Zdroj: Pixabay.com

Ruští biofyzici vědecky potvrdili, kdy má voda nejsilnější účinky. Je to v lednu. Toto období bylo známo jako “pravoslavný zázrak”, který se vždy konal ve stejných dnech. Jak se voda v tyto dny mění a čím nám prospívá?

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k s obě


Ruskí biofyzici vedeckými metódami potvrdili „pravoslávny zázrak“, ktorý sa koná každý rok 19. januára, kedy voda mení svoje vlastnosti. Vedci určili aj konkrétny čas, kedy sú liečebné vlastnosti vody najsilnejšie.

„Najintenzívnejšie vlastnosti vody začínajú 18. januára približne medzi 15:30 do 21:30 a pokračujú 19. januára od 10:30 do 14:00,“ (čas na SK a v CZ) povedal vedúci laboratória biofyziky vody Vedeckého ústavu ekológie človeka a hygieny životného prostredia Stanislav Zenin.

„Potom sa voda v prírodných vodných plochách a tokoch vracia do normálneho stavu. Zmeny v kvalite vody 18. a 19.1. pozorujeme už mnoho rokov po sebe. Podľa našich výskumov to, že voda mení svoje vlastnosti, je spojené s postavením Zeme v kozmickom priestore. Práve 19.1. sa planéta Zem dostáva do bodu, kde je zvlášť silný prúd častíc meniacich vlastnosti vody. Aj v iné dni sa Zem dostáva pod vplyv toku častíc, ale oveľa menej intenzívneho charakteru a ako pravidlo sa to deje na pravoslávne sviatky. Práve vtedy voda reaguje na toky častíc a potom si dlho môže uchovávať svoje vlastnosti,“ (hlavne v nádobách).

content_21_13larisa-ljubit-holodnuju-vodu-13-foto-18_6

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

Zdroj: www.biosferaklub.info


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě