Věk Zlatého Světla – Age of Golden Light
Zde je Cobra ‚s Interview, Transcript – strojový překlad

 

Rob – OK Dámy a pánové.

Jak jsme slíbili, jsme tu opět s Cobra a mám pár oznámení předtím, než začneme. Mnoho lidí bylo mi posílá na několik otázek.Potěšit dámy a pánové. Prosím, mějte na vaše dotazy na asi 3 nebo 4. Já bych opravdu ocení.

Také, pokud jste nemohli ptát jen otázky týkající se youtubes nebo knih nebo osobních lidí. Opět musím připomenout, abyste si prosím knihu, podívejte se na youtube a zeptejte se několik specifických otázek. Mnoho lidí se zasláním velmi dlouhou informací, abychom mohli dělat domácí úkoly a poté provést obecnou poznámku. Máme tendenci se nedal přednost, aby se vyjádřil k jiné práci. Prosím, mějte na paměti.

Také minulý měsíc tam byla nějaká diskuse, co se týká určité pracovní místo s rozhovorem Cobra a tak dále. Měli jsme nějaký rozdíl v názoru a Cobra a já souhlasil nesouhlasit. Takže budeme řešit, že jen druhý, ale není problém s Cobra.

Naprosto ho podpořit. Vím, že Cobra je absolutně čistý ve svém záměru. Já jsem bránil Cobra neustále proti útoku od lidí, a jsem zastáncem Cobra. Udělal jsem 3 konferencí. Jsem udělal obrovské množství práce s Cobra a cítím, že jeho informace je naprosto fantastická a silný především v rámci pásma řídící matrice.

Nikdy předtím jsme měli takovou jasnost ohledně oblasti plazmové skalární, síly za ní implantát matrice a věci tohoto druhu a chci, aby bylo jasné, velmi jasné, že podporuji Cobra. Jsme velcí kluci a můžeme souhlasit s neshodnou na určité metafyzické informací sem a tam.

V případě neshody Nemění misi. Není to o mně, to není o Cobra, není to o našich rozdílů či omezenými lidskými názory. Jsme všichni scházejí se zde v prostoru lásky a míru, a tak jsem chtěl podpořit tuto informaci a lásku. Kobra. , , Budete souhlasit s tím, co jsem právě řekl, že jo.

COBRA – Ano, já bych jen říct, že půjdeme po tomto dramatu a jen pokračovat v misi.

Rob – Absolutně. Děkuji mnohokrát. Lidi, měli jsme spoustu zajímavých věcí se děje v posledních několika týdnech. Cobra byl pryč.Museli jsme odložit rozhovor. Měli jsme mnoho žádostí o kdy to vyjde. Děláme maximum, abychom si to ven.

Takže Cobra, od našeho posledního mluvili, Alex Collier přišel do mé konference a zase jsme o tom mluvili předtím a je to docela včas. Včera jste udělali místo o 9. planetě, což samozřejmě je planeta, která jste řekl, že odpor pochází a jste udělali skvělý příspěvek s vysvětlením, o které lidé uvidí plyn vodní planetu modrou metan, že pokud se pozorně podíval do úrovně gradientní 10 pixelů, že budou mít možnost vidět skutečně obdélníkové skleněné věci, myslím, že okna, která bude vypadat na vedlejším povrchu do vesmíru tam. Takže toto je planeta hnutí odporu a to je dobrá zpráva. Také jste zmínil, že tady, kde jsem na Maui, Chimera stále kontrolují hlubinného Space Center komplex a oni jsou vlastně budou odnášet žádné důkazy z hlavních astronomických observatoří na této planetě a takovou jej vypne lidi.

To vysvětluje, proč jsme neslyšeli moc o tom. Přečtěte si tento post Cobra, stejně jako zůstat v kontaktu s jeho blogu na portálu www.2012portal.blogspot.com nechtěl jsem, aby, že nahoru, ale s informacemi z Alexe Colliera bych to přinese toto nahoru a vy prostě dal jasně najevo, na tento post a odpověděl na jednu část této otázky. Byl jsem přemýšlel o Nibiru.

Má odpor nějaké informace, a chtěl bych, abys jich zeptat, jestli existují nějaké jiné planetka světy nebo komety nebo něco trpaslík, neviditelné slunce jak někteří lidé říkají, přicházejí do naší sluneční soustavy a znemožnění náš, víte vulkanická aktivita jakýkoliv typ podobné věci?

COBRA – OK. že odpověď už znám a oni byli naprosto jisti, že neexistuje nic, co způsobí, že oběžná dráha Země přijít dost blízko, aby narušil tektonickou aktivitu na planetě, nebo mají nějaký druh katastrofální dopady na planetě v blízké budoucnosti. Takže nic takového uvnitř naší sluneční soustavy právě teď existuje.

Rob – OK. Velmi zajímavé. Já jsem prostě rozhovor s Randym Kramer, který bude coming out brzy dvě části, SSP chlap. A ten potvrdil informace o tom, co se nazývá, co považuje za Nibiru a říká, že přichází jednou za 3600 let. Řekl, že to bude pravděpodobně nedorazí na dalších 1200 let.

Podle Billy Meyers poznamenává, že jsem četl, že jste narazil je to oběžné dráze, a to nebude nebezpečím pro planetě Zemi. Říkal jste, že cokoli, co způsobí poruchu. Je možné, že tam možná spadající do sluneční soustavy další velký něco, co by však nemělo způsobit tektonického poškození, které mohou ovlivnit počasí nebo něco takového.

COBRA – Podle mého chápání není nebeské těleso, které naruší život na Zemi. Ale to, co se děje a je již v procesu spouštění je galaktický puls. Galaktický puls se stane jednou za 26k let a samozřejmě již ovlivňuje, zda systémy na planetě.

Rob – Absolutně. Došlo k nějaké informace, že tam může být nějaký druh zvýšená pozemského kataklyzmatu, které mohou upoutat pozornost lidstva, která by byla přirozená katastrofa, která nemůže být, víte, překonat pomocí galaktikáři. Musíme mít určité množství tektonické aktivity, a je možné, že některé věci by mohly být děje. Chtěl bych zmínit, že došlo k zemětřesení u pobřeží Malibu a vypínání Aljašky v poslední době. A ten, kdo off Malibu se nachází přímo v tomto místě. Můžeš nám říct, bylo to, že zemětřesení přírodní nebo tam něco děje s tímto podzemním vchodem Malibu.

COBRA – Nic se děje na tomto konkrétním místě, které nebylo přirozené.

Rob – OK. Takže je vyrobena že jasné lidi. Cobra říká, že není nic, co přichází dovnitř. Nibiru, co není správné v souladu s kobrou.

