Týden proměny
Neděle, 14. květen – Neděle 21. květenPenzion Spálený Mlýn – Mníšek pod Brdy

POKUD DIVÁCI INTERNETOVÉ TELEVIZE CESTY K SOBĚ PŘI PŘIHLÁŠENÍ UVEDOU HESLO „CESTY K SOBĚ“ ZÍSKAJÍ SLEVU
1000,- NA SEMINÁŘ.

IMG 2594 Fotor 2

Proměňte svůj život během týdne stráveného v krásném prostředí starého mlýna nedaleko Prahy.

 

Udělejte si čas jen sami na sebe a ponořte se do hlubin krásy vaší duše. Potkejte se sami se sebou.

 

Za uplynulé roky jsem nasbírala mnoho zkušeností na seminářích po celém světě. Uvědomila jsem si, jak velkou sílu má vytvoření takového prostoru k proměně a jak jedinečnou zkušenost jsem si z takových akcí odvážela já sama. Proto jsem se rozhodla podobnou akci uspořádat v České Republice.

Seminář je vhodný pro:

  • pro všechny, kteří chtějí ve svém životě něco změnit nebo se posunout
  • pro všechny, kteří si přejí zažívat více lehkosti a svobody
  • pro všechny, kteří si přejí dělat svá rozhodnutí na základě spojení se sám se sebou namísto strachu
  • pro všechny, jejichž mysl je otevřená opravdové proměně
  • pro ty z vás, kteří jsou otevřeni intenzivní práci a zároveň duševnímu odpočinku od běžných starostí
  • pro manažery a vedoucí firem, kteří si přejí zlepšit komunikaci ve firmě
  • kouče, psychology a terapeuty profesionály, kteří se chtějí metodu The Work naučit a obohatit svou praxi
  • pro toho, kdo by rád pomáhal ostatním lidem na jejich životní cestě

 

SM2 Fotor

Na tomto semináři budete mít možnost potkat sami sebe. Díky různým cvičením a intenzivní práci se budete moci ponořit do hlubin své duše a objevit veškeré dary, které se tam pro vás ukrývají. I když na sobě třeba už roky pracujete nebo možná vůbec ne, tento seminář vám umožní setkat se s částmi vás, o kterých možná nemáte ani tušení. Zároveň se naučíte používat metodu The Work neboli Práci a tak vám i po semináři zůstane jedinečná pomůcka pro všechny situace ve vašem životě. Protože je pro mě důležitý osobní přístup, velikost skupiny je limitována na 18 účastníků. Po celou dobu pobytu vám bude k dispozici také odborný tým asistentů, který se bude starat o vaše pohodlí. Všichni jsou trénovaní také v osobním koučinku vy budete mít možnost si s nimi domluvit termín v rámci semináře.

SM7 Fotor

Program:

Neděle 14.5.

Příjezd, program od 19:00 do 21:00. Pozn.: Je nezbytně nutné, abyste na kurzu byli od začátku!

Pondělí – Sobota

7:30 – 8:30  snídaně

9:00 – 12:00 dopolední program

12:30 oběd

14:30 – 17:30 odpolední program

18:00 – 19:00 večeře

20:00 – 21:00 večerní program (dobrovolný)

Neděle 21.5. program od 9:00 – 11:00, odjezd

 

Kde jinde, než právě ve ,,Spáleném Mlýně“ bychom měli nechat odejít to, co nám v našem životě již neslouží a uvolnit tak prostor pro všechno nové, co bychom si v životě přáli. Pro to, co více rezonuje s tím, kým opravdu jsme.

 

Tento penzion jsem si vybrala nejen kvůli jeho jedinečné atmosféře jako je zurčící potok, ptáci a neuvěřitelný klid, ale také kvůli láskyplné péči místního personálu a výborné kuchyni.

 

Náš čas tady bude plný nových uvědomění, spojení, přátelství, pohody, krásy a porozumění.

 

SM1 Fotor

Cena semináře:12 200 Kč

 

Cena pro ty, kteří již v minulosti Týden Proměny absolvovali: 11 100 Kč

 

Prostor je limitovaný pouze na 16 – 18 osob a bývá někdy již 2 měsíce dopředu obsazený. Neváhejte tedy příliš dlouho. Počet jednolůžkových pokojů je omezený. Výše zálohy na seminář je 50 procent z ceny semináře. Záloha je splatná ihned při přihlášení a je nevratná. Doplatek je splatný do 28.2. 

