http://www.umenivedomehobyti.cz

Umění vědomého bytí v kvantovém poli
aneb jak žít svůj život

 

Seminář Umění vědomého bytí je velmi účinná  a originální cesta osobního rozvoje, díky kterému poznáte sami sebe a váš vztah mezi myslí, vašim srdcem  a fyzickým světem. 
Probudíte se  sami v sebe.

Jednoduše řešeno… je to prožitek, na který nezapomenete.
A tím to teprve začíná!

Dostanete do svých rukou soubor technik, díky kterým si vytvoříte život jaký chcete. Zažijete pocity, které vám už nikdo nikdy nevezme.

Tvůrcem a lektorem je Ing. Tomáš Michal, který spojuje a přibližuje moderní kvantové vnímání  a starodávnou podstatu tantry široké „stydlivé“ veřejnosti.

Tantra  je velmi starý duchovní systém, který je založený na cestě.
Cestě nalezení sebe sama, napojení se na vyšší vědomí.

To až moderní západní civilizace si ji spojila se slovem sex, ale tak tomu vůbec není, jedná se pouze o jednu odnož tantry jako takové.

Jednoduše řečeno, tantra jsou různé rituály i meditace, ale i způsob života, který vede k sobě, do svého srdce a nitra. Aby vaše činy byly v souladu s vašim srdcem, vašim vnitřním příběhem.

Tantra velice ovlivnila buddhismus a hinduismus a vznikla někdy okolo 5. století před našim letopočtem.

Na semináři se naučíte řadu praktických technik a cvičení. Během čtyř dnů vás seminář  zavede na cestu vnitřního klidu, vyrovnanosti a vědomého šťastného života. Ať toužíte po čemkoliv, po lásce, radosti nebo hojnosti.

Co je to vědomý život?

Začnete se rozhodovat na základě sebe.
Budete vnímat, co je pro vás to akt
uálně správné.
Přestanete být otrokem vlastního ega a programů, které vás omezují.
Život bude prostě jednodušší, barevnější a tvořivější.

V čem vám seminář pomůže a co se na něm naučíte?

Najdete cestu k sobě.
Do svého středu, pravého já. Do vnitřního sebe-vědomí

Dokážete odhalit, vyřešit a rozpustit strachy, úzkosti, traumata a hluboké emoční bloky, které vám brání prožívat radostný a svobodný život. Jednoduše, rychle a efektivně.
Jednou provždy.

Uvědomíte si sílu vašich myšlenek a najdete vlastní způsob, jak s nimi pracovat.
Jak se zaměřit na to, co ve svém životě chcete.

Naučíte se koncentrovat mysl tak, abyste dokázali vykouzlit úsměv v duši i na tváři během každodenních situací a starostí.

Ukážeme si, že kvantová meditace není nic složitého a zvládne ji každý.
Během pár minut změníte trápení v radost.

Začnete používat naučené principy a techniky ve svůj prospěch, tak, aby váš život byl kvalitní a takový, jaký si přejete.

Pomocí uvědomění a síly našich myšlenek spojené s teoretickými tantrickými principy se naučíme získat přístup k veškerému našemu osobnímu potenciálu, a tím začít vědomě tvořit náš život.

Díky spojením těchto dvou metod (kvantové metodě a tantře) je poměrně snadné  koncentrovat mysl a začít s ní pracovat tak, aby jste se zaměřili na to, co doopravdy chcete.

Zjistíme jak posouvat své limity, rozšiřovat potenciál možností a ty následně vědomě posilovat, aby se staly skutečností.

Rozšíříte si intuici, která vám bude pomáhat v každodenním životě.

Těžko se vysvětluje prožitek srdce pomocí slov.
Seminář je čistě praktický a zážitkový, na povídání není moc čas.
Naším cílem je, aby každý účastník si odnesl to, pro co si přišel a tím pokračovala jeho vnitřní cesta.

Ing.Tomáš Michal
tvůrce a lektor

Dříve jsem se  hodně zajímal o matematiku, fyziku, kvantovou fyziku a kosmonautiku, a jako racionálně založený člověk jsem „věděl“, že žádné energie neexistují.


Jedna událost mě však donutila znovu popřemýšlet o svém životě a pozměnit své postoje a názory. Začal jsem se se věnovat osobnímu rozvoji a absolvoval několik kurzů vipassany a  klasické tantry.

Brzy jsem pochopil, že to co se zdálo kdysi nemožné, je v praxi skutečně možné.
Nejen možné, ale zcela jednoznačně prokazatelné i moderní vědou, a to veškerými obory zabývajícími se poznáním člověka, života na Zemi, Země i vesmíru.


Více než osm let jsem  pátrat a chtěl spojit dva, na první pohled, odlišné obory.
Starodávnou tantru a kvantové vnímání, v česku známé „kvantování“.
Vznikla díky tomu Kvantra, která dnes nese název Umění vědomého bytí.
A to na kurzech učím a předávám.

Nejedná se o „one man show“, semnou na kurzech jsou profesionálové v oblasti alternativních přístupů a vždy se účastníky stará až 10 asistentů, které jsem postupně vyškolil.

Kurzy máme 3 denní nebo 4 denní, nejčastěji v krásných meditačních centrech, které byly postavené s láskou a je v nich skvělá atmosféra.
Naši účastníci projdou během kurz transformací, na kterou nezapomenou a odnesou si do svého života opravdu mocné nástroje, aby jejich život už nikdy nebyl stejný.

Snažíme se o co nejvíce individuální přístup a na klademe důraz na to, aby se nikdo necítil odstrčený, proto často zveme na kurzy i bývalé absolventy, aby se nováčci cítili příjemně a viděli, že transformovat svůj život je možné a ověřené.


Seminář je koncipovaný tak, aby účastník pracoval podle své volby buď samostatně nebo ve dvojicích nebo skupinkách.

Jednoduše řečeno, vedeme účastníky k vnitřní svobodě.

Více informací a termíny kurzů na
www.umenivedomehobyti.cz

 

Líbilo se vám video?

Podpořte Cesty k sobě finančním darem

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Děkujeme vám za váš příspěvek na provoz internetové televize.
Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dle darovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího.Platba probíhá prostřednictvím služby géčko.pngverified_by_visa-full-colour.pngMastercard_SecureCode [Převedený].pngvisa-full-colour-rgb.pngvisa_electron_2015.pngmc_accpt_match_eps.pngme_accpt_match_eps.pngms_accpt_match_eps.png