Výzva Jurečkovi: #NerikejteNe
V následujících dnech rozhodne ministr Marian Jurečka o tom, zda ve vládě dostane šanci poslanecký návrh zákona na zákaz kožešinových farem. Vyzvěte jej s námi, ať návrhu neříká NE.

Skrýt podrobnosti

Po nespočtu náročných politických jednání předložila dne 16. března 2016 skupina 50 poslanců návrh zákona vedoucí k úplnému zákazu kožešinových farem v České republice.

Návrh má i díky Vám nejen silnou politickou podporu, ale stojí za námi i veřejnost. K vítězství už chybí jen pár kroků – zásadní význam bude mít stanovisko vlády, o jehož podobě během následujících dní rozhodnete především Vy!

Marian Jurečka, současný ministr zemědělství, bude v následujících dnech doporučovat vládě stanovisko k tomuto návrhu. Jeho razantní NE může pohřbít tuto mimořádnou a těžce vybojovanou příležitost zabránit zbytečnému utrpení desítek tisíc tzv. kožešinových zvířat.

Napište panu ministrovi a připomeňte mu, co si myslíte Vy a celých 70 % českých občanů o týrání a zabíjení zvířat ve jménu módy. Napište panu ministrovi a vyzvěte jej, ať ve vládě neprosazuje nesouhlasné stanovisko k poslaneckému návrhu zákona na úplný zákaz kožešinových farem.

Více: http://www.vyzvajureckovi.cz/