 

Cena ubytování s plnou penzí: 

 

Cena za osobu  Ubytování + Stravování      
Jednolůžkový pokoj         7 640 Kč + 3 000 Kč
Dvoulůžkový pokoj  4 980 Kč + 3 000 Kč
Třílůžkový pokoj  4 390 Kč + 3 000 Kč

 

Dostupnost jednotlivých typů pokojů je závislá na kapacitě penzionu. Čím dříve se přihlásíte, tím máte větší šanci dostat pokoj, po kterém toužíte. Dostupnost se dozvíte při kontaktování penzionu. Oběd i večeře je výběrem ze dvou druhů menu. Alespoň jedno z nich bude vegetariánské. Klademe důraz na kvalitní a lehkou stravu.

 

Ubytování s plnou penzí se objednává a platí přímo v penzionu. Objednávky prosím posílejte na: penzion@spalenymlyn.cz s uvedením názvu semináře: ,,Týden proměny“. Telefon na penzion: 257 711 917. Penzion si jako zálohu žádá 3 000 Kč při přihlášení a doplatek do 28.2. Zálohu ve výši 3 000 Kč prosím plaťte na účet č. 189100469/0300 s uvedením VS 20170521 a jména. Po připsání zálohy na účet do 14 dnů vystavíme daňový doklad. Na mail: penzion@spalenymlyn.cz prosím pošlete fakturační údaje – vzhledem k zavedení eet nebude možno později doklady upravovat.

 

IMG 2863
Často kladené dotazy:

 

Mohu na seminář přijet s dítětem?

Ne. Tento seminář je vyhrazen pro dospělé a umožní tak všem maminkám mít čas jen na sebe a věnovat si veškerou pozornost. Nebudete rozhodně jedinou maminkou, která musí pro účast na semináři překonat skutečnost, že svěří na celý týden své dítě do rukou někoho jiného. Berte to jako součást semináře. Minulý ročník ukázal, že právě toto byla úžasná zkušenost nejen pro účastnice, ale také pro jejich rodiny. Často je to spojilo ještě více dohromady.

 

Proč tolik dní? Vyplatí se mi na to vzít dovolenou?

Můj první seminář byl také týdenní a pamatuji se, že jsem kvůli tomu váhala. To, co jsem však díky tomuto rozhodnutí a závazku – strávit tolik dní sama se sebou prací na sobě – získala, se jen těžko dá popsat slovy. Navždy mi to změnilo život. Být více dní odpojeni z každodenního života umožňuje dostat se do úplně jiného vnímání. Otevřou se vám vzorce chování, o kterých jste možná ani neměli tušení. Celý týden nemusíte vůbec ,,fungovat“, můžete se úplně oddat semináři. Náš tým a tým penzionu vás v tom podpoří a bude o vás dobře postaráno.

 

IMG 2606
Proč zrovna toto ubytování?

Vaše pohodlí je pro mě důležité. Ať už pohodlné pokoje, tak sál, ve kterém bude seminář. Tým penzionu znám a mohu se na něj spolehnout. Výborně a zdravě vaří. Krásné prostředí umožňuje trávit čas i venku – daleko od civilizace. Celý penzion bude rezervovaný jen pro nás.

 

Mohu na seminář dojíždět?

Dojíždění bohužel není možné. Má to několik důvodů. Tím nejdůležitějším je, že právě změna prostředí a odpojení se od každodenního života je jednou z nejdůležitějších součástí semináře. Jen tak tam budete moci být pro sebe a se sebou. Navíc program je velmi intenzivní a v 9 hodin večer padnete do postele a budete rádi, že nikam nemusíte jezdit. Z minulých let mám zkušenost, že i ženy, které se bály nechat rodinu týden o samotě, to skvěle zvládly a o jejich (někdy i velmi malé děti) bylo dobře postaráno. Celý pobyt tak prospěl nejen jim, ale i celé rodině.

 

Jací budou na semináři lidé?