Máme jasně stanoveno, že někteří z lidí, kteří mluvili, který byl v nedávné veřejné oznámení o této planetě, to není Nibiru, takže není důvod k panice a strachu. Není to ničitel kometa. Cobra jsme měli nějaké záření hroty v USA začínají v listopadu a soukromých vědci potvrdili hodně z nich. Je tu něco, co se dá říct o tom? Je to Fukushima, je to možné vlna, která přišla z tohoto nebo jakékoliv informace o bodce záření od listopadu do prosince v západní části USA

COBRA – To nebylo zrovna děje v západních Spojených státech. to se děje po celých Spojených státech a je to nesouvisí s Fukušimě.Je to spíš souvisí s jistý, řekl bych, že experimenty negativní armáda dělala a bohužel některé z těchto hrotů jsou skutečné. Oni nejsou extrémně nebezpečné, ale to je stále problémem. Není důvod mít strach, ale zároveň, je to dobré pro lidi, aby byli vědomi a je to dobré pro lidi sledovat, zda nezávisle na jakékoli veřejné instituci. Takže někteří lidé mají předchozí měřicí přístroje pro monitorování radioaktivity, že je to dobrý nápad.

Rob – Ano, to je dobré. Vlastně jsem si koupil velmi malý. Je to jako $. 50 můžete ji držet v i-Pone. Je to aplikace. Vzal jsem ji do obchodu zde v Maui a šel do sekce ryb, jestli tam bylo něco. Nedostal jsem žádné hodnoty, ale samozřejmě možná nějaký pán jaderná energie je nejvíce zneužívané a nebezpečné zdroje Myslím, že nepřátelé lidské zdraví. Část původních benevolentní ET Kontakty nutné, aby země dát pryč je to nebezpečné jaderná technologie.

Takže v předchozí aktualizaci jste mluvili o spoustě pozitivních změnách finančního systému. Můžete mi prosím vyjádřit k žádnému pokroku, který se koná, nebo je to jen přináší v posledních třech týdnech některý dál programu s Yuan stává směnárna volby na mezinárodní úrovni?

Měli jsme kapky v Dow, Baltské Index. Můžete mi prosím vyjádřit. To je samozřejmě kamenovém situace. Můžete nám dát trochu více informací o tom, co se děje ve finančním systému a něco naděje jsme těšit.

COBRA – Ano, samozřejmě stejný proces pokračuje v posledních několika týdnech. Existuje spousta přípravků v zadní zemi přemístit koš měn dát jim více rovný a vyvážený pohled, když přijde resetovací tlačítko. Tam je posílení aliance východním o finančním přední straně. Tam je pokračování útoku na kliky snížením cen ropy, protože to přinese Cabal na kolena. To je jeden z hlavních zdrojů svých příjmů, a to je důvod, proč cena ropy klesá tak rychle přivést Cabal na kolena. A spolu s tím samozřejmě je pokračováním na politické frontě a na vojenské frontě. Takže je to kontinuální proces, který je pomalý stává věci je třeba pečlivě pokračovat, neodjistit žádné nežádoucí reakce z Cabal, takže musíme dělat to tím způsobem, že každý může řídit.

Rob – jsem byl kontaktován osobou, která byla velmi silná v obchodování s těmito platformami. Dobrý chlap a skutečně myslím, že jsem mluvil s vámi o tom. Byl pozván k Bushově ranči a nabídli mu dát tyto peníze a odmítl tuto dohodu. Ten v poslední době byly nastaveny rovné a on je vložená v některých státních dluhopisů a vím, že si nemyslím, že to nutně stane. Pracuje s Číňany se Mui-hai.Dávám odkaz v intro pro lidi, aby četl, že základní telefonního rozhovoru, že on souhlasil, aby veřejnost. Danell udělal přepis, takže lidé mohou podívat na to. Je to velmi pozitivní. Řekl, že nikdy necítil víc v klidu, že věci se děly. Řekl, že členové Cabal volali do svých setkáních a snažit se narušit. Můžeš mi říct. , , Řekl mi, že někteří lidé byli financovány. Řekl jsem opravdu, kdo? Řekl, že Obama, který právě koupil obří kus majetku, zámek, myslím, že je v Kataru. Byl jsem jako; Proč by hej financovat ho? Řekl jsem, že ti špatní. Ano, protivníci nechat toto financování projít. Je nějaká financování pozitivních shovívavostí skupin na nízko, že víte o.

COBRA – Ne, bohužel tento projekt jste slyšeli o tom, je, že ti špatní vydala některé z finančních prostředků na jejich přisluhovačů, aby jim v řadě. To je vše, co se stalo. To nemá nic společného s finanční resetu. To nemá nic společného s tím, co jsme doufali. Jedná se o zcela jiný příběh.

Rob – Chystám se udělat jednu poslední finanční otázku, může existovat ještě jeden v řadě. Tam byly některé tratě pro lidi, kteří užívali některé ze svých peněz z bank. Vidíte to jako něco, co je to dobrá věc. Je běh vůle, která rozdmýchat paniku, nebo by si lidé pomalu brát jejich peníze ze svých bank. co myslíš?

COBRA – Řekl jsem už dávno vzít své peníze z banky. Není to bezpečné tam # 1. # 2 -Pokud ji udrželi v bance dáváte zdarma úvěr na Cabal, aby pokračovaly ve své kontrolního mechanismu.

Rob – OK lidi, která by měla dát bezpečné prodeje a být jisti, udržovat ji v bezpečí, když to uděláte. Můžete si dát Mylar kolem peněz, které zastaví veškeré Cabal související stroje, které umí číst, kolik peněz máte ve svém domě a věřte mi lidi, nemají mít. Tyto mikro čipy v dolarech, mohou říci, kolik peněz máte ve svých autech, jak budete řídit přes své malé zpoplatněných silnic a tak.

Tato technologie je tam venku.

Budeme to prohazuji trochu teď. Toto je přesná citace z vědec. Dal mi tu jeho pověřovací listiny, ale já myslel, že bych to zeptat.“Podle současných vědeckých teorií zdroj tepla pro jádro Země je údajně pochází z akrečního dopadu z asteroidů na Zemi“. Chcete-li mi to zdá trochu podezřelý. Moje otázka zní; Je pravda, že hmotnost a věčné tepla zemského je výsledkem astrální akrece, nebo je v tom něco víc příběhu.

COBRA – Ano. Samozřejmě je tu víc příběhu. Původní zdroj tepla v každého v tomto vesmíru přišla z původního singularity. Původní singularita není něco, co se právě stalo. Velký třesk není jen určitý exploze, která se stala před dlouhou dobou. Existuje určitá hyper rozměr tunel vytvořen mezi tímto rozměrem a vyšší dimenze, které umožňují nepřetržitý tok energie, což je více než jen energie, která může být záleželo od fyzické roviny a toto je jeden z důvodů, vědci často problémy popisuje energii hybnost a moment hybnosti těla, protože tam je nějaké určité množství energie, která se nehodí do svých rovnic, já to takhle. Je to proto nepřichází z fyzické rovině. K tomu, aby se v jiné podobě; centrem planety je portál. A energie pochází z tohoto portálu.

Rob – než jste moc. Který potvrzuje to, co Dr. Frank Strange uvedl příležitostně, když šel s velitele Valiant Thor. Oni by skutečně přenést z portálu ve vnitřní zemi k Venuši. Otázkou zde od jednoho z našich egyptské 2012 posádky Jim. „Je důležité, vír, které jsou řízeny tmy obohacené subjekty, parazitech, éterické technologií. Pokud ano, můžete mi prosím dejte nám co nejvíce podrobností o tom myslíte?

COBRA – Ano, samozřejmě, že jsou obohacené o subjekty a technologií a # 1 Technika strangeletu bomby na plazmové rovině, a to je to, co drží tyto víry stabilní.

Rob – OK. Zajímalo by mě, samozřejmě některé z těchto vírů jdou dolů. Jsou tyto víry svázané do přirozených uzlů nebo linek ley země.

COBRA – Ano, to je všechno propojené.

Rob – Jak vibrace změn planetě a těchto nových linek ley jsou stanoveny na planetě, budou některé z těchto vírů prostě přestane fungování vzhledem k posunu zemské vibrace, nebo se tyto víry uměle pokusit se pohybovat s novými linkami ,

COBRA – budou rozpuštěny pouze negativní víry. Budou zničeny tak, nebo budou přenášet do těch pozitivních, takže to nebude mít žádný větší negativní vírů na planetě, kdy je správný čas.

Rob – Velmi dobře. Alex Collier řekl, že četnost plot je dole. Nevím, co to znamená. Nebyl jsem na pevnině a je to docela jasné, vibračně tady na Havaji. Mohl byste nám dát nějaké aktualizace na poli síti plazma skalární ve fyzickém aspektu satelitů a některé z více Baser technologie v kontrolní matice na zemi. Došlo k nějaké zásadní vývoj v posledním měsíci.

COBRA – Došlo k určitému vývoji na fyzickou stránku, ano, došlo k zlepšení, ale bohužel plazma aspekt není v pořádku dosud.Daleko od toho.

Rob – Můžete nám říct; je vlna situace, ELF, který nese pole disruptor do každého elektrického vedení v USA v minulosti, stále v procesu, v tomto bodě v čase a je tam ještě ELF vlny v kontrolní mysli matrici procházející každého z nás elektrických systémů.

COBRA – Ano, je to pořád tak proto, že bych řekl, plazmový aspekt elektřiny jsou někteří lidé říkají, neviditelný proud je stále existuje, a to dosud nebylo postaráno.

Rob – OK, to je nešťastné. Teď mám jinou otázku a nebyl jsem si jistý, co přesně se tady říká. Mám na mysli ty a já trochu shodují na AI, že je to velmi moderní technologie, která je řízena a má program, a jakmile program a samotná technologie je vypnut to již nebude problém. Mnoho lidí má pocit, že je to všechno vím být všechny technologie. Takže oni chtěli vědět, tady je otázka; Má skutečný AI hrát roli architekta, který konstruuje nebo vytváří svět, jsme oprávněni k nahlížení podle lokalizace částice wave co se mu zlíbí prostřednictvím našeho podvědomí a očima. „Jinými slovy jsme právě svědky. , , v duchovních aspektech, velký Avatar Yogananda řekl: to je sen a budete probudit do reality, kdo jste po pominu, ale tento život je sen. Je to, že je řízena na tuto úroveň, že jsme vlastně sledujete film řízen temnými silami je otázka.

COBRA – Ne, to není řízen tak, aby tímto způsobem. úroveň. To není pravda

Rob – Co je řízena tak, aby v určitém rozsahu.

COBRA – AI bych jen říct, řekl bych, že se softwarem aspekt technologie, která byla vytvořena biologické bytosti, Chiméry. Jsou vytvořeny uměle inteligence (AI) jako nástroj, který jim pomohly v jejich kontrolu planety tohoto sektoru galaxie. AI není problém.Hlavním problémem je svobodná vůle bytostí, které šly na negativní straně. AI je jen problém, který může být napadeny, a RM nemá žádné problémy s AI Zcela zvládnuté, že ve svém prostředí a lze ji zvládnout v tomto prostředí, jakmile kritického množství lidí, kteří používají jejich svobodná vůle na podporu tohoto rozhodnutí.

Rob – OK. Děkuji. Další otázka na toto téma. Alfred Lambremont Webber. Nemám opravdu po ní, protože je to spíš negativní špatná zpráva. Vím, že pozitivní prvky naší benevolentní vesmírné rodiny budou moci postarat se o to. Je to trochu mimo lidské technologie v tomto okamžiku pokud je skutečná a vy jen mluvili o fyzickém aspektu, že doufáme, že bude odstranění tohoto.

Otázkou je; Jaký je příběh s černým břečky. Je to reálné? Je tam opravdu Goo? Některé super voják, někteří lidé uvedli, že bylo připomenuto v některé ze svých programů vstříknutí jakési černé látky. Museli sliz z nanite technologie, která se používají? Je něco pravdy na černou teorii Goo? Mohl byste vysvětlit, že?

COBRA – Ano existovala, že technologie. Je nebezpečné v určitém bodě, ale to bylo postaráno. Nebylo vždy černé barvy někdy to bylo tmavě zelené nebo hnědé. Mnoho různých zdrojů barev. Bylo to vlastně bio tekutý plný nanites a řízen programy AI, ale to bylo něco, co hnutí odporu byl zcela schopen zničit ve svém vlastním prostředí znovu. Tato takzvaná černá goo by mohl být problém pouze v některých velmi hlubokých tajných negativních vojenských programů v okamžiku, a nikde jinde na planetě. A opět v době události, bude to zcela odstraněny z libovolného místa.

Rob – No, to je dobrá zpráva lidi. Černý goo není opravdu něco, co musíme dělat starosti na povrchu, ne že to neexistuje. Mám na mysli samozřejmě pokud tato černá Goo mohl dostat tam, mnoho lidí bude mít hodně problémů s ním. Měl jste něco říct Cobra.

COBRA – Ano. Tím se nedostane ven, protože jakmile pokud se pokusí dostat ven mnohem RM bude jen bych řekl, dělat určité věci úplně vymýtit z planety. V tuto chvíli to černá břečka může existovat pouze v podmínkách, které jsou velice kontrolovány, velmi zvláštní podmínky, že jsou splněny pouze v některých místech velice řízení a zabezpečení negativního armády. Mohou nejen existovat a daří se na otevřené ploše.

Rob – OK. To je opravdu dobrá zpráva stejně. Chtěl jsem mluvit o trochu, jen jsme udělali rozhovor s Len Horowitz. Není to až dosud.Brilantní Zubař, který odhalil AIDS kvůli svému intelektu se stal odborníkem na virologii a po plány očkování Cabalu je. Bohužel jsme měli některé nedávné situací, kdy jsou děti ve skutečnosti se zhroutil během několika okamžiků po užití očkování. Spousta pokračující weaponization vakcín se děje.

Například Horečka Dengue byl nedávno weaponized a že jsem vypnout porce na Havaji a zdá se, jako by se pokračovat v tomto pandemii. Víme, že jsem zabil Andrew Molden, muže, který ukázal, že autismus je vytvořen očkování a dámy a pánové, pokud vaše rodina je dostat očkování, ale pokud jste tak ignorant a odmítají podívat pravdě do očí a ti poškodilo své dítě, je tu vždy odpuštění a máte dlouhou cestu, aby motykou. Takže ne očkování dámy a pánové. Cobra, můžete mluvit trochu o těchto pokračujících plánech a tyto programy. Nikdy se zdá být příliš daleko, ale dali hodně strachu u lidí. Když budeme vidět konec těchto virů, které přicházejí ven a očkování? Existují ještě nějaké mikročipy jsou tam dal, nebo jak to vypadá.

COBRA – Ne, tam žádné mikročipy některý více, ale vakcíny jsou smrtelný jed. To není něco k smíchu. Je to něco, k boji proti těžce, takže lidé potřebují k šíření informací o očkování o jejich nežádoucích účinků a zvýšit svůj hlas.

Rob – Děkuji Cobra I doporučují, aby lidé jít do len howThe prasečí pohled chřipka, že jsem pracoval na s Len Horowitz, komunitní akce odkaz, můžete vidět některé věci, které jsem psal o tom, jak můžete zapojit v boji proti očkovací programy, stejně jako vědoma a přistupovat opatrně s inteligencí a uvědomění.

Cobra někdy máme otázky ohledně různých zemí. Měli jsme otázku v souvislosti s některými změnami v Polsku existuje. Lidé chtěli vědět, je lídrem tam část Cabal. Jaký je příběh v Polsku? Zmínili několik různých věcí. Můžete nám říci něco o některé z vzrušení, které se děje v Polsku v poslední době?

COBRA – Vidíte, budeme muset soudit podle jeho činů, jako všichni ostatní. To není tak důležité, v určitém okamžiku, kdy je určitá vedoucí je součástí Cabal nebo je spojen s Cabalu. Bude testován okolnostmi, protože i ty mnozí političtí lídři, které nebyly součástí kabaly, ale podlehl tlaku, oni nebyli dost silní. Tak uvidíme, co bude situace v několika měsících.

Rob – Dobře, děkuji. Existují nějaké velké víry nebo vchody vnitřní zemin v Norsku.

COBRA – Ano, samozřejmě existují.

Rob – Chtěli byste, aby se vyjádřil něco o nich. Kdo je to tam, nebo jaká je situace.

COBRA – Tam je velmi silný plejádská energie v Norsku a bohužel tam jsou některé negativní vojenských základen, které monitorují a snaží se ovládat Plejáďan aktivitu. Co bylo uvedeno v těchto lokalitách právě z důvodu Plejáďanech.

Rob – OK. Děkuji.Měl jsem další pánové, kteří mi zavolal a já jsem mu dal nějakou informaci, že Fred Bell mi o tom řekl a lidé obávají úsudku a věci, jako je tento. Chci číst tuto jednu otázku z tohoto jednoho jedince, který vás sleduje a je. ,byl pocit zmatenosti a tak. Já si jen přečíst celý dotaz zde a nechat si ji zvládnout. „Četl jsem Cobra rozhovor na vaší stránce a narazil na otázku, kterou jste položil o homosexualitě.

Cobra citace: ve většině případů manipulovat sexuální energii tím, že Archóni, protože v případě, že sexuální energie byla traumatizována a nemohou vyjádřit u mužů a žen vztahů může být vyjádřen jako to, ale není to vždy tak. Je možné, že tam je spojení duše s dvěma lidmi stejného pohlaví, které mohou vyjádřit v sexuálním vztahu stejně. „A pak se člověk říká, že“ jako homosexuál sám jediná věc, která znepokojuje mě je, že znamená, že heterosexuál jsou zdravé jako homosexuální vztahy jsou nezdravé a nepřirozené.I když říkal Ve většině případů to není manipulováno. Nemohu se dostat nad tím, že poté, co nakonec sám sebe milující musím slyšet, že bych mohl být nezdravé manipulovat, protože nemám přitahováni k ženám. Naše duše nemají pohlaví a nějaké ET tam. Já nevím, já jsem teď zmatená. To mi přináší k slzám. Můžete mi prosím vymazat toto nahoru a požádat Cobra mít větší diskutuje o tohle. „Rád bych začínat tuto Cobra se říká, lidé potřebují, aby se milovat a neexistuje žádný soud, a víte hodně soucitu a porozumění potřebné a lidé je třeba zastavit soudit ostatní. Můžete odpovědět na tento pán?

COBRA – Ano, samozřejmě. Nejsem uvedení každé rozhodnutí na něm. Je to jeho osobní volba ze svého osobního rozhodnutí.Neříkám, která vztah přesně je zdravý nebo nezdravý o jeho vztazích. Je to jeho vlastní osobní věc a já nejdu do toho. Ale já říkám, že drtivá většina případů máte samci a samice polaritu kosmického architekta. To je důvod, proč možné mít zdravé muže k ženě vztahů.Také uvedl, že je možné, aby dva duše se stejnou polaritou, například 2 muži mají zdravé vztahy v případě, že je spojení na úrovni duše.

Rob – Velmi dobře. Děkuji za zúčtování, které up. Oceňuji, že.Je tu spousta dalších programů tam, že lidé jsou do; zlost, násilí, vztek a nenávist, která se bude muset řešit bez rozsudku. Lidé musí být zbaven některé z těchto věcí. Zde je otázka, na kterou ji trochu odpověděl, ale ne každý může mít chytil to. Viděl jsem, jak to, že to přinese některé věci zmínil.

Nedávno dostali jsme další várku cintimani kameny z cintimani lovci a lidé se jich skutečně těší. Mám způsoby, jak získat ty ploškované. Tady je otázka od někoho. Většina lidí dosáhla velmi dobrých výsledků. Zde je otázka, někteří z nás, kteří mají cintimani kameny a jsou jim nosit po celou dobu, 24/7 zažívají velké emocionální houpačky, vzestupy a pády a rozzlobený záchvaty.

