RARITNÍ VÁNOČNÍ ÚPLNĚK V EMOČNÍM ZNAMENÍ RAKA V POLEDNE 25.12.2015
Téměř v pravé poledne (12.15) na Boží hod vánoční pocítíme vánoční úplněk ve znamení Raka. Jak známo Rak je velice citlivé emocionální znamení a je zatížený na rodinu a vztahy. V souvislosti s Vánocemi, setkáváním příbuzenstva, hojnosti jídla a občas i nějakého alkoholu, může tato kombinace vytvořit velice náročnou až výbušnou směs.
Uplnek ve znameni rakaTento úplněk v nás bude probouzet staré rodinné křivdy a tajemství a může také vyvolávat slzy u každé vánoční pohádky, kde jsou děje rezonující s našimi traumaty na téma rodina, bezpečí a kořenů.

Čeká nás opět pár velmi náročných dnů, jako ostatně celý rok 2015, kdy na jarní rovnodennost bylo zatmění slunce a na krvavý úplněk se zatměním měsíc v 28. září v den naší státnosti. Jistě „náhodné“ astrologické souvislosti…
Úplněk ve znamení Raka působí například na žaludek, jícen, bránici a slinivku. Proto se doporučuje letos na Boží hod vánoční krotit své chutě a všeho konzumovat s mírou. Zejména zrozenci ve znamení Raka, budou mít co dělat se svými emocemi.

Úplněk působí pár dnů před a pár dnů po. Proto pozor na kosti vánočního kapra, abychom se neocitli v nemocnici i když během úplňku se důrazně nedoporučují jakékoliv lékařské zákroky.

Také rozhodně nedělejte žádná zásadní rozhodnutí a pod vlivem úplňkových emocí se k ničemu nezavazujte. Mohli byste se rozhodnout ve váš neprospěch. Zejména co se týká svatby v roce 2016. Vše zvažte až po Vánocích a rozhodněte se s chladnou hlavou.

Jakoukoli emoci, která by vás mohla přepadnout a budete jí vnímat nepříjemně, doporučuji vymalovat na papír automatickou kresbou a poté spálit jako takový malý vánoční rituál.
Jinak v případě, že konáte úplňkové rituály je vhodné i dle povahy tohoto úplňku čarovat na rodinu, vztahy a odpoutání se od bolestí minulosti.

Článek napsala: Ava Chrtková – provozovatelka a moderátorka internetové televize Příznaky transformace TV  http://www.priznakytransformace.cz

Tento článek může být volně šířen jen s aktivním uvedením autorky a aktivního odkazu.