(10 - 11.10.2020) Energie dne a doporučení, jak se na ně naladit

datum 10. 10. 2020
Zdroj: Optimalista.cz

Co nám přináší Transformační zpravodaj na tento víkend? Energie budou silné, proto jimi projděme vědomě. Tvůrčí proces je přímo úměrný našemu vědomému bytí a sebehodnotě. Co nám pomůže a posune nás dál? Colorterapie doporučuje žlutou barvu a odpovídající minerály.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Víkendový Transformační zpravodaj

Tento víkend bude působit velmi silná transformační energie s názvem "Hodnota energie, hodnota duše" a uvědomění si vlastního sebevyjádření.

Ponoříme se hluboko do své duše!

Uchopíme-li energii, která dnes a zítra  proudí, pak máme možnost se obrovsky posunout.

 • Ve vysokovibračních vrstvách energií bude proudit odraz naší duše v nejniternějších pocitech a z těchto pocitů do našich myšlenek. Rozjede se proces ostré tvorby! Naše myšlenky tvoří naši realitu! Myšlenka je prvotní impulz, nebo chcete-li, "záměr", a pocit, který se přidá k této myšlence, je vložená energie tvorby. Tvoříme-li na základě pocitů lásky, vděčnosti a uvědomění si vlastního sebevyjádření, pak se ve své tvorbě ubíráme správným směrem. Bez vlastní sebehodnoty a pochopení procesu transformace se ale naše tvorba v realitě neprojeví. Pomůcky pro lepší pochopení tohoto procesu a nástroje pro vzestup naleznete v těchto článcích na mém webu.
 1. Sebehodnota je nejdůležitějším milníkem transformace.
 2. Středobod energetické i hmotné tvorby jménem "duše".
 3. Náš život je odrazem našich myšlenek, neboli fiktivní reflexe v praxi!

 • V nízkých vibračních hladinách se energie dne budou projevovat bojem se sebou samým. Přijetí víry a božského vedení je pro tuto vibrační vrstvu tabu! Každý, kdo je "ze svého pohledu oběti" vydán na milost vlastní transformaci, má pro dnešní den za úkol překonat tento hluboko zakořeněný pocit oběti. Není to trest! Je to dar. Je to druhá šance uchopit svůj vlastní život do svých rukou a vydat se na cestu k vnitřní harmonii. Ano. Je to výzva! A není to snadné! Je potřeba pochopit, že to my sami jsme svou figurku postavili na šachovnici naší minulosti do patové situace a že jen my sami můžeme tuto partii zbořit a všechny šachové figurky zase znovu postavit na své místo s přijetím, pokorou a novou energií. Energií "změny!"

Colorterapie pro tento víkend

 • Energie "Sebehodnoty", Autorka: Tina Hartmannová

  O tomto víkendu se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou žlutá a vínová. Vedlejšími barvami jsou růžová a bílá.

  Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Pro tento víkend doporučuji: citrín, křišťál,  vínově žlutý topaz! Tyto kameny vám pomohou být otevření a dosáhnout vnitřní moudrosti. Napojit se na svou duši, přijmout a prolomit brány ega a naladit se na své nitro a potřeby své duše!

  Energie "Sebevyjádření vlastní duše a projevu v realitě", Autorka Tina Hartmannová

  Doporučuji kombinaci těchto aroma olejů: citrón, bergamot, levandule a pačuli!

  Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Všechny potraviny v přírodní žluté a červené barvě. Čerstvá zelenina a ovoce regionálně pěstované a hlavně ty, která jsou momentálně sezónní! Doporučuji: podzimní jablka a hrušky, papriky, červené brambory, řepu aj. Jako hlavní chod doporučuji rýži na všechny způsoby, popř. celozrnné těstoviny s rajčatovými omáčkami typu bolognese. Použijte např. bio italská rajčata, která dozrála na slunci (jsou prodávána v běžné obchodní síti).

  Tina Hartmannová z webu www.optimalista.cz.

  Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na našem webu.

  Zdroj: www.optimalista.cz.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico