Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů.

Víte, že je již odhaleno „tajemství“ jak získávat energii zcela zdarma, kupř. z permanentních magnetů, z vody, nebo dokonce přímo z kosmu a jak ji transformovat na jinou energii, např. na energii elektrickou a tu používat na pohon výrobních linek, dopravních prostředků, výrobu tepla, atd.? Pokud tomu zatím nevěříte, shlédněte celé video: Zázraky vědy-Jede to na vodu(CZdab). Související články: Volná energie živě v akci! Bere to dech, protože se přepisuje věda – ZDE. Stále se domníváte, že energii nelze získávat zdarma a dokonce několika způsoby? Přesvědčte se o tom tedy na vlastní oči! – ZDE. Mnohá videa mažou, neboť ne-mocní nechtějí, aby se pravda dostala mezi širokou veřejnost. Pokud některé video již nebude dostupné, tak zkopírujte jeho název a pokuste se najít jeho kopii pomocí youtube, či google vyhledávače.

motor poháněný permanentními magnety    zařízení vyrábějící horkou vodu nebo páru

Zamysleli jsme se někdy nad tím, jak by se vše velice rychle a zcela od základu změnilo, kdyby nikdo, tedy ani domáckosti ani výroba potravin a spotřebního zboží nepotřebovala platit za elektřinu, pohon strojů, výrobu tepla a dopravu? Víte, že už jezdí auta poháněná elektromotorem, který získává zdarma el. energii buď rozkladem vody na vodík a kyslík, nebo z generátoru který dodává mechanickou energii např. z permanentních magnetů? * Již existují auta i motorky poháněné permanentními magnety a mají přitom neuvěřitelný výkon. Vyobrazení takového auta jezdícího zadarmo najdete např. ve videu: motor poháněný permanentními magnety – DŮKAZ (video v angličtině) – ZDE. Další důkaz o existenci takovýchto vynálezů je např. na videu: Sovětská věda proti iluminátům – Kdo potlačuje studenou fůzi a další převratné technologie? (CZ titulky) – ZDE. (Když roztáhnete obraz přes celou obrazovku, pak jsou titulky čitelné i pokud video stopnete.) Stojí za to shlédnout alespoň tu část videa začínající časem 7:50 a končící časem 9.05. Videa: MAGNET MOTOR 6000 RPM BETTER QUALITY VIDEO.mp4 Vyobrazeno ZDE. Jiný princip funkce magnetického generátoru je vyobrazen ve videu: Twin V-Gate Magnetic Rotation – Free Energy Idea – ZDE. Související článek: 18 vynálezů, které nedostaly šanci – ZDE.

motorka poháněná permanentními magnety jezdí zcela zdarma

Zpřístupnění převratných technologií zdarma celému světu! (CZ titulky) Uvedeno ZDE. Z důvodu, že Keshe si své vynálezy a technologie odhalující jak vyrábět energii zcela zdarma nenechal patentovat, z toho důvodu tyto technologie již nelze nijak potlačovat a všemožnými způsoby zamezovat jejich výrobu, jelikož když na ně není patent, tak si je může podomácku vyrábět kde kdo, To se také již stále více děje, takže je jen otázka času, kdy se zařízení na výrobu volné energie dostanou na trh v masovém měřítku. Až k tomuhle dojde, tak se pyramida ne-mocných psychopatů (kteří ovládají celý tento svět z pozascény) sesype jako domeček z karet! Související video: Dr.Steven-Greer-_příslib-nové-energie-(2009) UvedenoZDE. Zdánlivě nesouvisející video: Tajné spiknutí mimozemšťanů a kdo skutečně ovládá svět Uvedeno ZDE. (Nevěřte ale úplně všemu co je ve videu uvedeno, neboť ne-mocní již ztrácejí půdu pod nohama a proto záměrně vypouštějí všemožné matoucí dezinformace.)

Video:  VETŘELCI DÁVNOVĚKU S05E02 UTAJOVÁNÍ 2012 HDTV vám odhalí další utajované skutečnosti. Co myslíte, jak daleko ve vývoji mohou dnes již být utajované technologie, když už před více jak 1/2 stoletém znali to, co je zdokumentováno na videích a v v textech uvedených ZDE. K odhalení utajovaných mimozemských technologií již ale velice brzy dojde, neboť mnohé skutečnosti již prosakují ven, takže to všechno již brzo vyleze najevo. Princip jak lze též vyrobit energii zcela zdarma je znázorněn na videu: Bhaskara Wheel & Overbalanced Chain. a na videu s názvem: Paul Scheerbart’s Perpetual Wheel. Funguje to na principu prodlužování a zkracování páky. (a pak že nelze získávat energii zcela zdarma) Zatajované technologie které zachrání svět budou snad již velice brzy zpřístupněny –ZDE.

elektromotor v automobilu, poháněný magnetickým generátorem, vyrábějícím elektrickou energii

Dnes se lidé hrnou do průmyslových oblastí a velkých měst (která jsou stále více přelidněná) z důvodu, aby sehnali dobře placenou práci. Té je ale z důvodu zavádění automatizace stále méně a méně a při získávání energie zdarma jí bude ještě nesčíslněkrát míň. Nehrozte se toho ovšem, ale naopak jásejte, neboť jakmile bude k dispozici energie zdarma, pak bude potřeba pracovat jen několik hodin v týdnu! Kde byste pak chtěli bydlet, v malém městečku? A kde byste chtěli bydlet, kdybyste nemuseli pracovat vůbec? V přírodě na samotě u lesa, kde dávají lišky dobrou noc? 🙂  Myslíte si, že mít možnost nepracovat vůbec a přesto mít k životu vše potřebné je pouhá utopie? Pak si poslechněte video uvedené v článku: Velice jednoduchý a efektivní způsob jak z dnešního plno automatizovaného světa odstranit nezaměstnanost, aneb co znamená opravdová demokracie.

Automatizace sice lidem práci bere, zato ale umožňuje zavést pracovní dobu jen několik hodin týdně!

Výroba, doprava a prodej veškerého zboží má v ceně zahrnuty náklady na energie, které jsou stále dražší a dražší a proto je zboží taktéž stále dražší a dražší. Dovedete si představit jak bude vše nesčíslněkrát levnější, jakmile odpadnou tyto náklady? Navíc, když se nebude muset chodit do práce, lidé budou mít spousty volného času, který budou moci věnovat nejen svým koníčkům, ale např. i nějakému kutilství. Někteří si např. začnou pěstovat vlastní potraviny, jiní si budou něco sami vyrábět a jiní budou třeba něco kutit a v důsledku toho objevovat další všemožné zlepšováky a vynálezy. Tím začne být všeho nadbytek, odpadne strach o přežití a ceny zboží budou z těchto důvodů a z důvodů zavádění plnoautomatických výrobních linek stále nižší a nižší. Úzce související článek: O čem je třetí průmyslová revoluce, aneb proč již brzy nebude potřeba pro někoho otročit 40 hodin týdně, takže nám všem zbude spousty času na zábavu, koníčky a seberealizaci Uvedeno ZDE.

v Číně postavili z 3D tiskárny luxusní vilu a už i pětipodlažní dům

Stále více lidí, obzvláště v cizině, se již odpojují od zkorumpovaného vládnoucího systému (který nám nejenže nařizuje co smíme a co nesmíme, ale který nás pomocí peněz ovládá a zotročuje) a začínají se stávat všestranně soběstačnými, takže ke svému životu již nepotřebují téměř, či dokonce vůbec žádné peníze. Související článek: Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? Úzce související video: Kríza neexistuje! (SK titulky) –ZDE. (Krize jsou vyvolávány uměle a záměrně!) Článek: Podivuhodná zahrada Igora Ljadova. Související video v angličtině: Learn Tilapia Fish Farming The DIY Aquaponics Way. Toto vdeo o Aquaponii je sice v angličtině, ale není třeba rozumět, neboť vyobrazení vám názorně ukazuje, jak to vlastně funguje. Pokud se chcete o Aqaponii dozvědět více a v češtině, najděte si o tom něco pomocí googl vyhledávače. Inspiraci na všemožné zlepšováky naleznete na videích pod názvem: Domácí kutil, nebo pod názvem: How to. Někteří se již dokonce začali živit Pránou, takže k životu už nepotřebují ani jídlo. Chápu, že to zní pošetile, ale to již posuďte každý sám: Žijeme z energie, jsme energie – CZ DOKUMENT 2015 (doporučuji všem, nejen těm, kteří si přejí začít žít z Prány) – ZDE.

