Foto: Monika Anastázie Pawlitová

Přečtěte si 21 rad, které vám pomohou cítit se lépe, být ohleduplní k životnímu prostředí a harmonicky si uspořádat prostor, ve kterém  žijete. Možná využijete jen některé, možná postupně všechny. Inspirujte se.

Doba čtení 2,5 min

Cesty k sobě


Milí čtenáři, dnes bez vysvětlení proč, neb tyto informace si můžete dle chybějících znalostí vygooglit, ale sdělím vám nutný komplex JAK❤️❤️❤️

Věřte nebo ne, že dělat jen něco – již NESTAČÍ!!!

Jak tedy jít cestou ke zdraví a ke Světlu?

❤️ Budujte kvalitu a hloubku vztahů založených na důvěře. Ty plní v našem životě ochranné funkce. Láskyplný oddaný vztah nám pomůže ochránit naše tělo i mysl.

❤️ Projevujte s radostí vděčnost za vše, co máte. Syťte se duchovními pravdami, řiďte se vesmírnými zákony a přemýšlejte o nich s pokorou a čistými úmysly.

❤️ Hledejte odpovědi a vedení ve svém životě skrze Boha ve svém nitru.

❤️ Přijměte a plně uchopte svou odpovědnost za svůj život i život svých nezletilých dětí.

❤️ Trénujte svou vnímavost a intuici.

❤️ Minimalizujte své stresové zatížení i za cenu ztráty – například určitého komfortu, financí či člověka, který vás jakkoliv vydírá. Využívejte i k rozpouštění stresu zvuků přírody, relaxační hudby, zpívejte si melodické písně a tančete.

❤️ Denně choďte mezi stromy. Buďte v souladu s přírodou a zvířaty, podporujte a ochraňujte je.

❤️ Stýkejte se s lidmi, kteří jsou s vámi „na jedné vlně“.

❤️ Pijte a umývejte se pouze vodou bez chlóru. Pijte živou čistou vodu energetizovanou například květem života, šungitem, s pár kapkami 3% peroxidu vodíku nebo ji našeptejte lásku…

❤️ Vyřaďte maso ze svých jídelníčků.

❤️ Soustřeďte se na čisté přírodní jídlo, převážně rostlinného původu a udělejte si z něj spojence při budování své ideální hmotnosti i zdraví viz knihy z edice Jídla Světla.

❤️ Zbavte se všech závislostí! Na ničem a na nikom nelpěte.

❤️ Pravidelně se otužujte a u toho cvičte hluboké dýchání.

❤️Pro osobní hygienu těla včetně úst používejte pouze přírodní preparáty.

❤️ Perte pouze v přírodních biologicky odbouratelných preparátech bez aviváže.

❤️ Nádobí a celý obytný prostor si udržujte a umývejte také jen v přírodních biologicky odbouratelných preparátech.

❤️Eliminujte si elektromagnetické záření – elektrosmog a další případné negativní záření ideálně SOMAVEDICEM! Dále je nutné nosit mobil co nejdále od svého těla. Při práci s notebookem používejte klávesnici připojenou mino notebook, který si nikdy nepokládejte na své nohy. S notebookem pracujte mimo místnost, kde spíte. I televizi po úplném vypnutí si nejlépe přikrývejte nějakou přírodní dečkou a hlavně ji nemějte v ložnici. Dále pro klidné spaní vám doporučuji před ulehnutím ke spánku zcela vypínat mobily a veškerá elektrická zařízení v prostoru, kde spíte. Ideálně vypněte jističem vypínače, zásuvky i wifi. Nepoužívejte mikrovlné trouby!

❤️ Dle slovanských moudrých tradic při spánku hlava směřuje na jih. V prostoru kde spíte, upřednostňujte dřevo masív, nikoliv dřevotřísku a kovy.  Spěte pouze v přírodních materiálech například vlna, bavlna, len a to na kvalitních zdravotních vzdušných matracích.

❤️ Zjednodušte si život a vlastněte jen to, co užíváte.

❤️ Pokud to půjde, své případné zdravotní potíže řešte přírodní, biorezonanční či informační cestou.

❤️ Tyto činy vás povedou ke zdraví a ke Světlu a budete příkladem pro své blízké a pro své okolí. To vše se zapisuje také do kolektivního vědomí a tak můžeme měnit svět!

S láskou a vírou v kolektivní prospěch ❤

Jolana Vavrečková Janišová

www.jidlasvetla.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě