ProTibet 12/2015

Tibet v Arkádách

Přijďte na dobročinný víkend “Tibet v Arkádách” v sobotu a neděli 19. a 20. prosince 2015 do centra Arkády Pankrác. Prodej originálních tibetských výrobků z Himálaje podpoří projekty na pomoc Tibeťanům v exilu.
Více
Tibetské dítě v šálu -
obraz

Pozvání na akce

Ostrava – dražba obrazů s tibetskými motivy, 4. 12. 2015 v literární kavárně Academia – 17 hod. Přijdťe si vydražit obraz a podpořte tibetské seniory.
ČR – Café ProTibet je v plném proudu! Postupně se zapojují další kavárny, sledujte naše stránky a Facebook a dejte si kávu nebo čaj ProTibet!
Více
Koza ProTibet

Nadělte na Vánoce pod stromeček kozu!

V našem e-shopu můžete formou darovacích certifikátů darovat samé nevšední věci: kozu nomádům a dětem tužky nebo učebnice do školy. Je tu i kolečkové křeslo nebo vyšetření u lékaře. Udělejte si nevšední Vánoce!
V roce 2015 jsme předali nomádům 110 zdravých koz a krmivo. Podívejte se na fotky a potvrzení na našem webu.
Více
Tibet - Kham

Jak vypadají tibetské domy ze dřeva?

Vydejte se spolu s námi do tibetského okresu Ta’u v  oblasti Kham, kde ještě i dnes můžeme obdivovat zručnost tibetských řezbářů a stavitelů. Můžete navštívit např. dřevěné městečko Bamë. Oblastí Vás provede Češka Kelsang Lhamo a ukáže Vám jiný pohled na tibetskou kulturu.
Více
Dárková poukázka, MOST,
o.p.s.

Předvánoční dárek pro Vás – poštovné zdarma na našem e-shopu

Rádi vybíráte v našem e-shopu? Pak pro Vás máme předvánoční dárek! 6. a 9. prosince budete mít při nákupu nad 1 500 Kč poštovné zdarma! Akce platí na všechno zboží včetně našich nových dárkových poukazů, které jsou tím pravým, pokud si nevíte rady s výběrem toho správného dárku.
Více
Himálajské pohádky

Čtěte dětem Himálajské pohádky!

Vydejte se do zemí na střeše světa a začtěte se do pohádek, které se tu odnepaměti vypravují. Seznamte své děti s příběhy z druhé strany světa a rozšiřte jejich obzory. Právě vyšlo druhé vydání Himálajských pohádek, které si můžete koupit v našem e-shopu. Vybral, přeložil a převyprávěl Miroslav Pošta a ilustrovala Lenka Jasanská.
Více