Můžete popsat, jak funguje cintimani vyčistit emocionální stavy lidí. Je to jedna z hlavních věcí, že ano. Osoba, navrhl jsem prostě sledovat své myšlenky a mít pod kontrolou své emoce a sledovat jej jako vlny na pláži přicházejí a odcházejí. Jak se vám navrhnout lidé, kteří je nechají některé intenzívní emocionální reakce na cintimani kameny a můžete vysvětlit, jak se to stane?

COBRA – Pokud máte cintimani kameny, musíte pochopit, že se přepnete na urychleném růstovou trajektorii. To bude vás v zrychleném procesu čištění. Tento kámen je mocný kámen. Není to jen kus mrtvé hmoty. Je to živý s energií. To nebude dát žádnou negativitu ve vás, ale co to bude dělat to vyprovokuje, co je ve vás a dát ji blíže k povrchu, takže byste měli být schopni vidět, dívat, pozorovat ho a uvolněte jej. A pro některé lidi to znamená uvolnění silné emoce, pro některé lidi to znamená uvolnění systémy víry.Pro některé lidi někdy záleží na nosiči kamene, takže neexistují žádná pravidla o tom, jak se vypořádat s tímto kamenem. Musíte komunikovat s kamenem. Je to živá bytost, to není jen kus hmoty. Je to velmi inteligentní průvodce, který vám pomůže projít procesem, ale víme, že tento proces může dostat někdy intenzivní.

Rob – Ano Cobra, v počátcích našich kontaktů s Plejáďany a jistě v ’73, ’74. Dr. Bell měl kontakty, jsem byl svědkem občas některé z těchto věcí. Byli velmi neústupný, že krystaly mají vibrační pole, samozřejmě mají paměť, že můžeme komunikovat s v našich lidských tělech. Můžeš mluvit trochu o krystalech a jejich pyramidového tvaru. Mají životní energii. Víme, že když jsou vymačkané vytvářejí elektřinu, ale tento aspekt nich je při vědomí v bytostí je těžké, aby lidé pochopili.

Chtěl bych dát trochu zpět zem tady opravdu rychle. Někdo mi řekl o muži, on byl kněz, který byl vědec a on se vyvinul stroj, který by mohl nahlédnout do těla. Bylo to velmi zajímavé a samozřejmě jezuité ji pod kontrolou. Nenechali by ji ven.

On ji držel pod pokličkou. Byl v Anglii, ale některé aspekty této technologie vyjít ven a v podstatě to vypadá do těla. Byly natáčení obrazovky tohoto stroje a tam byl krystal a tam bylo něco pohybuje mezi mužem a křišťálově jít sem a tam a pak, když lidé, kteří byli sledování obrazovky si toho všiml, to bylo jako kdyby tento subjekt to uvědomil byl sledován a šel a seděl uvnitř krystalu.

Můžeš mluvit trochu o úrovni vědomí a jak se tyto krystaly, kameny a samozřejmě, že sahá až do šperky lidi, smaragdy a diamanty a safíry mají tyto stejné Informační podél určité vlnové energie. Můžeš mluvit o tom, jak tato rezonance probíhá a věda o tom Cobra.

COBRA – Existují 3 aspekty tohoto. První z nich je éterická aspekt, což znamená, že vždy existuje určitá andělská bytost, která spojuje zejména s kamenem a přenáší energii přes ten kámen. Pokud se jít více k fyzické (2), je hodně plazmového proudu prochází krystaly, protože krystalická struktura má tendenci vytvořit pole rezonanční, kterým může proudit plasma trochu jinak, než jakékoliv jiné médium. (3) tak, že vytváří jedinečnou specifickou plazmy stav, který může pomoci v tomto konkrétním krystalu v tom, že určité charakteristiky, které by jinak nebylo možné.

Rob – No moc děkuji. To je velká část práce, že jsem opravdu rezonující se s mou prací s Fredem Bell, že jsem vždy rád a využívá skutečnosti zvuku, světla a barvy ve spojení s krystaly podél těchto linek. Lidé žádali mnozí občas, jak používat cintimani kameny.Doporučuji lidé dostanou malé pero lasery nebo mám někteří lidé na mých stránkách, nebo cokoliv, s využitím laseru na cintimani kameni a zaostřování. Cobra, protože jsme tak trochu v této oblasti, chci skočit dopředu a položit otázku, kterou jsem měl. Chtěl jsem, abys sdílet s lidmi. , ,Lidé se ptali manifestaci a modlitbu a já jsem ho popsal jako musíte mít orientaci a vnitřní emocionální volání a říkám lidem s všechny své síly, se všemi pozornost a soustředit se srdcem otevřeným zaměřit se na vstupující do ticha a volá tam svého jÁ jSEM přítomnost. Můžete dát svůj vlastní popis někoho, kdo pociťuje hlubokou touhu spojit se s jejich JÁ JSEM Přítomnost.

Jak by jít o to i psychicky připravuje pokud nějaké návrhy můžete mít za to. Pro mě, když jdu v modlitbě, někdy je to silnější, nebo hlouběji na základě svých pocitů a mé osobní situace každým okamžikem. Ptám se tě; jsou tam, myslím, vím, že fyzicky jsme schopni připravit pěkné poměrně pokoje, někteří lidé, jako svíčkách soustředit se na, je to dobrý způsob, jak jít. Pokud byste mohli možná sdílet s nejlepší způsob, jak psychicky, myslím, že se jedná o individuální proces, ale jak byste popsal přípravu zaměřit se na přítomnosti I Am i své vrozené vědomí Boha, víte, Krista uvnitř, jak bych to nazval ,

COBRA – Jedná se o duševní proces. To je něco, co se děje v tichu v prázdnu. Takže to, co bych řekl, je přesunout instrukce v současné době, mít nějaký prázdný prostor fyzicky i nějaký čas, vyčlenit nějaký čas a pak už jen vzdát a musí být v tomto tichu v této prázdnotě a věci se začnou dít.

Rob – Velice vám děkuji. Coming to zpátky dolů, aby tam reálném světě zde. Udělal jsem nějaké příspěvky v poslední době o Hillary a Billa Clintona, drogové běží, sexuálních otrokyň a trestné činnosti a vražd, k nimž došlo kolem nich. Dámy a pánové, když šli do Waco, většina lidí si neuvědomuje, ale tělesná stráž Billa Clintona byl jedním z prvních lidí v okně a 2. skupiny přišel a zavraždil ho

,Což nás přivádí k další otázce, která je vysoce podezřelý z oficiálního příběhu. Velmi nedávno agenti tajné služby Hillary Clintonové, osobní strážci, čtyři z nich zemřeli při autonehodě. Jakékoliv poznatky k této Cobra?

COBRA – Zemřeli, protože chtěli mluvit a víte, že ona má mnoho tajemství, která by nechtěla vyjít ven.

Rob – OK. Děkuji vám, že je to velmi stručné a jasné bodu a podcenění. Tento druh nás vede k této další otázku. Tam je člověk, který je vyjít ven a tam je další kluk jsem byl kontaktován v SSP zde. On to něco jako Randy Kramer. Nemá své vzpomínky. Nechce, aby se stal veřejným dosud, ale on mi řekl, že v raném věku, když on dělal jeho 20 a zpět, byl používán jako sexuální otrok jako chlapec od 9 – 16 v těchto stran Secret Cabal, které jsou jako “ Spalující touha „bez ohledu na Stanley Kubrick film s Tomem Cruisem, zapomněl jsem jméno jeho kdy elitní mají tyto strašlivé sexuální strany a věci, jako je tento. Nevím, jestli jste o něm slyšel, ale tam je člověk, který se blíží a on je v pozdějším věku a on tvrdí, že je MK Ultra sexuální otrok a on mluvil o Hollywood lidé přicházejí k těmto osobám, pokud některá jim se klonují a pak oni mučili ve svém rituálu, nebo něco takového. Má spoustu pohledávek ze jsou to docela bizarní, včetně Dick Cheney, který zabil 21 klonů. Věřím, že to je možné. Jsem trochu zvědavý.

COBRA – Není to jen možné, to vlastně dělo především v časových rámců od pozdních 70. let, až bych řekl 2001-2002.

Rob – Takže tyto vraždy se neděje nic víc a můžete mluvit o tom.

COBRA – Klonování s účelem těchto klonování bytostí používány v těchto rituálů se neděje nic víc.

Rob – OK. To je dobré, takže ten chlap mluví o některé z těchto věcí v poslední době a lze říci, že se nestalo a on může být přístup starší vzpomínky, nebo tak něco možná.

COBRA – Říká se to v poslední době děje? Nebo co se mu říká.

Rob – On byl nedávno říká, ve skutečnosti on říká tam byl slavný černý komik, který zemřel náhle, Bernie Mac bral do jednoho z nich a jak víte, že se postupně ukazují tyto hollywoodské lidi do hlubšího hlubší úrovni a pokud odolat program , nejdou dál. Ale přišel do této věci av souladu s tím chlapem, tento černý komik Bernie Mac uvedl, že tato osoba nesmí být zacházeno tímto způsobem a byl odstraněn z rituálu Cabal a druhý den mu měl mozek výdutě a byl mrtvý.

COBRA – Ano, ano, je to pravda. Tyto rituály se dějí, ale nezahrnují klony nic víc.

Rob – OK. No, že tam je nějaký těžký věci tak jako tak. Dejme nám aktuální informace o situaci v Evropě a tady je citát od osoby otázkou, „Není to tak dávno jste nasvědčovalo tomu, že velmi negativní lidé vstupovali Europe popisován jako uprchlíci by mohly být snadno identifikovat a odstranit pomocí světelných sil. Znásilnění došlo. Můžete uvést aktuální informace o pokroku v odstranění těchto nepřátelských muslimští prvků vysazené v rámci evropského kontinentu. “

COBRA – nemohu odpovědět na tuto otázku, protože to je vysoce utajované informace.

Rob – OK, ale pracujeme na tom samozřejmě.

COBRA – Samozřejmě, samozřejmě. Nemohou jen odstranit nic najednou, ale oni dělají další plány, ale jak jsem řekl, že je to velmi velmi velmi citlivá otázka právě teď.

Rob – Ano, to rozhodně. I zkontrolovat v hlavním proudu médií každou chvíli. Neslyšel jsem spoustu informací, samozřejmě nejsem v Evropě a já nevím, co se vše točilo je tamhle, pokud jsou tlačí že pro rasového napětí. Neslyšel jsem moc zřejmé, že tyto strašné znásilnění se dějí, jako tomu bylo v Egyptě na ženách. Tato strašná neúcta k lidskému životu a speciálně pro toto posvátné ženy vibrační energie na této planetě, je to jedna z většiny věcí srdce renderování mohu odlišný je tento druh násilí. Jaké věci si mohou normální lidé udělat, aby pomohla léčit tyto bohyně mediací? Myslíte si, že při svíčkách bdění na ulici? Co nenásilný způsob, jak můžeme přinést povědomí o této situaci, takže to není stupňovat kdekoliv po celém světě ve skutečnosti.

COBRA – První věc je samozřejmě ty druhy dobrota meditací, která přinese větší rovnováhu v této situaci, a další věc je podporovat ženy, zejména těch, kteří jsou zaměřeny dát tolik podpory jako možné především lidé, kteří žijí v region, a to se děje.

Rob – Ok. Děkuji.Mluvili jsme o tom a abych byl upřímný, už jsem sledoval rozhovory Corey Goode a myslím, že jsem až do epizody 11 nebo 12. obrovskou informací. Je to hodně odlišné, než číst, co lidé říkají, a oni trochu změnit některé jeho věci. Opravdu mají velký respekt za informace, které přichází ven a znovu, není žádný komentář k pozitivnímu konfederace a benevolentní Agarthan síti dosud jím.

Nemá danou informaci nebo že kontakt. Otázkou však je, co dělá Cobra myslí nároku Corey Goode v této nanite AI ve vesmíru, jakož i na zemi. Myslím, že je tato, je to stále děje v některých segmentech galaxie si o tom myslíš? , ,

COBRA – Ne, ne víc. A tenhle byl pojmenován jako AI nanite infekce bylo vlastně jako náš popisu tohoto plazmy síť se. , , Je to totéž s různou terminologii.

Rob – Cobra, byl bych rád, kdybyste se k tomu vyjádřili. Jsem si jist, že jste si to uvědomuje. Mé pochopení z kontaktů s Fredem vysvětleno s jeho kontakty s Andromidans stejně jako naše Plejáďanech je, že i já jsem slyšel od Dr. Franka stejně.

,K dispozici je plazmová éterická pole, který je připojen k počítači a technologie mnoho z obecně prospěšných konfederace sil. Jak tomu rozumím já, je to bezpečné i při poruše technologii jako protiklad k AI, který je manipulován pod kontrolou. Jedná se o technologii připojen k univerzálnímu plazmové oblasti světla a lásky v celém vesmíru, který se zastaví jakýkoliv počítač nebo jakýkoliv negativní aktivitu v rámci této technologie. Jinými slovy, pokud se dostane do špatných rukou, benevolentní prostor konfederace technologie nemohly být použity pro špatné. Je zde pozitivní spojení s univerzální inteligencí, který je připojen k technologii laskavým sil se používá v pozitivním způsobem.

COBRA – Ano, samozřejmě, že je. Plazma není tak špatné. K dispozici je samozřejmě také pozitivní plazma sítě, který je používán světelnými silami vytvořit galaktické sítě světla, a to je pozitivní světlo. Je to něco velmi krásné a nemůže být zneužita.