Nevím čím to je, ale na mé semináře jezdí skvělí lidé. Často se během semináře vytvoří velmi pevná vazba a z účastníků se stanou dlouhodobí přátelé. Na mých seminářích si užijete spoustu hloubky, ale také spoustu legrace. Možná vás právě na semináři překvapí, kolik žen žije podobný život tomu vašemu a zabývají se stejnými věcmi.

 

Mohu na seminář přijet později nebo odjet dříve?

Bohužel to není možné. Od první minuty semináře je vaše účast důležitá. Proto seminář začíná až v neděli, aby měl každý možnost se na místo semináře včas dostat. To samé platí o vašem odjezdu. Naplánujte si ho tak, abyste zůstali až do konce programu. V poslední půl hodině děláme důležité cvičení, které ovlivní váš celkový prožitek.

 

Máte další otázky?

Pošlete mi email nebo zavolejte Lence, viz níže.

 

Objednávka semináře: PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA: http://www.coachingbylucie.com/tyden-promeny-1

Pokud máte dotazy k průběhu semináře, prosím uveďte je přímo do přihlášky. Rádi vám je zodpovíme. Můžete také přímo kontaktovat moji asistentku Petru na telefonním čísle: 720 738 028. 

 

 

Zkušenosti účastníků semináře:

 

,,Na týden proměny jsem odjížděla jako téměř vyhořelá manažerka nadnárodní společnosti s výhledem týdenní dovolené, při které budu pracovat na sobě metodou The Work, která mě nadchla a chtěla jsem se jí věnovat více. To že jsem těsně před kolapsem jsem si neuvědomovala. Signály, které přicházely již několik měsíců jsem (i přes jejich sílící tendenci) přehlížela a snažila se čím dál víc, abych vše zvládla. Byla jsem podrážděná, vyčerpaná a velké množství peněz, které jsem vydělala jsem utrácela za věci, které jsem vlastně nepotřebovala, ale přinášely mi jakési uspokojení. Název semináře mi připadal poněkud odvážný, sliby, že mi někdo / nebo něco změní život neberu příliš vážně, ale já se těšila na to, že se úplně odpojím od práce. Jsem z Prahy a přišlo mi nevýhodné bydlet kousek od místa, kde bydlím, ale když jsem toto prodiskutovala s Lucií, doporučila mi, že bydlet ve Spáleném mlýně je nezbytné, abych si ze semináře odnesla maximum. Během semináře jsem pochopila, že je to ta největší výhoda celého týdne, protože jedině tak jsem se mohla úplně „odpojit“. Navíc k tomu 3x denně výborné jídlo, které mi někdo připravil. Prostě o nás bylo skvěle postaráno.

Seminář předčil všechna má očekávání. Byl velmi intenzivní a hluboký. Naprosto jsem se odpojila, mohla jsem po velmi dlouhé době být jen sama se sebou a sama sebou, žádné emaily, žádná zodpovědnost, žádné schůzky. Díky tomuto a práci, kterou jsme během celého týdne na sobě dělali s metodou The Work jsem si uvědomila, že můj život je jeden veliký plán, jedna veliká škatulka, ve které nemůžu dýchat a žiju tempem, které mi vůbec nevyhovuje a doslova mě zabíjí (měla jsem zdravotní problémy). Když jsem se vrátila zpět do práce, tak jsem se zhroutila. Mé tělo ten nápor už neuneslo. Stalo by se to dříve nebo později. Kdyby to bylo později, nejspíš by mé vyhoření bylo mnohem vážnější.
A tím se začal můj život měnit, vracet se tam, kde mi je dobře a kde se cítím být sama sebou. Po třech měsících ke mě přišlo i vytoužené miminko. Bylo to tak neočekávané, ale já věděla, že vše je tak, jak to má být. Začala jsem se postupně zbavovat všeho, co mi neslouží a tím se začal vytvářet veliký prostor pro nové věci a zkušenosti.
Deset měsíců po absolvování semináře můžu říct, že se mi změnil život a to velmi zásadně. Jsem spokojená, přestala jsem být nemocná, mé vztahy s rodinou jsou jako nikdy před tím. Do práce jsem se již nevrátila.
Lucka je velký profík, která má s metodou The Work bohaté zkušenosti a to se promítlo i v rámci celého semináře. Líbilo se mi jak ho Lucka vedla, velmi citlivě a s respektem ke všem účastníkům. Měla jsem trochu obavu z toho celý týden trávit s cizími lidmi, ale skupina žen, které se účastnily byla skvělá, každá z nich mi něco dala. Staly se z nás přítelkyně a jsme stále v kontaktu.“
Veronika

