Zdroj: Pixabay.com

Pro zájemce o UFO tématiku přínášíme informace které představuje český web exopolitika.cz

Starší rozhovory s Karlem Rašínem na Cestách k sobě

Karel Rašín, Nová Dimenze – Exopolitika 1. díl 

Karel Rašín, Nová Dimenze – Exopolitika 2. díl 

Karel Rašín, Nová Dimenze – Exopolitika 3. díl

Vážení čtenáři Exopolitika.cz,

dnes, v září 2020 Vám předkládáme sérii 16 oficiálních dokumentů ze zahraničí (technicky ve dvou článcích – 1/2 a 2/2), které se seriózně zabývají problematikou tzv. „UFO/UAP“, tedy potažmo záležitostí možné existence mimozemských civilizací. Protože tyto dokumenty a svědectví fyzicky existují, stejně tak jako jsou jména pravá a aktéři v dokumentech skutečně žili/žijí, rádi bychom proto vyzvali skeptickou či neinformovanou veřejnost typu Konspiratori.sk a podobná tělesa či vědce, aby tyto dokumenty/svědectví kvalifikovaně zpochybnili. Stále totiž v roce 2020 v České republice početně převažuje pocit, že „UFO/UAP“ je výmysl a že nejsou o existenci neidentifikovaných létajících objektů, případně přímo mimozemských civilizací žádné důkazy.

Pokud naopak zastáváte názor, že důkazy bychom se zabývat vlastně neměli, a měli bychom se věnovat pouze duchovním tématům, pak Vás chceme upozornit, že dle našeho názoru je velice málo duchovní zaobírat se pouze „duchovnem“ a vpravdě ignorovat následující problémy a výzvy: lidé unášení do UFO/kosmických lodí/na základny DUMBs; lidé týraní psychotronickými útoky z vojenských satelitů nebo lodí; ženy/muži tvrdící že mají s mimozemšťany nedobrovolně hybridní potomky; mizející osoby, včetně dětí; jaderné zbraně na Zemi prý pod kontrolou mimozemských civilizací; tvrdé potlačování informací o lidsky vyhlížejících mírumilovných mimozemšťanech ve všech běžných médiích; absolutní plošné nihilizování zpráv a dat o tom, jak navázat kontakty s mírumilovnými mimozemskými civilizacemi (a rozhodně to není pouze protokol CE5).

Nyní tedy pro ty, kdož potřebují mít pevnou půdu pod nohama, přinášíme článek Karla Rašína s konkrétními zřejmými racionálními položkami.

Vaše redakce Exopolitika.cz

Více se dozvíte zde: https://www.exopolitika.cz/16-prikladu-oficialnich-dokumentu-ze-zahranici-ktere-berou-ufo-vazne-1-2/5674


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě