Cestyksobě.cz

Přihlásit Nové heslo Zaregistrovat

Reklama


 

 


Články


30.10.2012
VědciI našli obrovské mrtvé město

VědciI našli obrovské mrtvé město

Vědci potvrdili, že na dně Atlantského oceánu v oblasti Bermudského trojúhelníku u pobřeží Kuby leží gigantické město s pyramidami a sfingami.

Potopené město, které podle kanadských výzkumníků vykazuje znaky vyspělé civilizace, objevili Paul Weinzweig a jeho žena Pauline Zalitzky se svým týmem za použití speciálního podmořského robota u východního pobřeží Kuby. 

Robot objevil zhruba kilometr a půl pod mořskou hladinou několik sfing, nejméně čtyři obrovské pyramidy, celé dlouhé ulice a stavby s vyrytými nápisy svědčící pro to, že místo kdysi obývala vyspělá civilizace. Potopené město leží v oblasti záhadami opředeného Bermudského trojúhelníku.

Důkazy poukazují na to, že bylo současně zalito stoupající  vodou a země, na které stálo, se potopila, což přesně odpovídá legendě o bájné Atlantidě.

Mohlo se tak stát na konci poslední doby ledové, kdy se rychle rozpustil arktický ledovec a zejména na severní polokouli prudce stoupla hladina oceánu.

"O záběry, které pořídila naše ponorka, projevili velký zájem antropologové z univerzity ve Veracruz, a když je viděli, byli velmi překvapení,“ uvedla Pauline Zalitzky. Objevili na nich totiž paralely s nalezišti olmécké civilizace, přičemž Olmékové se podle legend vyvinuli právě z lidí, kteří přežili zánik  Atlantidy.

http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/bajna-atlantida-objevena-vedci-potvrdili-ze-v-bermudskem-trojuhelniku-lezi-obrovske-mesto.html

Autor článku: TN.CZ
Hodnotilo 17
          
97.65%
Počet zobrazení
Přidat do oblíbených
Powered by Score site CMS, created by Greep IS © 2011 Cesty k sobě | Mapa stránek Design by Martin Roger Sabol, Martin Matějka