmi citlivé nastavení. Nemělo by se vystavovat zbytečnému stresu a přehnaným nárokům. Domácnost, kde se často křičí, je může hluboce poznamenat a časem se tato újma může podepsat na jejich psychickém stavu.

Tyto děti se začaly v obrovském množství rodit kolem roku 1990. S každou novou dekádou přicházejí nové děti, které vibrují ještě ve vyšších energiích, než děti před nimi. Každá dekáda má své pojmenování. Po dětech indigových následovaly děti křišťálové a po nich děti duhové. Děti duhové patří mezi tzv. děti míru. Pocházejí přímo od zdroje a nesou v sobě velmi vysoké vibrace lásky.

Já osobně jsem se našla v popisku indigových dětí. Pamatuji si, když se mi do rukou dostala kniha "fenomén indigové barvy", kterou jsem přečetla během chvilky. Kniha se podrobně zabývá tímto druhem dětí a v mnoha případech jsem si připadala, že čtu knihu o sobě. Ačkoliv tento fenomén není vědecky podložený, velmi často se stává, že spousta dnešních třicátníků se v jejich popisu nachází. Bohužel jsou tyto "děti" většinou ztracené v dnešním systému a je pro ně velmi těžké opět v sobě objevit své skutečné já.

O pár měsíců později po přečtení této knihy jsem šla na moji oblíbenou výstavu minerálů v Praze, kde jsem potkala ženu, která měla speciální přístroj, jenž dokáže vyfotit auru lidí. K fotce z polaroidu navíc dostanete asi patnáct listů A4, kde jsou zaznamenané veškeré informace ohledně vašich čaker. Dozvíte se, v jakém jsou stavu, jak se tento stav projevuje ve vašem životě a jak je účinně zharmonizovat tak, abyste opět mohli fungovat v souladu se svojí duší. Když mi po pár minutách vyjela z polaroidové kamery fotka, kde jsem zahalená v modrém oparu, nepochybovala jsem o tom, že tvrzení o indigových dětech je pravdivé.

Aury lidí mohu vidět jen velmi zřídka, ale pamatuji si na setkání s jedním křišťálovým. Kluk to byl vcelku obyčejný. Byl o pár let mladší než já a měl zajímavé názory. Jednoho dne jsme se uvedli do hluboké meditace. Když jsem po nějaké chvíli otevřela oči, celý zářil a obklopovala ho nádherná třpytivá aura. Nikdy jsem už nic podobného neviděla, ale věřím, že jakmile se mi povede očistit své tělo od všeho, co mě vibračně stahuje dolů, tento dar se opět aktivuje a já budu schopna energii nejen vidět, ale také s ní pracovat (což už se víceméně stejně děje).

A teď zpátky k poselství. Bylo to po návratu z Mexika, pár dní po mém zážitku s DMT. Seděla jsem na kopci s výhledem na vesnici, kde jsem se narodila a meditovala. Byla jsem ve stavu rozšířeného vědomí, když jsem začala cítit, jak se mé čakry jedna po druhé rozsvěcují a skrze mé temeno hlavy do mě vstupuje nějaká krásná energie, která mi dávala impuls k tomu, abych do ruk vzala notes a propisku. Když jsem začala psát, uvědomovala jsem si, že má ruka vypadá velmi staře. Pocítila jsem přítomnost něčeho nadpozemského a velmi, velmi moudrého.

"Vše se mění." Přichází mi jako první. "Jsi tady, aby si v této změně pomohla... Světlo přichází na Zem. Tohle je onen druhý návrat Krista, o kterém se mluví v Bibli. Nepřichází v jedné osobě, ale probouzí se ve všech lidech jako Kristovo vědomí. Proudí k vám jako energie z vesmíru a mění vaše těla a mysl. Přichází v nových dětech, které se právě rodí. Jsou přímo od zdroje. Jsou nezatížené špatnými zkušenostmi. Jsou to děti světla. Veďte tyto děti a nechte je, aby se mohly projevit. Ony ví, co mají dělat."

Dále jsem přijala i informaci o tom, že tyto děti mohu velmi lehce rozpoznat mezi ostatními. Dlouhou dobu ke mně chodilo, že mám vybudovat prostor, kde se s těmito, teď už dospělými dětmi, máme scházet a vzájemně si vyměňovat naše zážitky a zkušenosti a společně si pomáhat objevovat pravdu a vytvářet Nový svět, který bude založený na bezpodmínečné lásce, porozumění, soucitu a spolupráci.

Zrovna minulý týden jsem na jeden takový vhodný prostor náhodou narazila. Vzhledem k tomu, že se prostor nachází v centru Prahy na Žižkově, je zde trochu vyšší nájem a já si uvědomuji obrovskou zodpovědnost, kterou bych s jeho pronájmem najednou měla. Sháním k sobě lidi, kteří by se na projektu chtěli společně se mnou podílet a připravuji kampaň na sbírku peněz, které nám v začátku pomohou. Hned, jak kampaň připravíme, budu ji s vámi sdílet a budu velmi vděčná, když nám pomůžete a nějakou malou částkou přispějete. Věřím tomu, že z tohoto prostoru budeme moct čerpat všichni. Jestli se projekt skutečně rozjede, nechávám na osudu. Podle všeho je tato myšlenka podporována vyššími světy. Zároveň však vím, že začínat něco tak velkého v této době, by nebylo jen tak.

Pokud máte pocit, že vás tento článek oslovil a měli byste zájem si o těchto tématech povídat v kruzích, či individuálně, kontaktujte mě na mém emailu [email protected] a já vám dám obratem vědět o připravovaných sešlostech, které plánuji pravidelně pořádat od půlky srpna. :))

S láskou

Mana

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico