ZNOVUZROZENÍ
IMG_1305
Před Jarní Rovnodenností 2014 jsem byla vedena Vyšším Já k vytvoření obrazu Matka Moudrosti – Nanebevstoupení Panny Marie, který symbolizuje probíhající osobní i kolektivní evoluční proces, a který je skutečným Nanebevstoupením Panny Marie Země i nás. Obraz se nachází na Slovensku a byl předurčen pro velmi krásnou a velmi velmi vzácnou Bytost. Obraz je kódován Světlem a požehnán Matkou Marií.
Před Jarní Rovnodenností 2015 jsem byla vedena Vyšším Já k vytvoření obrazu Fénix – Znovuzrození, jako symbolu Znovuzrození Nové Země, nové České země a znovuzrození pravdivého člověka a jeho lidského Božství. Obraz je kódován Světlem a byl požehnán Mistrem Saint Germaniem, který je patronem celého Procesu Vzestupu planety i lidstva
Obrazy symbolizují také opětovné spojení, sjednocení a sounáležitost obou našich slovanských států, které oba dva společně mají důležitý význam z hlediska polohy v čakrálním systému Země a z hlediska zdroje velkého duchovního bohatství.
Oba obrazy jsou také vyjádřením znovuspojení, sjednocení a sounáležitosti mužské a ženské energie. Jedině muž a žena společně tvoří rovnováhu a oba společně v bezpodmínečnosti, hojnosti, radosti a Lásce spoluvytváří Nebe na Zemi a pečují o pozemskou Rajskou Zahradu.

Jsem velmi vděčná za Božskou Vůli, Božkou Lásku a Božskou Moudrost. Přeji vám všem Vzkříšení, magické Znovuzrození a nejnádhernější jaro vašeho života, které je naším společným velkým novým začátkem. Mnoho požehnání a hluboké Lásky vám všem.

Znovuzrození

Plátno na rámu 50×50
Pébéo akryl & české broušené kamínky
Obraz je určen k prodeji – cena 21.111 czk

Copyright © Všechny články a informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.