Zimní Slunovrat, Portály – aktivace nejvyšších kvalit DNA
Milovaní,
přesouváme se do stavu sjednocení, rozpouští se v našich orgánech, emočním těle i mysli vše, co neslouží v rozvoji na cestě Vzestupu do vyšších frekvencí. Dobrou zprávou je, že Vzestup nám pomáhá a můžete si vybrat cestu urychlení.
Dříve nebo později si můžete, všimnout, že vaše tělo nedrží krok se Vzestupem, tyto symptomy nebo bolesti mohou pokračovat po celou dobu Vzestupu, pokud se objeví, vyhledejte příčinu ve svém myšlení. Všechno se mění a neexistuje optimální návod. Mysl a tělo jsou dva samostatné orgány, mysl se musí přestat snažit kontrolovat tělo, ale může snadno změnit Vědomí, tělo i jakoukoliv disharmonii. Jen vy víte, co vaše tělo potřebuje, naučte se s ním komunikovat. Pokud jste unaveni, udělejte si čas na spánek. Mnoho regenerace těla probíhá ve spánku. Naše Vědomí už nemůže potřebovat velké porce jídla. Pokud cítíte, že přišel váš čas změnit jídelníček, vybírejte jídla plná Světla, která v buňkách kotví Nové Světlo. Krok za krokem tím procházím celý rok 2015, tělo se mění. Mnozí budete vnímat změny v příštím roce, jak se zvyšují frekvence. Téma rekalibrace těla bude nyní součástí mých osobních online sezení v případě potřeby řešení otázek v tomto směru.
Může to být náročné, jakmile se všechny symptomy tlačí na povrch a udílí lekce, aby byly udělány úpravy. Jako vždy je to Vyšší Já, kdo řídí váš osobní proces. Tělo se mění na krystalickou Světelnou strukturu ve fyzické formě, objevují se malé problémy, větší, pokud jsou žlázy, tělo a orgány vyčerpané a dochází k poruchám v určitých oblastech těla nebo orgánech. Systém regenerace může způsobovat komplikace. Blok v určité oblasti znamená, že je třeba zabránit určitým myšlenkovým formám.
Můžete být vedeni přestat jíst maso, protože hormon smrti uložený v mrtvých tkáních zvířat bude potlačovat proces a bránit v postupu. Následujte intuici, pokud jste vedeni udělat tyto změny. Integrace Nových energií vyžaduje pohyb každý den (strečink, bojová umění, jóga, procházky každý den atd.) Pokud procházíte náročným emocionálním zúčtováním, vyhledejte talentovaného léčitele. Osobně nechci tělu dodávat žádné chemické léky, alkohol, kávu, ani vařenou stravu. Intuitivně užívám byliny a bylinné extrakty. Tělo přesně ví a ukáže, co potřebuje. Pohyb? Kreativitu? Cvičení?  Nechceme žádné rakoviny ani nemoci. Cílem je sjednocení těla, mysli a Ducha.
Jednou z největších překážek na cestě Vzestupu může být všeobjímající pravda, že jsme Zdroj. Uživatelsky tuto koncepci chápeme, ale jakmile dojde na vytváření vlastní reality, mnozí se s tím potýkají. Neexistuje žádný rozsudek, jak se kdo vyvíjí. Jsme 24/7 testování, jestli vítězí víra ve vlastní Zdroj, Lásku, nebo strach. Je třeba prolomit všechny staré zvyky. Uvědomění si sebe jako Zdroje s sebou nese Vědomí vlastní síly tvoření absolutně všeho, po čem toužíte nebo potřebujete k životu. Kdo řídí jaký bude váš rok 2016. Horoskopy? Okolnosti? Zaměstnavatel? Rodina?
Žádné energetické ataky lidí, kteří nejsou Světlo, žádné překračování vaší osobní komfortní zóny se nemůže uskutečnit, jestliže jste si plně vědomi své síly. Jinak to může být nekonečná fáze. Vědomí bude nyní vyplavovat na povrch vše k přezkoumání a je snadné uvíznout v tom, jestliže nechcete pochopit, co se děje. Všechna falešná přesvědčení nejsou v zákrytu s pravdou, kdo jste. Čím déle budeme uvažovat starým způsobem, tím obtížnější Vzestup bude. S dynamikou nulového bodu přichází zodpovědnost. Nechte své Vyšší Já ukázat vám pravdu, kdo opravdu jste. Nejlehčí cesta je cesta bez iluzí
Gatekeepers: ukončujeme některé předchozí role, které sloužily v Procesu Vzestupu. Mnohé z těchto rolí byly vzdáleny ženskosti nebo byly a jsou technické, ačkoliv řeč je jen o Lásce. V našem společném procesu Nanebevzetí Panny Marie jsme nyní vtahovány do ticha, otevíráme svou skutečnou cestu – pravdivou cestu Božského Ženství. Brána 12/12, Zimní Slunovrat, dny 22 až 26 zesilují průchod do vyšších úrovní s přesahem do měsíce ledna.
Ve hře jsou kosmické faktory, je čas zvážit a aktivovat nové energetické faktory vlastních energetických polí. Učiňte nezbytné kroky a buďte Mistrem v každém tady a teď. Mistrovství je přirozený stav Bytí v Jednotě. Prosincové Portály a Nové energie nám připomínají další aktivaci Stvoření, další začátek Nového Svítání, Nového Zrození v návratu Krista. Ctěte každé své Znovuzrození s respektem, klidem a harmonií stejně jako krásná Matka s novorozencem v náručí s otevřeným srdcem naplněným Láskou. Ctěme krásu neuvěřitelné změny lidského Božského genomu. Děkuji, že jste součástí mé cesty. Nádherný den Slunovratu a krásné Svátky Milovaní. Jste v mém srdci.
V Božské Lásce, Světla Službě
Lenka