Rob – Ano, a mám pocit, že spousta našich technologií, i když je to na úrovni Jr., hodně naší posvátné geometrie, pyramidy, krystaly, vaše hvězdných bran v různých věcech, jako je tato, jsou ve skutečnosti ladění do toho a urychlení této proces. By to bylo správné.

COBRA – Ano, naprosto správné.

Rob – Velice vám děkuji. OK Zde je otázka a je to dlouhý příběh. Můžete si to krátké. Někdo chce znát pravdu o Knize Mormon.Pojďme se bavit o Knize Mormon a zkušenosti Josepha Smitha jako první. By ty skutečné kontakty s benevolence a původní informace Josepha Smitha hodnoty a přínos pro lidstvo.

COBRA – Byly to skutečné kontakty na první a samozřejmě se dostali tajně zkreslený bezprostředně po něm.

Rob – To je za druhé otázky pravdu Knihy Mormon a kostela LDS. Je to poškozený jako jakékoliv jiné náboženství a řízen tak, aby mis-vést lidi. Budeme to nechat tak.

Další otázka Říká, že jsme zcela otevřeni v našich snů a jasnovidce. Proto jsou naše vyšší vedení, které nemají otevřeně rozhovory s námi v našich snů, což nám pomáhá probudit pravdám realitu a skutečné válce dobra a zla a v našem životě.

COBRA – Jedním z problémů je, že implantáty, které byly zavedeny právě proto, aby se zabránilo tento druh připojení. A když všechny implantáty se odstraní a když závoj, plazma sítě, a to vše se odstraní také, že bude mnohem silnější spojení mezi osobnosti a vyšším já a bude zcela přirozenější.

Rob – Tak lucidní snění a podobné věci, které se stanou mnohem více k dispozici po události, mnohem více kontaktů, správný.

COBRA – Ano.

Rob – Alex Collier nedávno uvedl, že naše spící DNA je nyní začíná vibrovat a probudit na vyšší úrovni, na kdy předtím a samozřejmě děti jsou super výkonný podél těchto linek. Můžete se vyjádřit k DNA. Budeme mít možnost připojit sami sebe, když plot sestoupí a bude naše DNA zrychlovat je to růst, takže můžeme mít jednotný názor namísto split myšlení.

COBRA – DNA je jen důsledek rozšířeného vědomí, takže to, co se bude rozšiřovat bude naše vědomí a DNA se prostě přizpůsobit této nové frekvenci.

Rob – OK. Je tu Základní otázkou zde, že jsem byl trochu zajímá. Přímo před druhou světovou válkou italská vojska napadla Etiopii a císař Haile Sellassie šel před národů, aby se dožadovaly své země.

Mnozí považují jeho slova být prorocký a předpovídání druhé světové války. Invaze do Etiopie se podobá vatikánskou vs etiopská pravoslavná církev. Protože víme, že Archonic spojení s Vatikánem, jaký byl skutečný význam za tímto setkáním.

COBRA – Jezuité byli za tím a samozřejmě Jezuité chtěli vnutit svou vlastní verzi náboženství na jejich reality. Tam bylo realita programování mysli v každé zemi na planetě, a to je důvod, proč italské invaze do Etiopie.

Rob – Komunistický režim převzal v Etiopii v ’70. On byl vlastně do karantény komunisty v zemi tam. On šel do kostela, aby se modlil, a on byl nikdy nespatřil. Je možné, že benevolentní síly ho vzal, nebo to byl zavražděn, nebo máte nějaké informace o mnoho příběhů o jeho údajné umírajících nebo zmizení? Víte o tom něco?

COBRA – Podle mých Intelu mu byla pořízena negativních sil.

Rob – To není dobrá zpráva. Byl to opravdový milovník boha a velkého člověka a skutečně šlo o jeho lidu. Můžeš nám říct něco o, tam byl obrovský nebe škrabka požár v Dubaji na Silvestr. A tam bylo UFO spatřen před požárem. Mohl by to být nativní jedno. Mohl byste o tom mluvit. Samozřejmě, že nepřinesl jej dolů, ale to byl obrovský nebe škrabka, který byl zahalen v plamenech a mnoho lidí zemřelo. Veškeré informace o tomto Dubaj nebe škrabka požáru na Silvestr.

COBRA – Byla to součást operací Cabal, aby vštípit více strachu a snížit vibrační frekvenci na planetě.

Rob – Děkuji. Nyní Korea tvrdí, že odpálili bombu vodík. Většina lidí nejsou si ho koupím. Mohl byste o tom mluvit. Byl to pravidelný podzemní jadernou zkoušku navržený Cabalu vytvořit větší strach.

COBRA – Ano, přesně tak. Nebylo to vodíková bomba vůbec.

Rob – Ok. Dobrý.To je trochu strach základna, ale v souvislosti s informacemi o David a Corey Wilcock, tvrdí, a to zní docela negativní, prostě odpověděl, řekli tam jsou chapadla dosahující všude, internet lidí, dokonce i ostatní galaxie. Takže myslím, že už jsme odpověděla, že. Jen jsem chtěl říct, že tady. Ten druhý, to je zajímavá, pokud jde o váš příspěvek v územním plánem před nějakým časem, chtěli aktuální informace o konkrétním informacím v rámci územního plánu a vy nemusíte jít přes to všechno.Veškeré hlavní body byste chtěli řešit.

COBRA – Ale je třeba se ptát tuto konkrétní otázku, která část územního plánu, které chtějí řešit.

Rob – Přesně tak, já vím. Musíme specifika. Pojďme k, je tu dáma, která napsala tento dopis a vy jste asi slyšeli o ní a to zní jako opravdu dobrý dopisu. Má nějaké mnoho jmen zde. Říká, že na konci dopisu. Ve službě Jeho Svatosti papeže. Jmenuje se Anna von Reitzinger. Jeho „velký dopis mluví o vyzývající k ukončení finančního systému. Máte nějakou inteligenci na to? Je to přesný dopis.Je to mis-směr? Stalo se tak v roce 2014 a mnoho lidí shromáždily kolem tónu dopisu. Veškeré připomínky k tomuto jeden. Víte o tom.

COBRA – Potřeboval bych vidět ten dopis, než jsem mohl vyjádřit.

Rob – OK. To se děje kolem. Je to docela velká tady. Mohl byste mluvit o významu Gobekki Tepe v rámci 100 mil Aleppa. JJ Hurtak se o tom zmínil už dávno, že je to velmi důležitá oblast a doufal, že válka nebude zničení těchto posvátných míst. Můžeš mluvit o významu Gobekki kmene.

COBRA – Byli společnost, která byla ve skutečnosti mají jejich velký rozvoj a růst bezprostředně po pádu Atlantidy. Nebyli mírumilovné bohyně věřící součástí společnosti bohužel. Měli dost silné spojení se svými Draco Vládců ale opustil některé docela působivé památky v zemi kolem, řekl bych, že 10% procent z toho bylo objeveno nebo vyhlouben.

