SCOTTISH & UFO PARANORMAL CONFERENCE
V Edimburgu se 20.6.2015 konala ufo konference. Níže vám přinášíme strojový překlad témat o kterých se zde mluvilo.

 

 

Pleasance Theatre, Pleasance Courtyard, 60 Pleasance, Edinburgh, EH8 9TJ

20.června 2015.

10:00 do 20:00.

Od 10:00 do 10:10 moderátor konference Úvod. (Radní Billy Buchanan)

Od 10:10 do 11:00 Brian Allan. „Pravda nebo lež a UFOlogie“.

Brian Allan napsal dvanáct knih, které se zabývají různými aspekty paranormálních jevech, magii, okultismu a ufologii a také produkoval skriptů pro několik TV dokumentárních pořadů a působil jako konzultant pro mnohé další. Brian je ještě vyhrazené a aktivní „ruce na“ nadpřirozený a UFO vyšetřovatele, a je bývalý redaktor anomálních Magazine a je v současné době editor jevů Magazine. Učinil studii o některých esoterických aspektech týkajících se Rosslyn Chapel a dělal jeho vlastní příspěvek k tradici obklopující tento jedinečný budovu; on je také známý jako objevitel pozoruhodné a mysl-měnit „Rosslyn frekvence“.

Nicméně, v této prezentaci Brian mění taktiku mírně a vrhá oko nad způsobem, ve kterém, od konce 1940, různé, převážně západní zpravodajské služby, byly bezohledně a cynicky zneužil předmět ufologii pro své vlastní temné konců, někdy na úkor veřejnosti, ale téměř vždy poskytnout účinnou kryt pro řezání vývoje hran v řadě vojenských a civilních aero-vesmírnými programy. Ačkoli naprosto přesvědčen, že jsme pravidelně kontaktovali a navštívil non-lidmi a subjekty, které nepocházejí v naší verzi reality, bude Brian představí překvapující důkazy (většina z toho nový) zálohovat to, co říká, takže to, co slyšíte ( a vidět), v této prezentaci může dát můžete způsobit, aby přehodnotila, co jste si mysleli, byli nezranitelné ikony z prvních dnů ufologii a vidět je ve velmi odlišném světle opravdu.

(15 minutová přestávka / otázek)

Od 11:15 do 12:15 James Welsh. „Vystavení UFO Cover-Up“

James Welsh je autorem podpůrný důkaz šetření UFO tisíciletí. Narodil se a vyrůstal v Glasgow, James je násobkem UFO událost očitý svědek, který zažil intenzivní sérii UFO narazí v průběhu prosince 1999. Po předložení oficiální zprávu o UFO do Glasgow ATC 15. prosince 1999 později obdržel písemnou odpověď od britského ministerstva Obrana, kterým byla zamítnuta jeho zprávu. Poté, co další šetření byl informován, že tam byl „žádný podpůrný důkaz“ o tom, vzdušný prostor byl porušena. Tato odpověď byla velmi nepřesná, jak se osobně pozoroval RAF Tornado trysky ve snaze o těchto UFO, a to jak před a po oficiální zpráva byla předložena. Takže příběhů krytu-up UFO právě dostal osobní. V roce 2001 kontaktoval badatelů UFO Graham Birdsall a Ron Halliday a byl poučen, aby si k tomu písemné účet na papír. Byl to jen první malý krok velmi dlouhé cesty. Po nastavení setkání se všemi ostatními očitých svědků k jeho pozorování a Ron Halliday v únoru 2002 požádal o radu James Ronova o tom, co dělat dál. Rada Ronova byl čistý řez. Mějte výzkum a udržet psaní. Po deseti letech intenzivního výzkumu, 31. srpna 2012 osobně pokračoval dělat neuvěřitelné sérii objevů při pohledu do misijních fotografiích STS103 HST, které byly pořízeny během přesunu kosmického dalekohledu 25. prosince 1999. Co se mu objevil nemůže být snadno propustil jako „ledových krystalů“ z „vesmírného odpadu“ a odejde NASA se spoustou vysvětlovat. James bude prezentovat podpůrný důkaz vyšetřování UFO tisíciletí a jeho řeč bude mít nárok vystavení UFO kryt-up.

(15 minutová přestávka / otázek)

12:15 až 13:00 Oběd

Od 01:00 do 14:00 Ron Halliday. „UFO Minulost a současnost, modrá muži, víla únosů a více“.

Otázka, co „Unidentified Flying Objects“ jsou jednoznačně základní jeden a záležitostí, na které je mnoho různé názory. Jsme právě navštívili mimozemskými bytostmi ze vzdálené planetě? Jsou pozorování „létající talíře“, pohled na dění v jiné dimenze nebo paralelního vesmíru? Nebo jsou nic víc než výplody kolektivní představivosti? Mám v úmyslu se podívat na hlášených podivnými událostmi z minulosti, které jsem přesvědčen vrhnout nějaké světlo na fenomén UFO. Možná bychom se můžeme poučit ze zkušeností našich předků. Mé vystoupení bude pokrývat aspekty fenoménu UFO, které mě vždycky fascinovala.Souvislost mezi UFO a minulostí (a aktuální) skotských lidových legend. Podívám se na takové otázky jako „modrých mužů“, podivné předměty, například, koule světel spatřena v jezer v průběhu staletí, „birdmen“, víla únosů, přízraky ve všech jejich různých formách a důkaz, že „dávných astronautů navštívila Skotsko , Má moderní pozorování UFO, obsahují, jak někteří naznačují, nic víc, než 21. století, aktualizaci starých legend? Nebo fenomén, který se táhne zpět v čase – jedna se společnou předky – Důsledky, které jsme opravdu jen nedávno začal rozumět.

(15 minutová přestávka / otázek)

Od 02:15 do 15:15 Alyson Dunlop „Komunikace s Aliens“ (Nebo Telefonování ET)

Alyson Dunlop je paranormální a UFO vyšetřovatel s SPI Skotsku. V současné době hostí její vlastní přehlídku, EDX-Files (East Dunbartonshire rádio), která se zabývá tématem podivné a tajemné. Alyson také studoval starověké náboženství a magie na univerzitě v Glasgow, kde absolvovala v klasice. Ona je léčitel, šaman a mystik, který založil původní Glasgow University společnosti pohana a Scotwitch E-skupinu, později se pohani Skotska a Scotwitch.

Jako klasicistní, Alyson psal knihy a přizpůsobený pár starých textů na jevišti. Jako spisovatel, ona zkoumá sci-fi, fantasy a horor, stejně jako s sloupec s jevů Magazine. Jako hypnotherapist, se specializuje na strachy a fobie, věřit, strach může být zdrojem krmení pro negativní energie, stejně jako blok k našemu duchovnímu pokroku.

Zájem Alyson v paranormální jevy začal v raném věku, a ona má mnoho podivných zážitků po celý její život. Ve skutečnosti, ona byla popisována jako hluboké lidské experiencer protože její setkání s nadpřirozený se zdají být plošně: Incubus útoku, astrální projekce, klobouk muž, zahaleno obrázku, stín osoba, Stín pavouci, precognitive vize, anděl, jasnozřivost a léčivé dary, a nejnověji telepatické komunikace s tím, co může být shovívaví inter-dimenzionální bytosti. Alyson věří, nemusíme se bát cizí entity, že existuje lepší způsob, jak vpřed, a že můžeme zažít komunikaci s bytostmi, kteří chtějí pomáhat a léčit nám.Jestliže jsme otevřeni k ní, bude Alyson vysvětlit, co dělat, když chcete, aby telefon ET! Ona se bude diskutovat o starobylou šamanské moudrosti a metody pro komunikaci s ostatními obyvateli vesmíru, ukazuje, že je možné pro nás komunikovat a získat jejich znalosti a moudrost. Dali Alyson zprávu a ráda by se o ni podělit se s vámi!

Alyson Dunlop MA (Hons), DipCBH

Spisovatel & Hypnotherapist

(15 minutová přestávka / otázek)

Od 03:30 do 16:15 Ewan Irvine. „Jsme všichni Psychic“?

Ewan Irvine je jasnovidec Medium Práce ve Velké Británii a Irsku. Jako dítě, Ewan zažil mnoho podivných události, které by nebylo možné vysvětlit logicky. To bylo jen ve věku 19 let, který si začal uvědomovat, že on měl schopnost mediumship.Poté, co vytvořil tyto schopnosti s Portobello spiritualisty církev v Edinburghu, se stal pravidelným demonstrátor mediumship v rámci Spojeného království. V roce 2008 Ewan získal duchovní conNEXTions otevřená platforma Award ve Velké Británii.

On také spolupracoval s nadpřirozený, a využil své mediumship v soukromých i veřejných místech. Tito zahrnovali Mary krále Zavřít, Ragged škola v Edinburghu, Edinburgh klenby, Scooner Hotel Newcastle udržovat a mnoho dalších. Ewan také se objevil v několika televizních inscenací včetně většiny Haunted Live a ITV Tough Gig. Články byly také zahrnuty Edinburgh Evening News, Skotsko, dnes Psychic News a BBC Radio Skotsko. Ewan bude mluvit o mechanice psychické schopnosti a mediumship, a jak se používá v každodenním životě, stejně tak, že důkaz o posmrtném životě. Mnoho lidí má pocit, že šestý smysl, nebo předpovídá, že něco je asi stane. Je to psychické? kde se to vzalo? A jak doladit to? Ewan budou tyto přinese spolu s příklady jeho vlastního života v cestě v rámci psychické a mediumship pole, ten, který přišel o náhodně, ale rychle se stal způsob života. Ewan bude také zkoumat otázku, jsme všichni psychické!

(15 minutová přestávka / otázek)

Od 04:30 do 17:30 Peter McCue. „Nebezpečné setkání a nebezpečný Zapojení“

Peter McCue je bývalý klinický psycholog. Má titul Ph.D., z University of Glasgow, oceněn za práci o hypnóze. Jeho zájem o anomální jevy sahá desetiletí, a on je autorem řady článků o těchto předmětech. Petr je autorem knihy, vydané v roce 2012, nazvané Zóny podivnost: zkoumání paranormálních a UFO Hot Spots. Věří, že se vyskytují paranormální jevy, a že mnoho zkušeností UFO jsou opravdu neobvyklé. Tvrdí, že pokud chceme získat komplexní pochopení sebe sama a povaze reality, ty tajemný jevy nelze ignorovat.

Někteří lidé věří, že UFO jsou kosmické lodě, provozované mimozemšťany s přátelským dispozice k lidské rasy. Nicméně, setkání UFO, bez ohledu na jejich povahu, může mít za následek zranění nebo smrt. V některých případech to může být zcela náhodný. Ale ostatní případy naznačují úmyslné cílení. Pozdě Bob Pratt cituje mnoho takových případů, z Brazílie, v jeho 1996 knize „UFO Danger Zone“. Tam jsou také účty pilotů a jejich letadel mizející po pozorování UFO. V říjnu 1978 Frederick Valentich zmizel po hlášení, rádiem, blízkost UFO, zatímco on letěl přes Bass Strait, v blízkosti australské pevniny. V červnu 1980 malé letadlo zmizelo na letu z Dominikánské republiky do Puerto Rico. Pilot a studentka pilot byli na palubě. Pilot začal posílat „Mayday“ hovory, které byly pomocí ovládacího zařízení, které není přijaté na mezinárodním letišti v San Juan, Puerto Rico. Ale Madrid-vázané dopravní letadlo se choval jako spojení s San Juan. Vysílání z zasaženého letadla uvedla, že její obyvatelé byli ztraceni, a že podivný objekt byl dělat je ztratit kurz. Asi po třech minutách, nebyly žádné další rádiová komunikace z malého letadla. Následné pokusy najít to byly neúspěšné.

Podle konspiračních teorií, tam je rozšířený cover-up fenoménu UFO, a je badatel v této oblasti, nebo jsou zasvěceni k citlivým informacím o tom, můžete dát jeden v ohrožení umlčováni nebo eliminovat úřednictva. Je to bylo navrhl, například, že jedním z důvodů pro JFK zavraždění byl strach, na straně některých, že Kennedy byl chystá odhalit pravdu o fenoménu UFO k americké veřejnosti.

UFO může být také hrozbou pro nehumánních živočichů. Například, podivná světla nebo UFO někdy byl spatřen kolem doby mrzačení dobytka, poskytující krmivo pro teorii cizí účasti. Ale ostatní případy jsou připomínající lidské agentury. Například, mají zmrzačená zvířata byla nalezena s střelné rány; a na mnoha příležitostech, helikoptéry byli viděni kolem doby mrzačení.Nicméně, pokud tam je paranormální aspekt některých případech živočišného orgánů, je možné, že vnímání pamětníků byly manipulovány, a že plavidlo nebyly skutečné vrtulníky.