čím více času budete mít, tím více možností se vám otevře

Bydlení v minidomku jako východisko z nouze i jako životní styl. Simona a Petr (lidé žijící v přírodě mimo civilizaci) – ZDE. Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci – ZDE. ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL – ZDE. Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ –ZDE. Chcete si postavit svůj vlastní domek a bydlet v něm zdarma či téměř zdarma? Brit si postavil útulný domek za necelých 5000 korun – ZDE a ZDE. NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci – ZDE. Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky – ZDE.

takovéto bydlení bývá z počátku jen východisko z nouze, ovšem časem se to stává životním stylem

Ir Mark Boyle se snaží žít bez jakéhokoli příjmu, bankovního konta a útrat. Mimo jiného uvádí: Měl jsem skvělé místo v čele velké firmy produkující organické potraviny; měl jsem vlastní jachtu v přístavu. Kdybych si tehdy nekoupil video s názvem Gándhí, žil bych tak dodnes. Místo toho jsem za posledních patnáct měsíců nic nedostal ani neutratil. Ten večer jsem si ale něco uvědomil. Ty věci nejsou tak vzájemně nesouvisející, jak jsem si do té doby myslel – mají společnou příčinu. Podle mě to, že už dnes nevidíme přímé dopady našich nákupů na lidi, životní prostředí a zvířata, je tím faktorem, který tyto problémy spojuje. Separace konzumenta a toho, co se konzumuje, je dnes tak obrovská, že si vůbec neuvědomujeme, jakou míru destrukce a utrpení přináší to, co nakupujeme. Jen velmi málo lidí chce ostatním působit utrpení; většina z nás ovšem netuší, že tak činíme. Prostředkem, který umožnil tuto separaci, jsou peníze, zejména ve své globalizované podobě. … Celý článek: Muž, který žije bez peněz. Amerika miluje domky na kolečkách, lidé v nich i bydlí – ZDE.

Iinteriér a exteriér útulného malého domku na kolech majdete ZDE a ZDE a video ZDE.

kde je vůle, tam jsou i nádherné výsledky

Pokud vidíte alespoň trochu do zákulisí, jako např. dotyčný, který napsal článek s názvem:Otevřete oči, protože vše je jinak, tak si možná říkáte, že to co je výše uvedeno je nemožné uskutečnit, jelikož jsou na světě tací, kteří výše uvedeným změnám nechtějí dopustit, neboť některým stávající systém náramně vyhovuje, jelikož z něj mají obrovské zisky či všemožné jiné výhody pro sebe. Odpověď na to zní, tak se takovýchto tlučhubů, nenasytů a zloduchů konečně zbavme. Uvědomte si, že nás jsou miliardy, ovšem těch, kteří záměrně brání rozvoji je jen pouhá nepatrná hrstka! Taktéž si uvědomte, že potřebujeme jen skutečné odborníky a ne např. politiky (jež jsou poskoci nějakých ne-mocných zloduchů) a všemožné jiné darmožrouty, kteří prosazují především své vlastní zájmy a ne zájmy nás ostatních. Vynikající, úzce související video s CZ titulky: Jak funguje vláda (Government explained) – ZDE. Po shlédnutí tohoto videa asi taktéž uznáte, že už je na čase, aby již došlo k tomu, co uvádí Mezenská: Politické strany zaniknú, ľudia budú rozhodovať priamo – ZDE. Úzce související článek: Proč se vládci bojí švýcarské přímé demokracie??? ZDE. Proč jsou peníze gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabují najdete v článku: Tajemství peněz – největší podvod v historii lidstva – ZDE. Uvědomte si konečně, že: Systém, kterým jsme ovládáni a zotročováni, se zhroutí tím rychleji, čím méně ho budeme podporovat a živit. – ZDE.

na obrázku je uvedeno toto: lidé neznají svou skutečnou sílu

Pádné důvody: Proč je třeba usilovat o to abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie. – ZDE. EU Čechům zakázala užívat byliny – ZDE. Evropská unie chce prý fakticky zakázat zahrádkaření a malé farmaření – ZDE. Přitom ale: Chudoba přímo ohrožuje dva miliony Čechů. Politici jen melou pantem a zdražují se potraviny! Alarmující – ZDE. S Unií je zřejmě něcovelice špatně, když se stará nejen o nepodstatnosti, ale i o to co nemá a přitom dopustí aby se v Unii dělo např. tohle: Vysnívaná “Európska Únia”, alebo – kam sme sa to vlastne dostali? –ZDE. UNICEF: 2,3 milionů španělských dětí do 16 let ohrožuje podvýživa – ZDE. Červený kříž: 43 milionů Evropanů nemá dostatek jídla [VIDEO] Text a video – ZDE. Nigel Farage(UKIP): EU ovládají velké banky, byznys a byrokracie CZ titulky – ZDE. Pravé důvody vytváření Evropské, Americké a dalších Unií, která, pokud si to necháte líbit, vyvrcholí celosvětovou absolutistickou totalitní vládou, zotročující všechny a všechno – ZDE.

vědomí lidí se již ale mění a někteří se už neřídí diktátem unie vydávající pošetilé zákony a nařízení


Lidé se začínají dozvídat utajované skutečnosti o tom co se za jejich zády ve skutečnosti doopravdy děje a proč se to děje a nehodlají to již nadále trpět. Úzce související články: Co že to bylo v roce 1989 za revoluci, kam se poděl všechen státní majetek, aneb pokud bychom to nechali jít takto dál, kam bychom se dostali? – ZDE. Takto bychom zřejmě dopadli, kdyby se Schwarzenberg stal prezidentem ČR, neboť světová politika je tvořena a ovládána z pozascvény – ZDE. Zločinnost USA a EU potvrzena: Organizovali a platili protesty nacistů a kriminálníků na Ukrajině. – ZDE. Je nejvyšší čas, aby se Česká republika rozhodla o referendu o vystoupení z EU. Stali bychom se průkopníkem obnovy demokratické civilizace Evropy – ZDE. Petice za vystoupení ČR z EU a NATO. (kálíme jim NA-TO) 🙂 – ZDE. Díky níže uvedené karikatuře je nyní Slovensko často vzpomínané ve vícerých zpravodajských relacích v Rusku a na Ukrajině. Slováci děkují autorovi.

je nejvyšší čas přestat se chovat bezhlavě, zjistit si fakta,, čili dvakrát měř a teprve potom jednou řež

K radikálním změnám musí tak jako tak již velice brzo dojít, neboť stávající systém se po celém světě už hroutí v základech. V USA k finančnímu kolapsu již téměř došlo a je jen otázkou času kdy zkolabuje úplně Uvedeno ZDE. Více na videu s názvem: ZKOLAPS BUDE RYCHLÝ. Úzce související články a videa: Důvody, proč současný ekonomický systém likviduje nejen jednotlivce a celé státy, ale i celou planetu a její bohatství a je odsouzen k brzkému totálnímu celosvětovému kolapsu – ZDE. Tajemství peněz – největší podvod v historii lidstva– Mike Maloney – ZDE. Pravé důvody proč je vše stále dražší a dražší, proč je vše stále více byrokratické, složitější a hektické, a proč vznikají války – texty videa a obrázky které Vám otevřou oči Uvedeno ZDE. Pravou tvář politiky a její provázanost se stínovou světovládou vládnoucí z pozascény celému světu vám poodhalí článek: Krutý experiment s Čechy. (přečtěte si to, je třeba být v obraze) – ZDE. Vláda samozvaných ne-mocných se již ale hroutí v základech, jelikož se stále více lidí dozvídá skutečnou pravdu a odmítá mocenskoupyramidovou strukturu zloduchů nadále podporovat a tím ji napomáhat udržovat v existenci.V celém světě to již vře, masmédia o tom však záměrně mlčí. Související článek: Systematické odkrývání kabalistů se zrychluje s čistkou Vatikánské Banky (IOR), masívní demise, masívní propouštění, atd. – ZDE. V angličtině toho najdete mnohem více – ZDE.

