Rok 2020 s Archandělem Gabrielem - rok snů, vizí a odpočinku - 2. část

datum 17. 12. 2019

Když děti potřebují spát a odpočinout si, není proti tomu úniku. Zcela nekompromisně si o to řeknou, jakoukoliv formou, a nebo tak rovnou učiní. Usnou obrazně řečeno i za chůze. Že usínají při jídle, to mnozí rodiče znají, viďte.

I vy budete moci uléhat od svých snů jako děti a učit se novému snění. Jak? Vědomě! Vědomé snění je vlastně vědomý odpočinek. Jako děti – jen s jediným rozdílem, že tak budete činit vědomě.

Jak jsem psala v předchozím článku Rok 2020 s Archandělem Gabrielem a Lilií přináší nové zvěsti  - Archanděl Gabriel je ochráncem a velkým duchovním průvodcem dětství, celého první sedmiletí života … Když jsou děti malé, ocitají se pod silným vlivem lunárních energií, takže hodně spí.

V tomto principu nám Archanděl Gabriel v roce 2020 pomáhá činit vědomá rozhodnutí ohledně odpočinku a spánku. Ba co víc, je nápomocen při tvorbě našich snů a vizí. To, k čemu laskavě nabádá, je učit se snít vědomě a učit se vědomému snění.

Jak vědomě snít?

Existuje celá řada dobrých knih, například Lucidní snění, můžete si je pořídit nebo napsat Ježíškovi, ale i bez toho můžete tuto praxi v novém roce začít provozovat sami. VĚDOMĚ – což je mantra celého roku, respektive celého života v dospělosti. K tomu vám budou gabrielské energie roku nápomocny.

Začít můžete třeba tím, že si položíte na noční stolek zápisník, do kterého si budete zapisovat své sny. První ráno si ještě možná nebudete pamatovat svůj sen, ale už druhé nebo třetí ráno si budete pamatovat útržky, a to jen díky tomu, že jste si položili na noční stolek zápisník a tužku. To samo o sobě už je konkrétní a vědomý čin a zároveň je zprávou pro vaši duši, že jste se k uvědomování svých snů svobodně rozhodli. Věřte, že tak málo stačí. Vaše existence se tak krok za krokem bude přesouvat od nevědomých, zpravidla v dětství přijatých způsobů chování, k uvědomělejším. Jen díky tak jednoduchému kroku, jako položení zápisníku vedle postele. Skutečnost, že si velmi brzy začnete pamatovat své sny vám bude ku radosti i v tom, že si budete více a více věřit, a začnete více a více rozumět i své intuici a podvědomí.

Právě oblast podvědomí bude v roce 2020 velmi silně aktivována. Člověk si pochopitelně svého podvědomí není vědom, což je logické, ale skutečnost, že jím budou například zmítat okolnosti od zdi ke zdi, pomáhá rozpoznávání podvědomí. Takže jen díky stále sílícímu uvědomování si svého počínání se začne realita života stávat větší radostí. Zapisováním si svých snů to všechno může začít. Je to jedna z možností, jedna z velmi dobrých možností právě díky gabrielským energiím. To ještě neznamená, že budete svým snům plně rozumět, o to se ani nemusíte snažit. Jelikož bude v tomto roce vaše intuice v relativně plné síle, posléze se naučíte i snům více rozumět. Každopádně jejich zaznamenání je moc užitečné, protože se k nim budete moci vracet. A tímto opakováním se naučíte více rozumět i sobě samému. Opakování je matka moudrosti a opakování je jeden z nejpodstatnějších principů dětství, tedy Archanděla Gabriela.

Jen nezapomínejte, že snová realita je obrácená – není jen nějakou přesnou předzvěstí skutečnosti (což se někdy také stává), ale jedná se o snovou realitu – tedy kreativní, obraznou, do jisté míry uměleckou. Vaše sny pomáhají léčit vaši duši. A díky jejich uvědomování se pak děje uzdravení na všech rovinách bytí a postupně větší porozumění pro pochopení významu snů.

Spolu se spánkem a sněním souvisí také tvoření vizí. Opět zdůrazňuji VĚDOMÉ tvoření vizí (na rozdíl od dětí, které nám ovšem mohou být v tomto případě krásným a inspirujícím příkladem, jak dokáží vyprávět o svých vizích budoucnosti).

Pro takové vědomé tvoření vizí jsou nejideálnějším prostředkem MEDITACE. Najděte si prosím co nejčastěji chvilku pro vědomou meditaci, což je zároveň i vědomý odpočinek. Věřte, že budete žasnout nad výsledky. Samozřejmě nejen v roce 2020, ale v tomto roce to půjde snadněji.

---

Jaké by mohly být negativní projevy gabrielských energií v této oblasti?

  • Neklid
  • Chaotické reakce na okolní dění
  • Strach a nejistota z budoucnosti
  • Nedostatek odpočinku a z něj pramenící únava
  • Nedůvěra (obecně – tedy nedůvěra vůči sobě i vůči druhým)

 

Inu tak to je. Přestože se jedná zdánlivě „jen“ o informace, které můžete přijmout nebo odmítnout, přesto tyto energie působí. Jsou pro člověka darem.

Příště: 3. Rok 2020 s Archandělem Gabrielem – jeho zvěsti o zdraví a přirozené imunitě

S vděčností a láskou

Yvell

© Yvell / Yvetta Ellerová
V Ostravě 7. 12. 2019, https://www.yvellerova.cz

Článek je možno šířit či kopírovat v nezměněné podobě, s aktivním uvedením autora a odkazů.

https://www.yvellerova.cz/
https://12-vanocnich-noci.webnode.cz/

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico