~ ॐ BÍLÉ NEBESKÉ BYTOSTI ॐ ~

datum 11. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Stahování energie se připravuje na to, aby protékala vaším bytím, jak to požaduje vaše duše a vyšší aspekty. Bílá perleťová energie bude procházet vaší bytostí s rychlými vibracemi. Když se bílé perleťové světlo dotýká energie Matky Země, rozšiřuje se zpod vašich nohou a vytváří ty nejkrásnější barevné vlny, jako by se projevila přikrývka květin. Různobarevné světlo se pohybuje vysokou rychlostí a vytváří nádherné dojmy nádherného světla. Tento proces je nepřetržitý, přičemž bílé perleťové světlo nejvíce zesiluje v přítomnosti jádra vaší bytosti a vícebarevné světlo neustále bobtná a osciluje v nádherných vzorech.


Jedná se o kreativní dárek a stahování světla, které má mnoho významů. Klíčovými aspekty stahování energie jsou dary probouzející se nevinnosti, kreativity a vědomí krásy. Tyto posvátné vlastnosti jsou podstatou Stvořitele, základy vašeho vzestupu a ctnosti vašeho bytí.


Nevinnost je pravda, čistota a jednoduchost vaší energie, cesty vesmírem Stvořitele a života na Zemi. Když se spojíte s vibrací a přítomností nevinnosti ve vaší bytosti, znovu se spojíte se Zdrojem všeho, co jest; pra-stvoření. Rozpoznáte sami sebe mimo hranice slov, omezení, nápadů a dokonce i myšlenek. Poznáte sami sebe jako nepopsatelnou přítomnost, kterou jste a která je ve vás věčně přítomná. Toto je poznání, které hledají všechny bytosti, poznání, které existuje v nás všech.


Kreativita se projevuje jako Božský proud, projev a zkušenost Stvořitele. Kreativita vám umožňuje získat přístup k rytmickým šablonám Stvořitele, radostně tančit v čase se Stvořitelem, abyste vytvořili a uzemnili další posvátné kvality Stvořitele, které zažijete vy i všichni ostatní. Kreativita je přirozenou součástí vaší podstaty; jste neustále v proudu tvoření, vaším účelem je tvořit způsoby, které vás naplňují a připomínají vám přítomnost Stvořitele uvnitř a kolem vás. Když přijmete svoji vnitřní tvořivost, dovolíte nekonečné inteligenci zasévat světlo do vaší představivosti, schopností a výrazu. Výsledky mohou být jedinečné, inspirativní a naplněné vášní, která vás vede k prožitku vaší jednoty se vším, co jest; vaše extatická povaha.
~ ॐ💜ॐ ~


ZDROJ: www.omna.org, ~ ॐ Natalie Glasson ॐ ~
Sdíleno v na vlnách kosmických synchronicit, jenž se vždy setkávají v dokonalém načasování s hlasem intuice,
Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico