RODIČing FESTIVAL – INSPIRACE NEJEN PRO INOVATIVNÍ RODIČE
Srdečně zveme všechny rodiče, budoucí rodiče, prarodiče, učitele a všechny ty, kteří pracují s dětmi na první ročník RODIČing FESTIVALU, který se uskuteční v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hod na  BVV BRNO v Pavilonu A.
Festival přináší inspiraci, co vše je možné ovlivnit pro budoucnost dětí. Je určen pro rodiče, prarodiče, budoucí rodiče a všechny, kteří pracují s dětmi.
Festival oslavuje kreativitu, inovaci a myšlení mimo krabici. Rozšiřuje naše obzory vědění, nabízí jiné způsoby myšlení a přístupů ke vzdělávání a výchově. Přednášky od těch nejlepších lektorů, kteří přijedou ze všech koutů České republiky, aby nám přinesli inspiraci, jak vychovávat naše děti a jak jim zajistit podmínky pro spokojený, šťastný a prosperující život. Máte jedinečnou možnost zjistit, že ty největší dary, které můžete Vašim dětem dát, jsou zadarmo.

V průběhu dne budou probíhat dva souběžné programy – program přednášek pro rodiče a aktivity rodičů s dětmi. Součástí festivalu budou prodejní stánky a prezentace inovativních způsobů vzdělávání a zdravého stravování.

 

ÚČINKUJÍCÍ: Mark Dzirasa, Margit Slimáková, Jarmila Klímová, Taťjána Horká, Helena Krutzwilerová, Dagmar Bulová, Pavel Kraemer, Pavel Veselý, Klára Veselá, Oldřiška Kališová, Jana Reme, Lucka Lauermanová, Magdaléna Páčová a moderuje Jarka Vykoupilová.

Více informací najdete zde: www.rodicingfestival.cz

Najdete nás také na Facebooku: https://www.facebook.com/events/571704456337677/
Těšíme se na Vás 🙂
Organizátorky
Petra Lopušníková
Petra Kaderková
Magdaléna Páčová