ROK 2015 TRANSMUTACE PLANETY
ROK 2015 TRANSMUTACE PLANETY  –  Psáno v březnu 2015
SLUNCE BARVY SRDCE BUDE MÍT, I S MĚSÍCEM PODOBNÝ BUDE, I V HLUBOKÝCH TMÁCH ZVĚŘ HLASITÁ BUDE.
VE DNECH SVATOJÁNSKÝCH PODIVNÉ ZÁŘE MNOHO LIDÍ SPATŘÍ V NEBI. LIDÉ CITLIVÉ POVAHY VŠAK SNADNĚJI ZAČNOU KOMUNIKOVAT SE ZÁZRAČNOU SILOU ZA PROSTOREM, KDE NEBESA SKRÝVAJÍ NEBESA NOVÁ.
NEBESA NOVÁ SKRYTÉ SNAHY BUDOU MÍT, TÍM BRÁNIT VELKÝM KOVOVÝM KŘÍDEL BUDOU. VELKÁ ZEM, KDE PROBUDÍ SE, OTEVŘE KILOMETRY PROSTORU. Z NĚJŠ NEVIDITELNÝ DUCH VZESTOUPÍ NA POVRCH. LIDSKÉ MYŠLENÍ CHAOTICKÉ BUDE, JIŽ DOBA SRDCE NASTÁVÁ. TEN, KDO NEUMÍ SRDCEM JÍT, JEHO ROZUM MU ZMATKY TVOŘIT BUDE. NIKDO PŘEC NAD VELKOU PŘÍRODOU NEVYZRAJE. FANTAZIE LIDSKÁ TVOU REALITU TVOŘIT BUDE A JAKÁ BUDE? V TICHU STROMY ŠUMĚT BUDOU, PAK JEJICH KORUNY SMOTAJÍ VĚTVE SVÉ. VELKÉ LEDY LODĚ VYTVOŘÍ. I LODĚ V NEBI ZDE NA ZEMI PŘIPLUJÍ. Z NOVÝCH NEBES K NÁM JASNĚ PROMLUVÍ. SLUNCE DVEŘE OBROVSKÉ OTEVŘE I PRAVDU VELKOU NÁM UKÁŽE. HVĚZDY SVĚTELNOU ŠOU VYTVOŘÍ, VŠAK NE PRO RADOST, ALE INFORMACI PRADÁVNOU. VELKÝ OBJEV, KDE DIVIT SVĚT SE BUDE, SPATŘÍME.
TAKÉ VŠAK LÉTO UMORNÉ NASTANE, KDY SUCHO, VELKÉ HORKO POHLTÍ ZEM, A MNOHO OHŇU NASTANE,VODY UBUDE A VŠAK TOPIT NÁS BUDE V KOPCÍCH I POD NIMI. OHNĚ Z NEBE LÍTAT BUDOU, TÍSÍCE BLESKŮ PROPLÉTAT SE NAD PRAHOU BUDE, I V MÍSTECH KDE VELKA PŘEMĚNA ZAPOČNE. MNOHÉ HMYZU JEDOVATYCH PŘIBUDE NE NÁHODOU U NAS USEDNOU. MNOHO MIMOZEMSKÝCH LODÍ PŘELÉTAVAT BUDE, VÍCE SE UKAZOVAT BUDOU. POPEL V NEBI ZAHALÍ SVĚTLO KRAJIN I MĚST, ZE ZEMĚ, KDE V PODZEMÍ V HLOUBI HUSTÁ HORKÁ KREV BUBLÁ, I PRASKAT CESTY ZAČNOU, KTERE ODDĚLÍ MNOHÉ, A Z VELKÝCH VICHRŮ STROMY KOŘENY SVÉ VYTÁHNE, I VELKÝ DUM PŘEVELIKÝ PROPADNE SE. I NOVÝ PÁN NEČEKANÝ PŘIJDE A KÁZAT BUDE TAM, KDE VELKÁ MOŘE JSOU – VIZE

 

DSC09842kk

Jasnovidec a kartář Jiří Lojek více na  www.vestirnaprotebe.cz