domníváte se, že dostáváte od státu či unie něco zadarmo

Je třeba začít smýšlet, chovat se a jednat jinak než doposud, začít brát ohledy na ostatní a připravit se psychicky na nevyhnutelné nadcházející radikální změny, aby mohla již probíhající transformace proběhnout co možná nejhladčeji a nejrychleji. Úzce související článek: Je třeba udělat co nejdříve radikální změny, jinak nastane velice rychlý, celosvětový ekonomický kolaps s nedozírnými důsledky – ZDE. Též je třeba zavést nové, záměrně utajované technologie. Úzce související článek s názvem: Kam zmizela ze světa všechna volná energie? – ZDE. Nedělejte si z toho ale hlavu, neboť nové technologie, které byly mocipány tohoto světa záměrně utajovány, jsou již připraveny, aby nahradily ty současné, zastaralé. Čeká se jen na nejvhodnější okamžik kdy je spustit. Vynikající, úzce související video: Uhlík 6-6-6 končí (CZ titulky) – ZDE. Úzce související článeky: Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE. Názorné vysvětlení proč již velice brzy dojde k vzestupu do vyšší dimenze, čili k transmutaci – převibrování do vyššího projevu existence –ZDE. Mnohem více na: Vynikající, oči otevírající videa, která by měl ve vlastním zájmu shlédnout každý – ZDE.

vědci zjistili, že díky změnám slunečního záření dochází k mutaci hmoty do vyššího projevu existence

Samozvaní vládci tohoto světa dobře vědí nejen o této probíhající transm-mutaci veškeré hmoty do vyššího projevu existence, ale i o existenci mimozemských civilizací! Tyto informace ovšem záměrně utajují, neboť jejich odhalením by bylo odhaleno i to, že mimozemská plavidla létají na volnou energii, kterou lze velice snadno získávat z prostoru zcela zdarma. Ne-mocní takovéto generátory na výrobu volné energie již mají, avšak pouze pro vojenské a své osobní účely. Tyto skutečnosti ovšem nechtějí odhalit z důvodu, že velice dobře vědí, že ovládat nás budou moci jen dokud nás udrží závislý na penězích a kupování energiích, neboť tím nás mohou velice snadno ovládat a zotročovat. Jakmile ale bude každý schopen si sám vyrobit energie zcela zdarma, tak se každý stane na jejich ovládacím systému téměř či zcela nezávislý. To způsobí, že se celý ovládací systém zhroutí jako domeček z karet a nadobro zanikne. Tím nad námi nejenže ztratí veškerou svou moc, ale již nám ani nebudou moci v ničem poroučet. Toto jsou ty pravé důvody proč se mocipáni bojí změn jak čert kříže 🙂 a snaží se zuby nehty udržet si svůj zkorumpovaný systém co možná nejdéle. Masmédia nám neustále lžou, záměrně překrucují fakta i o pravých důvodech masové emigrace! Víte kdo za tím vším stojí a proč to vlastně dělají? Je třeba být v obraze! – ZDE.

skutečnou pravdu se z masmédiích nedozvíte, neboť ta jsou vlastněna těmi kteří nás záměrně ohlupují

Víte to, že jste mnohem větší hlupáci, než si vůbec dovedete představit? Nemáte tušení proč? Tak se na to mrkněte a konečně prozřete! – ZDE. Úzce související články: Mexiko zveřejňuje staré rukopisy, artefakty a významné dokumenty s důkazy o kontaktech mezi Mayskou kulturou a mimozemskými bytostmi. – ZDE. Dmitrij Medveděv tvrdí, že mimozemšťané žijí mezi námi – ZDE. Úzce související videa: Otevřete svou mysl (Cz titulky) – ZDE. Vetřelci Dávnověku Spojení s NASA 5.časť cz dabing – ZDE. Video o E.T. technologiích a důvodech o jejich záměrném zatajování: Dr.Steven-Greer-_příslib-nové-energie-(2009) – ZDE. (Cz titulky) V Antarktidě bylo nalezeno havarované mimozemské UFO a základna Více ZDE. Zatajují a lžou nám naprosto ve všem, i údaje v náboženství jsou záměrně překroucené a zmanipulované. Více v článku: Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) – ZDE.

Je snad tohle ta „svatá“ církev, jejímž učením se máme řídit? Musí se ale uznat, že to je skutečně akrobatický výkon 🙂

