Zdroj: Pixabay.com

V tomto příspěvku je v barvách ukryta colorterapie vhodná pro den 3.10.2020!

Aktualizace na 3.10.2020.  Přeji krásné ráno všem!

Navnímávám, že dne 3.10.2020 bude proudit transformační energie v oblasti “Práce a finance” a také v oblasti “Osobnost a sebevyjádření”. V tento den je důležité si uvědomit, jaké jsou naše priority a kde jsou hranice! Oblast práce je stejně důležitá, jako oblast sebevyjádření. Popravdě, jsou důležité všechny oblasti našeho života. A je potřebné pochopit, že by všechny oblasti života měly mít stejný podíl energie, protože jedině společně tvoří náš spokojený život! Ani jednu oblast našeho života bychom neměli opomíjet.  Zlaté pravidlo transformace zní: “Pomalu a s klidem”

Návody a doporučení stahuji vždy dříve, abychom měli dost času si nakoupit potraviny a připravit si oblečení naladěné na aktuální energie.

Více ZDE

Zdroj: www.optimalista.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě