Úplňkové samovykládání: Právě pro Vás!
Podle astrologů je tento nedělní úplněk, který nás čeká a který už třeba dnes může velmi silně působit, ve znamení Berana, část jeho energie v pondělí se potom uvolní do zemitého znamení Býka. Z astrologického hlediska je to úplněk, který by mohl přinést spory, kritické situace zejména tam, kde prostě požadujeme rovnováhu, protože zároveň jsme stále ještě ve Vahách. Mimořádnou citlivost na všechno, co není tak, jak by podle vás mělo být. Ve vztazích, v pracovní oblasti, v rodině, kdekoliv… Možná to bude až pedantské a budou nám ohnivě vadit i maličkosti.
Tarot pro tento úplněk připravil dvě karty – Trojku mincí a Dvojku pohárů…
Obě karty jsou o rovnováze, o dokonalém splynutí a o snaze najít tyto cesty. Řekla bych, že budeme minimálně v tyto dny kolem úplňku zřetelněji vidět to, co musíme nějak narovnat. V čem musíme najít kompromis nebo kde nacházet zlatou střední cestu – či naopak. Vůbec kompromisy nedělat a jednoduše se vydat cestou svého srdce. Téma, které nás asi bude nejvíce obcházet, se právě týká ideálů, rovnováhy, klidu a pocitu bezpečí… a toho, že vidíme, kde tomu tak není.
Pozor na myšlenky, na přetížení hlavy, Beran a úplněk není ideální kombinace pro ty, kdož trpí na bolesti hlavy.
A nyní již k tomu speciálnímu, co jsem pro vás pro tento den připravila. Tři malé kupičky karet, které vás možná osloví. Jedna kupička vás osloví, může v ní být náhodné poselství právě pro vás a pro něco, co vás trápí.
A tak si jednu vyberte a poté rozklikněte článek.
VLEVO
Čtyřka pentaklů a Síla
Vás tento úplněk může pobízet k tomu, abyste více zabrali v přemýšlení, nebo dokonce i v činění a pilné práci na svém tématu hmotného zabezpečení nebo zdraví, síly. Toho, abyste se cítili ve svém životě pohodlněji. A to jak v oblasti hmotné, tedy ideální doba pro aktivnější období v práci… tak i v oblasti zdraví, můžete se naštvat sami na sebe a začít se sebou něco dělat, se svými zlozvyky apod. Síly na to budete mít dost, je to opravdu vhodný čas pro začátek. Také právě u vás mohou více vystupovat na povrch problémy v těchto oblastech. Pocit nedostatku, nemoc… vše jako výzva k tomu, abyste si ujasnili, co vás drží v těchto problémech. Ujasnili si své vlastní okovy… Něco tomu rozkvětu, který si přejete a chcete, brání. Pozor na rizikové chování, asi byste v této době moc dobře nepobrali přejídání, konzumaci alkoholu apod… kocovina a pocit, že je vám špatně by byl nejen na těle, ale i na duši.
VPRAVO
Blázen – 10 holí
U vás je také intenzivní pocit, že něco musíte dokončit, ukončit, konečně se něčeho zbavit, ale… Buď je to pro vás tak těžké, že jen u té představy, že to skutečně uděláte, se vám zastaví dech, nebo už jste v situaci, kdy nemáte cestu zpět a z toho útesu musíte vykročit, protože když se otočíte, tak za sebou už nespatřujete budoucnost. V každém případě je to vyhrocená situace, ať už se týká čehokoliv. Pravděpodobně to však bude mít co do činění s radostí, pocitem smysluplnosti, živosti a životní energie nebo naopak s únavou a přemírou zodpovědnosti, tíhy nebo dokonce nemoci. I pro vás je to dobrá výzva k tomu, abyste to zkusili. Abyste vykročili, protože to je opravdu pro některé i jediná cesta k úspěchu.
DOLE
Rytíř holí – 9 mečů – 10 pohárů
Pro vás bude tento úplňkový čas velmi schizofrenní, řekla bych. Na jednu stranu zcela jasné a zřetelné TO, co chcete, co si přejete, co je pro vás spojeno s pocitem rodiny, domova, splněných snů (a to se může týkat i práce), a na straně druhé buď dočasná nemožnost se k tomu dostat… (třeba stesk a smutek), nebo zvýrazněný pocit smutku a beznaděje ve chvíli, kdy vám v životě převažuje a když jenom o tom hezkém sníte nebo se vám to zdá nedosažitelné: jako by v tuto chvíli vám osud možná ukázal – takhle to můžeš udělat, takhle to můžeš mít! Nepřehlédněte tuto šanci, nevnímejte ji jako výsměch, on ten osud v tuhle chvíli neucukne a pokud po tom, co vám nabízí, sáhnete, odvážně, protože Rytíř holí musí být odvážný velice, pak máte šanci si to své od osudu uzmout. Je to také vhodný čas pro obrácení se k rodině, k pocitu domova, ke znovuobjevení a znovuobnovení vztahů a to jak romantických partnerských, tak i těch přátelských, na kterých vám velmi záleží. Vlastně to je fajn doba k uzdravení z tíživých myšlenek. Využijte ji!