Svět a politiku ovládají zednáři a tajné spolky. Český vědec se rozpovídal. (Je třeba znát pravdu, neboť bez ní nevíte proti čemu je třeba se bránit – ZDE. Příčinou zvrhlostí, zvráceností a násilí které se ve světě dějí je, že nám vládnou psychopati, sexuální úchyláci a satanisti. Je nejvyšší čas se tomu začít bránit, jinak z lidí vytvoří úchyly! Uvedeno ZDE. Co se snaží ne-mocní před námi utajit a pravý důvod proč byla papírová padesátikoruna stažena z oběhu odhaluje video: Jaký je svět – Aneb vše je jinak než nás učili (CZ titulky) – ZDE. (Doporučuji všem přečíst si text celého videa, hlavně to, co na videu začíná časem 45:40!) Úzce související video: Největší příběh co byl kdy popřen (CZ titulky) – ZDE. Pokud se chcete dozvědět více jak o negativních ufounech (se kterými USA uzavřelo tajnou dohodu), tak i o pozitivních „ufounech“ – mimozemských bytostech kteří nám pomáhají ve vývoji, tak si přečtěte článek s názvem: Bývalý kanadský ministr obrany: Mimozemšťané jsou mezi námi –ZDE. Související video v angličtině: Escape From Area 51 J-Rod Full Documentary Watch Now! UFO Sightings – ZDE. Ničeho se ale nebojte, neboť odhalená zlovůle již ztrácí nad námi všemi svou moc, jelikož lidé její manipulaci, lžím a zlovůli již přestávají skákat na lep! 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly Uvedeno ZDE.

utajování mimozemských civilizací a jejich technologií

Navíc, ve vesmíru existují i mírumilovní a velice přátelští „ufouni“, kteří nám všemožně pomáhají. Víz např. video: 19 minut, které ti změní pohled na svět…[CZ Titulky] Uvedeno ZDE. Kruhy v obilí, jejich poselství a co a proč je vytváří. – ZDE. Pokročilí ufouni, některými popisováni jako andělé, ovšem nelétají v žádných kovových „plechovkách“, neboť ti se buď teleportují, nebo létají v plavidlech zhotovených ze světelné plazmy. Není tedy důvod se negativních ufounů a jejich pozemských spojenců obávat. Video: Osvobození Planety NYNÍ! / Planetary Liberation NOW! (Czech) – ZDE. Petici zmiňovanou v předešlém videu naleznete na stránce s názvem: * Planetary Liberation NOW!“ – ZDE. Související video: Navrácení nositelů světla zpět na Zem (CZ titulky) – The Return Of The Lightworkers on Earth – CZ Uvedeno ZDE. Úzce související článek: Tajemství uhlíku 7. Uvedeno ZDE. Další úzce související články Slunce provede závěrečnou proměnu chemické struktury lidí – ZDE. Názorné vysvětlení proč již velice brzy dojde k vzestupu do vyšší dimenze, čili k trans-mutaci, nebo-li k převibrování do vyššího projevu existence – ZDE. * Pokud se domníváte, že není možná transmutace (metamorfóza), způsobená přijetím vylepšených dat do vzorce – plánu tvoření veškerých hmotných projevů existencí, ani např. teleportace a mnohé další zdánlivé zázraky a nemožnosti, tak shlédněte celé video: Za hranicí kosmu – Quantová mechanika – Dokument CZ Uvedeno ZDE.

vyšší stádium hmotného projevu je tekuté světlo zkrystalizované do fyzického projevu existence


Zdánlivě nesouvisející texty, články a videa: Chcete-li být a zůstat zdraví, je třeba pít organickou vodu a jíst živou organickou tepelně nezpracovanou a geneticky neupravenou stravu.

… To nejlepší je zadarmo. Copak to je, to nejlepší? Odpověď je naštěstí velmi prostá: Vše, co je pro nás přirozené. Vše, co nám nabízí a poskytuje naše Matka Příroda. Vše, co si můžeme sami nasbírat nebo natrhat ve volné přírodě, v lese, na palouku, na louce, u řeky, u potoka, vypěstovat na poli, v sadu, na zahradních záhonech, ve skleníku anebo v květináči doma za oknem. Ano, právě to je pro nás to nejlepší.

