Zdroj: Pixabay.com

V tomto příspěvku je v barvách ukryta colorterapie vhodná pro dnešní den!

Aktualizace 2.10.2020 

Dnes přichází transformační energie na úrovni 2.čakry. Je to čakra vztahů, kreativity, tvorby skrze myšlení, nikoliv skrze duši, sexuality a duálního principu. Je to zvláštní větné spojení, že? Když se ponořím hlouběji, cítím toto: Tato čakra je centrem duality. Projevuje se v ní nerovnováha mezi ženskou a mužskou energií. Pro dnešní den cítím, že je více než potřebné harmonizovat a vyladit tyto dvě energie. Cítím i energii kundalini a také velmi silné hmotné sexuální energie.

Na úrovni duše se vyplavují traumata ze vztahů! Energie, které ublížily ženám i mužům! Jsou to citová a sexuální traumata, ublížení na úrovni duše ze ztráty někoho blízkého (ženy, děti, muži, rodiče, partneři apod.) Vyplavují se i pocity z dětství! Pokud třeba otec nedával dostatek lásky své dceři, matka synovi atd.

Dále vnímám strach, který zde proudí. 2.čakra je čakrou “tvorby”. Strach tvoří v našem životě všechno to, co právě jeho vlivem odmítáme a na základě vibrace strachu si  přitahujeme “ne-chtěné”. Právě dnes bychom si měli tento fakt uvědomit a obrátit svou pozornost k nové energii na úrovni našeho vědomí. Měli bychom začít myslet jinak! Na strach jsou velmi často navázány též závislosti. Např. strach ze samoty tvoří vztahové závislosti aj.

Přišel mi vhled do transformačních energií. Navnímala jsem si barvy, které mi dnes pomáhají naladit se na aktuální energie. Dnes nás provázejí tyto barvy: Všechny tóny oranžové, žlutá, zlatá, tmavě modrá a bílá!

Více ZDE – https://www.optimalista.cz/energie-dne-a-doporuceni-jak-se-na-ne-naladit/

Zdroj: www.optimalista.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě