VYZVĚTE S NÁMI Johnson & Johnson. Požadujme zodpovědné chování k přírodě
Indonéské pralesy jsou devastovány zcela zbytečně. Kvůli nešetrně a nezodpovědně pěstovanému palmovému oleji tak naše planeta přichází o poslední zbytky divoké přírody, o poslední zástupce unikátních živočichů a rostlin.

Co s tím můžeme udělat? Nástrojů k tomu máme mnoho. Jeden z nich máte právě před sebou. Díky platformě Thunderclap můžeme v jednu chvíli oslovit velkou část veřejnosti. Zpráva bude zveřejněna jedině tehdy, pokud se k ní připojí dostatek lidí.

Jak na to? Stačí kliknout na obrázek nebo níže uvedený odkaz. Pak si vybrat jednu ze záložek „Support with…“, podle toho, jakou sociální síť používáte (Facebook, Twitter nebo Tumblr) a poté již jen přidat váš hlas (Add my support). V den akce, která se uskuteční 21. dubna, bude na vašem účtu zveřejněna výzva adresovaná společnosti Johnson & Johnson.

Chci zachránit pralesy s pomocí aplikace Thunderclap.

Akce upozorňuje na využívání nezodpovědně získávaného palmového oleje. Pomozte o tom informovat co největší počet vašich přátel! Společně můžeme mnoho dosáhnout. Dokonce i záchrany přírodního dědictví planety Země.

 

Zdroj: www.greenpeace.cz