(15 minutová přestávka / otázek)

Od 05:45 do 18:45 Malcolm Robinson & Alien Bill ‚9-11, Inside Job „? 10 z nejlepších duchů fotografie & Alien Orbs Billovy a Fairy Photograph „

Malcolm Robinson Alien Bill Rooke
Malcolm Robinson Alien Bill Rooke

Podivné jevy Vyšetřování zakladatel Malcolm Robinson startuje tento dvojí zákona tím, že diskutuje o nesrovnalosti s důkazy okolní jednu z nejhorších světových někdy tragédie, 9-11. Malcolm žádá byl 9-11 vnitřní práce provedla a řízený americkou vládou jako záminka pro boj proti terorismu po celém světě, zatímco zabíjet své vlastní občany, umožnit jim záminku, aby tak učinily? Malcolm se bude diskutovat, ale některé z těchto nesrovnalostí. Po tomto Malcolm ukáže 10 z toho, co se považuje za nejlepší duchů fotografie vůbec. Dále se na této dvojí zákona je Alien Bill Rooke, který vám ukáže některé ze svých ohromujících orb fotografiemi následuje svého světa zdrcující fotografii, čemu věří, že je skutečný víla a stejně ohromující výpisy z některých profesorů, kteří si zobrazili tuto fotografii z celého United království.

(15 minutová přestávka / otázek)

Od 07:00 do 20:00 Nick Kyle. „The Scole experimenty – účastníka účet“

The Scole Experimenty, jeden z nejpůsobivějších příkladů fyzické mediumship a posmrtný život komunikace, se konal ve starém domě v Norfolku přes 500 zasedání v průběhu roku 1990. Tyto seance za předpokladu, fotografických a vizuálních důkazy Spirit zhmotněním, apports, levitaci a koule pohybující se v a prostřednictvím orgánů účastníků. Nick Kyle, se čtyřmi společníky, byl svědkem nemožné dvakrát Scole a tyto zkušenosti změnily jeho život. Zvažte důkazy, dech beroucí a získat aktuální informace o tom, co se děje, protože mnohem blíže k domovu. Nick Kyle je prezidentem skotské společnosti pro okultní výzkum (SSPR)

Od 08:00 do 20:10 Close konferenční hlasování díky od konferovat do reproduktorů atd

Organizátoři se bude snažit zajistit, že konference skončí na čas, ale nemůžeme zaručit, že tam nebude nepatrný časový rozdíl vzhledem k chodu mluvčího v průběhu své doby.

VSTUPENKY

Vstupenky ceněné na 10 liber za celý den jsou k dispozici od těchto prodejců.

Malcolm Robinson (reproduktor a pořadatel) Tel: 07949 178 835 e-mail: malckyspi@yahoo.com (anglicky Prodejce)

Ron Halliday: (reproduktor a pořadatel) Tel: 07512 743751. e-mail: rnhalliday@btinternet.com (Stirling Central Skotsko Prodejce)

Alyson Dunlop: (reproduktor a pořadatel) Tel: 07852 575184 E-mail: spiscotland@gmail.com (Glasgow Central Skotsko Prodejce)

Nebo vstupenky k dispozici u vchodu na den.

O Pleasance divadle Edinburgh

Adresa: Pleasance Courtyard, 60 Pleasance, Edinburgh, Midlothian EH8 9TJ

Telefon: 0131 556 6550

Pleasance hostí plnou, celoroční program neuvěřitelnou živou hudbou, komedie, divadlo a film, otevřený všem (ale s velkými studentskými slevami!)

Loni v říjnu, Pleasance Sessions sešli někteří skotských oblíbené promotérů, butik festivalů a respektovaných publikací položit na tři týdny dosadil živých aktů v unikátním prostředí The Pleasance divadla.

Každý ví, že Pleasance je jedním z nejoblíbenějších Fringe místech s diváky se sešlo na slavné nádvoří každý rok. Ne každý ví, že outwith měsíc srpen je zde silná a vzrušující kolo programu rokem akcí v nabídce.

Cabaret Bar

Kapacita 175, bezbariérový přístup

Tento univerzální tyč se používá pro více akce, než byste mohli potřást klacek na. Tento velký prostor pořádá pravidelné komediální večery, akustické zasedání, divadla a tance, stejně jako naši stále populárnější Pleasance hospoda kvíz. Nachází se v zadní části nádvoří kolem Pleasance Bar.

Pleasance Bar

bezbariérový přístup

Populární putyka pro studentské týmy sportů a společnostech, Pleasance Bar má živou atmosféru a nabízí slušné pivo.Pleasance bar otevírá do Cabaret Bar na větších akcích. Nachází se na levé straně při vstupu na nádvoří.

Pleasance divadlo

Kapacita 300, bezbariérový přístup

Divadlo, který se nachází v prvním patře hostí pravidelné divadelní a taneční vystoupení, stejně jako komedie a operu. Tento plně usazen místnost je ideálním místem pro velké výrobní stádium ukáže.

 

http://supernaturalmagazine.com/articles/the-scottish-ufo-paranormal-conference