(12- 15.10.) Energie týdne a doporučení, jak se na ně naladit

datum 12. 10. 2020
Zdroj: optimalista.cz

Týden vědomých vztahů, to je téma, které nám přináší Transformační zpravodaj. Energie druhého, naše životní energie, pochopení principu hmoty a mnoho dalších vhledů na vás čeká. Colorterapie doporučuje například vínovou barvu a z minerálů citrín. Co dalšího vám pomůže prožít příjemný a vědomý týden? Sledujte aktualizace během celého týdne.

Doba čtení 4 min.

Cesty k sobě


Transformační zpravodaj pro tento týden

Krásný den a tento týden.

Opět mi přišel vhled do transformačních energií, které proudí planetou. Tento týden bude převážně o energii vědomých vztahů. 

Ale co jsou to vlastně vztahy "nové doby"?

Vidím toto: Ve vědomém vztahu dvou lidí je nejdůležitější respektovat nejen svou životní energii, ale i životní energii druhého.

Abychom byli schopni deaktivovat program vlastní sebedestrukce a změnit svůj postoj vůči sobě samému, potřebujeme skutečně velkou dávku energie. Toto pochopení je však tím nejdůležitějším na naší cestě transformace! Je to životně důležité téma! Naše životní energie má pro nás totiž cenu života! Jen zcela vědomý člověk pochopí, že je potřebné okamžitě provést změnu ve stravě. Změnit a opustit všechno, co nám ubírá naši životní energii a zaměřit se na sebe a budování svého zdraví. Protože není nic důležitějšího, než tento osobní proces! 

Toto téma přímo souvisí s naším tělem a pochopením principu hmoty! Naše tělo je potřebné naladit na vibraci zdraví. To ale nelze bez fyzických proměn v našem jídelníčku. Je potřebné se zcela otevřít zdravému životnímu stylu a také zdravým vztahům. Nejprve naší restrukturalizací prochází vztah sám k sobě a poté vztah k našemu okolí.

Dalšími energiemi, které tuto změnu provází jsou svoboda a zcela vědomý způsob myšlení!

Svoboda je vyjádřením naší existence, a to bez závislostí! Vědomý způsob myšlení je vyjádřením převzetí zodpovědnosti za sebe sama a za naší tvorbu ve vztazích!"

Tento týden budou přicházet zkoušky, zda jsme si vědomi svých již nastavených změn a zda jsme schopni je udržet a fyzicky na nich pracovat! Jak to myslím? Cítím, že budeme procházet transformační procesem ve zrychleném tempu a budeme vystaveni vlastnímu procesu zhmotňování. Pokud jste byli v minulosti nevěrní, přijde pokušení! Pokud jste v minulosti nebyli schopni zhubnout, budou na vás tlačit hodnotící pohledy okolí, ve kterém si najdete svůj pohled na sebe a uvědomění si tohoto faktu. Tento proces přímo nasvítí naše vztahy a jejich fungování.

Je potřebné si uvědomit, že úplnou rekonstrukcí procházíme nejprve my sami a hned vzápětí všechny naše vztahy. Současně se mění náš pohled na sebe samé, na náš život a naši realitu. Pokud jsme v jakékoliv oblasti našeho života  nespokojeni, jsou jejich zcela vědomé změny nevyhnutelné. Je proto potřeba změnit své postoje k sobě samým  a přijmout své "nedostatky". 

Vědomý způsob myšlení je vyjádřením změny úhlu pohledu v realitě "tady a teď", oproti tomu, co jsme prožívali v minulosti. Tímto vlastně přepisujeme chybné vzorce naší minulosti, což má zcela zásadní důsledky pro tvorbu naší budoucnosti v tomto okamžiku.

Vnímám a cítím, že na vlastní transformaci tlačíme pouze my sami. Nikdo nás nehoní, ani po nás nechce, aby změna proběhla okamžitě. Abychom si v životě udrželi co nejsilnější pocit harmonie, je potřebné si změny naplánovat a jít krok po kroku vlastním tempem a ruku v ruce s trpělivostí a odhodláním. Právě proto se tomu říká vědomá změna. Protože jsme si zcela vědomi faktu, že potřebujeme žít a projevovat se zdravým způsobem. Najdeme-li svou duši, pak všechny změny probíhají zcela přirozeně na vlnách energie pochopení, přijetí, vnímání sebe, pocitu domova a žité pravdy o našem konání a našem vlastním sebevyjádření. Je potřebné žít skutečnou pravdu o svém životě a o sobě samých.

Aktualizace energií během celého dne

1.AKTUALIZACE V 7:00: Vnímám, jak mnou prochází pocit zodpovědnosti k sobě samé. Uvědomuji si zcela zásadním způsobem své chování a své postoje ke zdraví a zdravému životnímu stylu. Současně cítím, že závislosti vytvořené v dětství ztrácejí svou sílu. Uvědomuji si, že jsem podrobena zkouškám v každém okamžiku a že je potřebné vždy se rozhodnout správně. Tady a teď přebírám plnou odpovědnost za svá rozhodnutí a v každém okamžiku činím ta nejlepší rozhodnutí při výběru potravin, situací a jejich řešení a stejně tak i lidí. Rozhoduji se zcela vědomě proudit energií vděčnosti, lásky a přijetí a myslet pozitivně. Pokud sejdu z cesty, zcela vědomě se na ni bez odkladu vracím. Jsem vědomá a přítomná v realitě!

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

Nástroje pro posun: zde

Colorterapie pro tento týden

Energie vědomých vztahů "Svoboda a respekt ve vztazích" Dvojplamen/vědomá duše!

Pro tento týden se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou oranžová a vínová. Vedlejšími barvami jsou žlutá a bílá.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Pro tento týden doporučuji: citrín, jantar, jaspis, tmavě růžový achát, křišťál,  vínově žlutý topaz! Tyto kameny vám pomohou být pravdiví ve všech oblastech života. Napojit se na svou duši, přijmout a prolomit brány ega a naladit se na své nitro a potřeby své duše!

Doporučuji kombinaci těchto aroma olejů: červený pomeranč, bergamot, jasmín! 

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Všechny potraviny v přírodní žluté a červené barvě. Čerstvá zelenina a ovoce regionálně pěstované a hlavně ty, která jsou momentálně sezónní! Doporučuji: podzimní jablka a hrušky, papriky, červené brambory, řepu aj. Jako hlavní chod doporučuji brambory a batáty na všechny způsoby, popř. celozrnné těstoviny s rajčatovými omáčkami. Použijte např. bio italská rajčata, která dozrála na slunci (jsou prodávána v běžné obchodní síti) a mají díky slunci obrovskou energii. Jen kvalitní potraviny bez chemie, (nejlépe dozrálé na slunci) jsou pro nás vhodné. Nejlepší způsobem pěstování je permakultura. Toto je potřeba si uvědomit při výběru potravin.

Tento transformační zpravodaj je společné vyjádření energií dvojplamene Tinky a Radka H. Píšeme na našem webu společnou rubriku s názvem: Vztahy naším pohledem! Takto jsme vedeni.

Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz

Zdroj:  www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico