ZAJÍMAVÉ KNIHY

„Duchovní význam slov“

CO JE POMOC

Do pomoci   někomu mne nemůže nikdo nutit .  Jestliže chci  někomu pomoci je to moje rozhodnutí a moje věc , nemohu své rozhodnutí a své potřeby přenést na někoho dalšího . Rozsah a způsob pomoci  vždy určuje ten kdo pomoc poskytuje ..

………………… více >>>

 

 

 

neco_mezi_nebem_a_zemi„Něco mezi nebem a zemí“

Tento svět se nachází na rozcestí, kde třeba volit každý den ke komu se přidám. Starý svět žijící v násilí, válkách, ovládaný penězi a sexem – tak tento svět se bude pomalu ztrácet …

Zatím to tak nevypadá, neboť síly temna se vzepjaly, cítí, že brzy bude jejich konec. Alespoň věřím, že tomu tak bude. Nechápala jsem, když někdo říkal doba milosti stále trvá, nyní vím, co to znamená a tak opakuji „doba milosti stále trvá“.

………………… více >>>

 

 

moudrost_nasich_predku„Moudrosti našichpředků aneb navigace do dnešních dní“

Dnes se kde kdo ohání láskou, avšak máme pojem o tom co je skutečná láska? Skutečná láska je laskavá a zároveň přísná. Vychovává a vede k růstu člověka ke Světlu. Vede k moudrosti, zralosti, plnosti, porozumění. Láska však nepodporuje špatné skutky, není medvědí službou,ukazuje věci takové jaké jsou, chová se pravdivě k sobě i k ostatním. Láska je moudrá a vytrvalá, nepodporuje násilí, nadřazenost ani poníženost, omezování,lži a manipulaci.

………………… více >>>

 

 

 

Více na: http://ruzickova-eli.4fan.cz/