Rob – Můžeš mluvit o skutečné esoterické smyslu Eye of Horus. Slyšel jsem, že to souvisí s naším vztahem mezi šišinky a hypofýzy, pokud jsou umístěny nad lidské fyziologie. Můžeš mluvit trochu o skutečném smyslu o Eye of Horus. Je to mnohonásobný rozměrný význam, ale pokud můžete dát krátký popis, který.

COBRA – to je něco, co se nazývá jedno oko a jedno oko je mimo rozměrný portál. Ve středu to, co spojuje fyzický mozek éterického mozku a vaše vyšších dimenzí orgánech a kvůli tomuto vnitřního orgánu Je možné, že lidský mozek se zaregistrovat myšlenky a to je důvod, proč můžeme myslet. To je důvod, proč můžeme ovládat fyzické tělo. To není jen orgánem vnitřním zrakem, ke kterému se připojuje na odkaz, který je součástí fyzického těla.

Rob – Velmi dobře, takže tam máme esoterickou anatomie vztah mezi vnitřním zrakem. Chystáte se v tomto směru duchovního osvícení, Rosicrucians na určité úrovni byly převzaty, ale obrovské množství pozitivní reálné informací se v Rosicrucians, že nemůžeme popřít. Rosicrucians je pojmenována po ranní rosou podle některých zdrojů. Růže znamenat rosu a karas význam kelímek nebo baňky. Rosicrucian Order je obraz růže květ s patřičným kapky na pedály. Řád zlatého úsvitu je tajná společnost, která byla vytvořena členy Rosicrucians které se rozštěpí pryč tvořit svou vlastní skupinu. Název byl vybrán, protože to představuje primární zdroj hlavní složky pro elixír života a kamene mudrců.

Je tu další příkaz s názvem s názvem Ranní hvězda, která se týká planety Venuše, když měsíc jako slunce, můžete vidět hvězdu, když ráno kvůli je na to nejvyšší úrovně. Můžeš mluvit o ranní rosy jako posvátné zdroje nebo použít jako elixír života ani nic takového charakteru. Řekněte nám, sousedit ranní rosy.

COBRA – Tato otázka zřejmě pochází od někoho, kdo je hluboce zahájen v tajemstvích, protože ráno kvůli je kódové označení určitého esence. Nebudu říkat víc. Budu jen říct, že v některých kruzích je známá jako 16. barvou.

Rob – Můžeš mluvit o tom, jak se to použít vůbec, nebo víte o tom.

COBRA – Ano, vím o tom, ale to není něco, co bude mluvit otevřeně o rozhlasovém pořadu. Pokud tato osoba e-maily Můj e-mailem Dokážu diskutovat o to soukromě.

Rob – Myslím, že chtěl jsem se zeptat, jestli můžete mluvit o incidentu Fatima a jak to look místě. Je zřejmé, že byla oblačnost, která přišla v průběhu daného dne. Lidé v areálu viděl slunce tah, to byla vesmírná loď. Myslím, že jsme se zeptali to už dávno. Můžeš mluvit o proroctví z Fatimy a proč ne třetí proroctví nebyl nikdy odhalen a můžete nám říct, co to bylo.

COBRA – To nebyla odhalena, protože ve skutečnosti vystavena původ římskokatolické církve a proroctví bylo, jak to bude možné vrátit zpět. Takže pokud toto proroctví budou zveřejněny v jeho celistvosti, že by ve skutečnosti vystavují velmi zpět zem, na kterém byl postaven římskokatolický kostel sv.

Rob – OK. Děkuji mnohokrát.Ještě poslední poznámka tady, lidi. Na intru někteří lidé chtěli dostat Cobra rozhovor. Je to skutečný jednoduché. Tento měsíc jsme to velmi jasnou hranici mezi intro a rozhovor. Chcete-li si přečíst přepis, stačí posunout prst. Jsme moc děkuji za naladění zde k vítězství světla. Opět chci ukázat svou podporu Cobra, jeho poslání, co dělá a informací. Všichni máme různé šířky pásma v oblastech odborných znalostí a společně můžeme snad dát tyto kousky dohromady skládačky. Cobra a Mluvil jsem o tom předtím, než jsme se oba shodli, že tato informace je zároveň své vlastní interní frekvencí velmi důležité a jak se připojit ke zdroji všeho, co je dobré, krásné a pravdivé je pro vás velmi důležité zvýšit svou vibrace a nemá žádný strach, jak se díváme na tyto obrovské transformací.

Cobra, děkuji moc za přichází na. Rád bych vám oznámit, cokoliv, co je zvláštní děje pro vás a vaše webové stránky znovu, nebo pokud máte nějaké dělicí zprávy pro naše posluchače.

COBRA – Ano, mám několik zpráv, které bych se rád podělil, ale první z nich je pro lidi, aby pokračovala v týdenní meditace událostí, druhý je určen pro ty, kteří se cítí tak vedeni k pokračovat v meditacích Evropy. Jsou stále nutná. Je možné najít pokyny pro tyto meditací na pravé straně mého blogu. Mám spoustu Intel že budu odhalit, kdy je správný čas. Nevím, kdy to bude určitě, pokud jsou splněny podmínky, dokud lidé budou muset být trpěliví, protože existuje mnoho věcí, které nemohu zatím říct. Doufám, že podmínky zlepší dost brzy, ale nemohu zaručit, kdy se tak stane.

Rob – Velice vám děkuji. Také Louise Polennza, který pracuje s Red Dragon velvyslance nás chtěl zmínit, že dělá mít globální mírové meditaci a ona doufá, že ji kombinovat se skupinou. Nemůžeme formálně udělat, doba je krátká v době, kdy se vrátil ze svého výletu.

Všechny meditace jsou úžasné, že volá po míru. Je tu volání za mír z Louisa, kdo organizoval, že i toto je non-denominační. Není to podpořit jakoukoli informaci, co se týká finanční věci. Je to mírová úsilí. Takže s tím přeji vám všem poděkovat. Vítězství na světlo.

A děkuji za účast na znovu Cobra a doufám, že všichni po celém světě, že jsme stále bratři a můžeme souhlasit nesouhlasím, ale my všichni pracují na stejném úkolu osvobození planety. Děkuji Cobra.

COBRA – Velice vám děkuji.

Rob – Vítězství na světelné lidi. Uvidíme se příští měsíc. Je nám líto tohle je tak pozdě. Cobra byl pryč téměř 10 dnech.

Mír k planetě

http://thepromiserevealed.com/qa-with-cobra-january-26-2016/

 

Toto a ostatní intervia s Kobrou, ale v angličtině, si můžete poslechnout ZDE.

Zdroj: http://inner-light.ning.com/m/blogpost?id=6370783%3ABlogPost%3A289286