ZHMOTNĚNÍ SNŮ
Aby mohlo dojít ke zhmotnění vašich nových zdokonalení, musíte předpokládat, že již jste tím, čím chcete být. Vše musíte nejdříve napevno umístit do vaší představivosti, aby to mohlo růst.

Většina z vás, kteří tato slova čtete, jim naprosto přesně rozumíte.

Znáte tyto principy tvoření a přesně víte, co se děje před tím, než se jakákoliv věc materializuje.

Když však dočtete článek a vstoupíte do běžného denního života, můžete zjistit, že máte jistou tendenci jednat ve vědomí toho, co je. Toho, co vidíte, co jste si o sobě osvojili v myšlenkách a toho, co si myslíte, že je pravděpodobné aby se stalo.

A i když všechny tyto vesmírné principy ukotvujete do svého vědomí, v každodenní realitě možná více čelíte tomu, co vidíte a co se kolem vás odehrává.

Prostě, lidé byli od malička silně vycvičeni k tomu pozorovat okolí a věnovat mu více pozornosti, než energii směřovat do svého nitra a svých představ toho, jak chtějí svůj život mít.

A přitom hluboké pochopení prvního odstavce článku naprosto úplně mění celé vaše bytí.

 

JA JSEM 4

 

Máte božský nástroj – fantazii, kde můžete spřádat jakékoliv představy o tom, jakými věcmi chcete být obklopeni, jací chcete být a pak cítit a prožívat tuto skutečnost ve své mysli.

V tuto chvíli úplně přestáváte uvažovat způsobem : stanu se tím, modlím se že to dopadne, doufám že to vyjde, potřebuji více toho a toho a pod. Místo toho cítíte JÁ JSEM ta Přítomnost toho všeho. Čím více se tímto přesvědčením naplníte, tím rychleji Ona tvůrčí síla převezme Moc nad vaším životem a začne do něj vnášet svou Dokonalost ve všem, co si přejete. A i když píši, že převezme moc nad vámi, vy jste tím rozhodovacím a vládnoucím článkem který vybírá, volí a směřuje své touhy. A JÁ JSEM Přítomnost (Zdroj) pak koná skrze vás.

 

JA JSEM 5

 

Tento jiný způsob bytí od vás vyžaduje, abyste uvažovali jako Bůh, který již má všechnu Dokonalost, kterou si přejete.

Je zapotřebí se oprostit od toho, že „doufáte“, že se tam někdy dostanete.

Musíte cítit a představovat si, že tam už jste.

Odložte všechny pochybnosti a zapomeňte na všechna „až“ či „jak“.

Prožívejte, co nejvíce to jde, ve svém nitru to, že vaše toužebné přání máte. Buďte velmi tvrdohlaví a neoblomní ve své představě, ať už se kolem vás děje cokoliv.

Uvědomte si, že všechno, co vás v okolním světě obklopuje, vzniklo nejdříve v představě lidí.

Nejdříve byla myšlenka, až poté se ta věc zhmotnila. To si připomínejte každý den.

Jak řekl svatý Pavel: „Co lze viděti, nevzchází z toho, co se může jeviti.“

 

Vaše představivost je bez omezení a díky ní můžete na Zemi přinést úplně nové, originální projevení.

Vyhněte se tomu, abyste omezili svou představivost na to, co vidíte kolem sebe. Odstraňte zaujatost tím, „co je“ tak, že si neustále připomínáte to, že do tohoto bodu, kde se nacházíte právě teď, vás přivedla vaše dřívější víra v tuto skutečnost. Víru si můžete zvolit – buď se rozhodnete pro obyčejnou úroveň bytí a zůstanete v tom, co je, nebo svou víru nasměřujete směrem ke splnění vašich tužeb a z neviditelného zhmotníte viditelné.

 

JA JSEM 3

 

Pokud se chcete povznést a být tím, kdo manifestuje ve svém životě své sny, musíte změnit to, co jste si o sobě mysleli a ztotožnili se s tím jako s „pravdou“, která vás dovedla na toto místo.

Odvraťte svou pozornost od názorů typu „S tím nejde nic dělat, Takhle to zkrátka je, Taková je realita, To se prostě stává, Takový je život,…“ a pod. Jsou to velmi hluboké programy, které vám vytváří omezení a uzavírají vás před tím, kým skutečně jste.

Všechny lidské zkušenosti, které se staví jako „zákony reality“ vyjádřené prohlášeními tak to prostě chodí a pod., neříkají nic o tom, co je, nebo není možné, ale pouze vyjadřují to, kam ti dotyční lidé směřovali svou energii.Mnohdy jen opakovali zkušenosti jiných generací, protože byli naučeni tvořit myšlenky jen jistým směrem.

Chcete-li dnes ve svém životě něco nového, nemůžete přitom dělat to, co jste dělali včera.

Přestaňte tedy hodnotit svůj život na základě toho, co vám říkají vaše smysly.

Zapomeňte na logiku a prolněte se se svou fantazií.

Tam dlí Bůh, který má vše a který ví, že JÁ JSEM bezmezný, věčný, všemohoucí.

 

Jak řekl Albert Einstein: „Logika vás dostane z bodu A do bodu B. Představivost vás dostane kamkoliv.“

 

 

Autor článku a fotografií: Maia Marie Špaček

www.jajsem.com