Současný Systém je záměrně nastaven tak, že je v něm všechno, všecičko za peníze. Lidem, kteří jsou na tomto Systému přespříliš závislý, se může jevit výše popsaný způsob získávání výživných látek nepochopitelný, ale přesto je tomu skutečně tak. Mohu to potvrdit ze svých vlastních, osobních zkušeností. Mám na to dokonce zrýmovanou průpovídku:

„Když se mě někdo zeptá, co dělám vždycky časně zrána, odpovím: „Vedu prostinký život vitariána. Proběhnu louku, sad i zahradu, najím se královsky a přitom nekradu.
Jako zvíře, v dobré víře, žiju život bez halíře a to platí v plné míře.“

Celý, opravdu vynikající článek s názvem: Svět v nás a kolem nás. – ZDE.

rostlinná, tepelně nespracovaná, čili syrová a geneticky neupravená strava je pro tělo nejvýživnější

Rostlinná, tepelně neupravená strava je nejvýživnější, neboť to co nám dodává energii jsou světelné fotony, které do sebe geneticky neupravené rostliny absorbují. Při tepelném zpracování se ale z potravy zhruba 2/3 energie vyzáří, takže lidé pojídající tepelně upravenou stravu jedí o to více. Takže proto mají větší hlad, více toho snědí a pak se diví, že jsou obézní. Úzce související video: Živočišná strava – omyl minulosti! (dokument) o zdraví a o tom proč vás vlády světa udržují nemocné. – ZDE. Úzce související článek: Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! 🙂 – ZDE. Je nejvyšší čas říci NE Monsantu a jejich geneticky modifikovaným plodinám a semenům (petice), jinak světovou populaci velice brzy vyhladoví a vyhubí! Proč, je podrobně vysvětleno ve videu s názvem: Svět podle společnosti Monsanto (firma vlastněná a ovládaná Ilumináty) (Monsanto mit Gift und Genen). – ZDE. Mnohem více podrobností je uvedeno v článku s názvem: * Jak se dělala a dělá světová politika, jak se proti tomu bránit a proč je třeba skutečných odborníků a ne zkorumpovaných zaprodaných politiků. – ZDE. Vynikající video s českými titulky, s názvem: Teal Scott – Proč jsme nemocní? Bakterie a viry nejsou příčinou. – ZDE. Další vynikající videa: Čchi po stopách čínského léčitelského umění. – ZDE; Léčení nemocí vlastní energií. – ZDE. Úzce související článek: Žijeme z energie, jsme energie – CZ DOKUMENT 2015 (doporučuji všem, nejen těm, kteří si přejí začít žít z Prány) Uvedeno ZDE.

Kosmická energie zvaná Čchi, Ká, Prána atd. regeneruje ozdravuje a omlazuje! Jestlipak víte proč?

Jsme především tvořivé vědomí, čili živé tvořivé světlo. Vynikající, úzce související video: Holografický vesmír (CZ titulky) Uvedeno ZDE. Úzce související články a videa: Lidské srdce a síla myšlenky CZ titulky – ZDE. (Když roztáhnete obraz přes celou obrazovku, pak jsou titulky čitelné i v případě že video stopnete.) Vše, co vidíme, vše, čím jsme, je jen určitá forma vibrace. Uvedeno ZDE; Alikvotní vesmír – jak je možné, že vesmír ladí? – ZDE; Jsme především vědomí, jehož aktivita vytváří zvukovou – vibrační, nebo-li frekvenční složku světla, jež může dělat všemožné zázraky. – ZDE; Čím rychleji pochopíte že jste především vědomí a teprve potom fyzický projev existence, tím rychleji budete moci začít dělat zdánlivě nemožné. – ZDE; Osvietené čakry – vizionárska cesta do vnútorného sveta SK titulky (název anglického originálu: Process Probuzení Kundalini). – ZDE. JE NÁŠ SVĚT REÁLNÝ? A CO JE VŮBEC REALITA? Uvedeno ZDE. Maya říše iluzí, aneb naprosto vše je tvořeno projekcí zaostřeného vědomí, produkující živé světlo. Uvedeno ZDE. Zakázané snění [Válka o vědomí 2] UvedenoZDE. Domníváte se, že to co vidíte musí být vždycky skutečné? Pokud ano, pak shlédnete až do konce  krátké video s názvem: Amazing T-Rex Illusion! 🙂

    Tohle je co se domníváme že jsme   a tohle je co ve skutečnosti doopravdy jsme.

Z čeho a jakým způsobem je tvořena veškerá tzv. hmota, včetně toho jak vzniká vně projevené světlo, je velice pěkně vyobrazeno na videu s názvem: PROBUĎTE SE POMOCÍ TAJNÉ GEOMETRIE! / AWAKEN WITH SACRED GEOMETRY! Video najdete ZDE. Není třeba znát anglicky, neboť vyobrazení, která začínají od třicáté vteřiny, mluví sama za sebe.

