Na velikosti v dnešní době záleží. Ale přitom každý ví, že ty nejmenší jahody, které na zahrádce vypěstujeme, jsou ty nejsladší. Předpisový tvar, velikost a barva ještě neznamenají dokonalou chuť.

Vojta Sýkora, zemědělec

“Jsem Vojta, jsem biozemědělec a záleží mi na šetrném zacházení s přírodními zdroji. Láme mi srdce, když vidím, jak se zelenina zaorává, protože je malá, nedokonalá a nikdo ji nechce.To musí přestat!”

Podpořte projekt Zachraň jídlo – Paběrkování, který je jedním ze způsobů, jak snížit množství vyhozeného jídla v zemědělství. Díky darovacím certifikátům společně zachráníme jídlo, které předáme nejchudším.  

Tak co vy na to, jste připraveni podpořit smysluplnou věc a symbolicky obdarovat sebe i své blízké například 300 kg kedluben?

Chci darovací certifikát
Vojta Sýkora, zemědělec

Srdečně zdraví a hezké svátky přeje

Vojtěch Sýkora

farmář z Dobré farmy

Zachraň jídlo z.s. E-mail: info@zachranjidlo.cz. Web: www.zachranjidlo.cz.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě