RNDr. MÁRIA KROPÁČKOVÁ – doktorka přírodních věd a vystudovaná mikrobioložka se zaměřením na lékařskou mikrobiologii a molekulární biologii se zabývá zejména přírodní metabolickou mitochondriální a bioregulační medicínou.
V Praze založila privátní praxi „CENTRUM ZDRAVÉ SRDCE“
Ve své ordinaci využívá nejmodernější diagnostické metody specializované na vyšetření autonomního nervového systému a kardiovaskulárního systému:
1) Vyšetření variability srdečního rytmu – unikátní metoda vyšetření aktuální zdravotní kondice a preventivní prognostické vyšetření, které odhalí, když je nemoc ještě bez příznaků
2) Měření srdeční stresové zátěže – prostorové zobrazení a vyšetření srdce EKG 3D, které umožňuje sledovat srdce a odhalit patologické změny na srdci již v raných stádiích a předcházet vážným poškozením srdce.
Metody umožňují najít i skryté vady, které běžným vyšetřením nelze diagnostikovat,
tzv. SYNDROM NÁHLÉHO SRDEČNÍHO ÚMRTÍ, dnes stále častější u mladých sportovců.
Tato diagnostika je možná pouze specielně vyškoleným odborníkem.
Na základě vyšetření a odborného vyhodnocení výsledků lze sestavovat a aplikovat správné a účinné kombinace přírodních léčivých terapií a preparátů, doporučit úpravu životního stylu, a zároveň sledovat průběh, účinnost a délku zvolené léčby.
Uvedené metody vycházejí se světových standardů, jsou certifikovány ministerstvem zdravotnictví a určeny pro lékaře a školené certifikované specialisty. Jedná se o neinvazivní diagnostiku s citlivostí až 95%, která v krátkém čase přináší okamžité výsledky.

Kontakty:
www.zdrave-srdce.cz
facebook: Centrum Zdravé Srdce – RNDr. Mária Kropáčková
facebook: Mária Kropáčková
e-mail: zdravesrdce@centrum.cz
tel.: +420608213931

 

Líbilo se vám video?

Podpořte Cesty k sobě finančním darem

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Děkujeme vám za váš příspěvek na provoz internetové televize.
Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dle darovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího.Platba probíhá prostřednictvím služby géčko.pngverified_by_visa-full-colour.pngMastercard_SecureCode [Převedený].pngvisa-full-colour-rgb.pngvisa_electron_2015.pngmc_accpt_match_eps.pngme_accpt_match_eps.pngms_accpt_match_eps.png