 

,,Týden proměny se konal v překrásném místě utopeném v zeleni, podbarveným zpěvem ptáků, zurčícím potůčkem a vůní jarních květin. Už jen to byla pro mne obrovská změna, vystoupit z překotného běhu každodenního života a na chvíli se zastavit… Skutečně zastavit. Věnovat všechen čas jen a jen sobě, dovolit si být sama sebou, být znovu jako dítě, smát se, vztekat se a plakat, nesrovnávat, nesoudit, jen tak pozorovat svět a hrát si s myšlenkami. Bezpečné, intimní a chápající prostředí, kde nebylo potřeba nic schovávat ani před sebou, ani před ostatními, a citlivě sestavený program mi každý den dovoloval o kousek víc otevřít mé srdce a objevovat laskavou cestu k sobě sama, postupně odstraňovat masky, které jsem celé ty roky urputně nanášela a za které jsem se schovávala. Od smíchu k pláči, od pláče k smíchu, úžasná cvičení odkrývala vrstvu za vrstvou a nabízela mi zcela jiný pohled na mé každodenní problémy a starosti. Pociťovala jsem obrovskou úlevu přiznat si, kdo skutečně jsem a pomocí účinné techniky The Work od Byron Katie pracovat se svými stinnými stránkami a situacemi, které mi přinášejí neskutečný stres. Technika mi pomohla vidět lidi a situace z jiných úhlů a učit se je chápat, ctít a milovat. V neposlední řadě jsem opravdu vděčná za to, že jsem měla tu možnost potkat další účastníky, každý úplně jiný a přeci každý den víc a víc spojené se všemi ostatními. Každý z nich mi nastavil upřímné zrcadlo a pomohl mi se posunout dál v mém myšlení o sobě a o světě. Má proměna se neodehrála lusknutím prstu a ozvěny ze semináře doznívají i hodně měsíců po něm. Metoda The Work mne jako jedna z mála takových metod zasáhla hluboko uvnitř a ovlivňuje každý následující den v mém životě.“

S láskou, Adéla

 

,,Než jsem se přihlásila na Týden proměny, již jsem za sebou měla svou první dovolenou, na kterou jsem vyrazila sama. V očích okolí jsem byla divná, ale mohu říci, že to byla jedna z nejlepších dovolených, kdy jsem měla čas jen pro sebe a mohla jsem si dělat, co jsem chtěla. Proto, když jsem viděla možnost toho, že mohu opět někam vyrazit sama a tentokrát se sama sobě budu věnovat s již profesionální koučem, tak jsem neváhala. Samozřejmě jsem si nejdříve sama před sebou musela obhájit, zda je to normální, vybrat si týden své cenné dovolené ve společnosti cizích lidí, dát za to nemalou částku peněz, a ještě se bát, jestli se mi skutečně neobrátí život vzhůru, ale v tom negativním slova smyslu. Ale už když jsem na kurz odjížděla, tak mi má intuice říkala, že je to takto v pořádku. První, co mě na semináři mile překvapila, bylo to, že jsme na kurzu měli být sami sebou, a nikdo nás za to neodsuzoval. Druhá věc, co se mi líbila, bylo velmi klidné prostředí Spáleného Mlýna a okolí. Třetí věc, které jsem na kurzu našla, byly nově navázané upřímné vztahy a přátelství, kterých si moc vážím. Co se týká mého osobnostního růstu, Týden proměny mi změnil vnímání o životě, nejsilněji jsem cítila to, že jsem se stala sama pro sebe prioritou. Né ve smyslu sobectví, ale po kurzu jsem ještě více sama k sobě ohleduplnější. Zjistila jsem, co mi vyhovuje, jaké mám hodnoty a proč se v některých situacích necítím dobře a jak z toho rychle ven. Seminář doporučuji všem, kteří chtějí vypnout a soustředit se jen na sebe. Je to k nezaplacení.“
Lucka K.
PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA: http://www.coachingbylucie.com/tyden-promeny-1