VĚDOMÍ JEDNOTY. ASPEKT STVOŘITELE. UTOPIE
Všechno se změnilo, stojíme na prahu nového. Jsem si jistá, že si většina z vás všimla bodu obratu – skoku v čase. Poslední ze čtveřice Rovnodennost-Zatmění-Měsíce můžeme považovat za obživující intenzifikaci Světla. Účel těchto aktivací je zkrácení procesu Vzestupu, zrychlení Nanebevzetí, pád kolektivních programů, planetární karmy. Tato Brána byla velice cenná. Gaia zesiluje zkušenost 5D.

Úplněk dopsal tiráž a my jsme otočili poslední list jedné z mnoha kapitol Vzestupu. Zbavili jsme se hustoty a po každém takovém propuštění se stáváme zdravější, lehčí a náš život jednodušší. Autonomie vyšších vibračních úrovní je velmi zřejmá. To je zároveň pro lidstvo zřetelná zpráva, že evoluce je tu a nedá se jen tak přehlédnout.

Časové osy slouží jako možnosti s možnými výsledky. Některé výsledky jsou předem dány, mnoho jich záleží na naší společné práci – tvořivá evoluce. Průchod Rovnodenností a Zatměním Měsíce vyvážil mužský a ženský aspekt, přinesl příležitost vstoupit do autentických dovedností Stvořitele a vyjádření vlastní síly Zdroje.

Dva roky jsme budovali základy, na kterých můžeme stavět. Dva roky zlato-diamantovo-krystalická spirála z našich srdcí posilovala skutky a připravovala návrat pro lidské Božství s nejhlubší Láskou, oddaností, trpělivostí a úctou ke Gaie a milovanému lidstvu.

Mám obrovskou radost! Poslední zářijový týden dorazily nové informace. Je čas vytvářet utopickou společnost, odvrátit oči z Vesmíru nebo, co je nového v Galaxii a začít se vážně zabývat rozkvětem Rajské Zahrady. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsme teď a tady.

Žena je nositelkou nekonečných proudů Vědomí. Muž je Aktivní Stvořitel. Mnoho moudrých bytostí se inkarnovalo do mužského těla. Je zde mnoho mužů, kteří přináší pro lidstvo změny a nové ve všech oblastech života – restrukturalizace infrastruktur, informační systémy, pěstování zdravého jídla, stavění zdravých domů, vzdělávání dětí, technologie, léčení, ekologie atd. Podzimní Brána umožnila začít kotvit kolektivní záměr utopie.

Většina z nás pochopila, že vytvořit uprostřed starého nový systém včetně peněžního systému, nebude jednoduché. Nicméně bylo předurčeno, že se to stane. Jsme schopní pomoci Kolektivnímu Vědomí mocnými způsoby.

Vím, že je zde mnoho moudrých bytostí, které nebudou dělat nic jiného, než dělat změny prakticky ve všech oblastech života na Zemi. Mnoho energie bude směrováno do spolupráce a vytváření království v souladu s vyššími dimenzionálními úrovněmi.

Čechy, Morava, Slovensko jsou a budou zdrojem inspirace Mistrovství na celoplanetární úrovni. Pokud existuje proroctví o slávě, která se bude dotýkat hvězd, pak je to sláva každého z vás. Inkarnace do určité země, města, místa je vždy účelná, často jde o pozvedání vibrací a pomoc.

Lidstvu se pomalu otevírají dveře ke spolupráci s galaktickými národy. Naše srdce se sjednocují, tvoří jedno velké srdce. Ve Vyšších sférách o nás ví všechno, nicméně planetárně-dimenzionální experiment je novinkou pro všechny. Jsou fascinováni stejně jako my. Nové informace se do kolektivního Vědomí kotví postupně.

Nemám ráda lineární výrazy jako duchovní vůdce nebo lídr, nikdo takový tu není. Žádné dominující bytosti, žádné uctívání. V kontextu bytí v Jednotě můžeme přesunout do koše mnoho lineárních slov, nebude důvod je používat. Naše myšlenky, činy a slova se musí zarovnat s operačním systémem 5D.

Tým Strážců spolupracuje na úrovni Jednoty, bez lineární mysli. Do pojetí a pochopení Jednoty začíná lidská mysl teprve pronikat

Nová časová osa umožňuje začít dělat nové kroky lehčeji. Přes aktuální matrice je možné vyjadřovat Já jako přítomnost Zdroje snadněji. Je to podpora pro každého, kdo se rozhodl opustit strachy, výmluvy a postupovat ve směru pokroku.

Dovolte mi sdílet vlastní zkušenost. Wayshowers prochází obrovským množstvím zkušeností jako první. Každý Lightworker doslova boří konstrukci systému a rozbíjí staré kolektivní vzorce. V roce 2011 jsem musela zlomit zvyk spoléhání na jistoty a začít využívat své schopnosti a zkušenosti. Žádné zaměstnání, žádná sociální podpora, žádné zdravotní pojištění, žádný úřad práce, žádný manžel, žádná podpora rodiny. Čtyři roky uplatňuji nedotknutelnost zákona svobodné vůle na všech úrovních. Dokážete si to představit?

Vrozené schopnosti jsou přirozeným zdrojem hojnosti a obživy. Každý jsme unikátní součástí celku a právě díky jedinečnosti vzniká prosperita osobní / globální.

Soustředíte-li pozornost na chaos ve světě, pomáháte ho udržovat při životě. Dění ve světě je jen čistou holografickou projekcí lidí, myšlenek. Je známkou toho, že nejsme všichni probuzení. Samozřejmě, že existuje síla temných. Čekat na každý jejich pohyb je reakce a reakce není tvůrčí cesta. Pro mě osobně jsou to humorné pasáže v našem kolektivním zážitku. Přestaňte dávat nesmyslům moc, Milovaní.

Děkuji vám za slova podpory, povzbuzení a láskyplné myšlenky minulý týden. Podzimní Brána byla velmi fyzická, jako každá rovnodennost, nepříjemná pro tělo, především velmi náročná na srdeční oblast spojená se silnými tachykardiemi. Je paradoxní, že náročné aktivace v procesu Probuzení vyžadují hodně spánku. I když by to bylo krásné prožít osobní expanzi v ústraní a izolaci, jako tomu bylo ve starých mystických školách, není to náš případ.

Pojďme na úrovni mysli převzít zodpovědnost za to, co vytváříme. Přes všechny pochybnosti všichni jsme zářící Bůh obdařený brilantností. Věřte, že naprosto velíte realitě kolem vás. Jste Zdroj – umělec, který jen zapomněl, jak se to dělá.

S něhou a jemností vkládám květ Lásky do srdce každého z vás.

SAM_3534-002
V Lásce, Světle, Službě
Lenka

Lenka Sykorova www.mayskykalendar.blogspot.com Copyright © Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.