Chcete-li objevit tajemství vesmíru, uvažujte v terminech energií, frekvenci a vibrací – Nikola Tesla

Všem vřele doporučuji přečíst si i tyto vynikající články:
* Z čeho a jakým způsobem jsou tvořeny veškeré hmotné projevy existencí, aneb jak si stvořit překrásný svět, ve kterém je pro všechny zúčastněné radost pobývat a žít – ZDE; * Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. – ZDE; * Jsme především vědomí, jehož aktivita vytváří zvukovou – vibrační, nebo-li frekvenční složku světla, jež může dělat všemožné zázraky. – ZDE; * Čím rychleji pochopíte že jste především vědomí a teprve potom fyzický projev existence, tím rychleji budete moci začít dělat zdánlivě nemožné. – ZDE; * Hra na pohybující se obrázky v lineárním čase, považované za hmotu – prostor a události – čas, pomalu ale jistě končí. Podrobnosti – ZDE; * Z čeho a jakým způsobem jsou stvořeny veškeré vně projevené světy, čili veškerá tzv. hmota prostor a čas v něm plynoucí Uvedeno ZDE; * Změníš-li své smýšlení a z toho se rodící přesvědčení, tvořící osobní program, změníš tím nejen svou osobní, ale i kolektivní realitu. Návod jak se stát šťastným člověkem a přitom vytvářet Ráj na Zemi – ZDE; * My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je – existuje – ZDE; * Vy jste tvůrci Nové Doby, – ZDE; * HVĚZDNÉ sdělení, – ZDE; * Co znamená transmutace hmoty do podoby zkrystalizovaného světla a kdy jak a proč k tomu dojde, – ZDE; * Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo, – ZDE;  * Co nás čeká v páté dimenzi….. Uvedeno ZDE.

harmonické souznění energií Jin a Jang ve květu života, podstatě tvoření vně projevených existencí

Související články: * Skutečná podstata sexuality. – ZDE. * Orgasmus jako všelék, aneb jak se stát nejen zdravým, ale i vitálním, moudrým, všestranně úspěšným, dobře naladěným optimistou – ZDE. * Na čem je založena podstata sexuality, co je to tzv. kosmický orgasmus, co ho vyvolává a jak jej dosáhnout. – ZDE. * Co je to tzv. kosmický orgasmus, aneb jak aktivovat své čakry, aby energie Kundaliny mohla tělem volně proudit. – ZDE. * KUNDALINI – HADÍ OHEŇ (hadí síla) – ZDE.

Bašarněkterém ze svých videí uvedl, že odstranění války nedocílíme tím, že budeme válku nenávidět, ale tím, že budeme milovat mír. Toto lze samozřejmě aplikovat i na vše ostatní. Takže pokud chceme být např. zdraví, tak toho nedosáhneme tím, že budeme nenávidět svou nemoc, ani tím že ji budeme milovat, ale tím, že budeme milovat opak, čili že budeme milovat zdraví. Nebo, pokud chceme mít všeho nadbytek, tak nebudeme nenávidět to čeho máme nedostatek, ani nebudeme milovat svůj nedostatek, ale budeme milovat opak, čili budeme milovat nadbytek všeho, co si jen přejeme. Čili pokud chceme společnost ve které je radost pobývat a žít pro všechny zúčastněné, tak nebudeme nenávidět stávající zkorumpovaný systém, ani ho nebudeme milovat, ale budeme milovat OPAK, čili budeme milovat a ve svých představách tvořit překrásný radostný svět, ve které je radost pobývat a žít pro všechny zúčastněné. Úzce související článek: * Už je na čase začít si tvořit takový svět v projevu 5.D, ve kterém chcete pobývat či žít. Uvedeno ZDE.

Hlavně berte na vědomí, že nemá smysl PROTI něčemu bojovat. Vždy je třeba jen usilovat PRO něco! Jen tak totiž posilujeme to, co si přejeme. Málokdo z lidí ví, že emoce vytvářejí gravitační silová pole, která k sobě přitahují a zhmotňují věci a události mající stejnorodé frekvence, čili to, na co upínáme svou pozornost a co svými emocemi, které vytváří gravitační silová pole, podporujeme. Mocipáni tohoto světa toto velice dobře vědí a proto nás pomocí zpráv, filmů a médií „krmí“ samým násilám a negativními zprávami a událostmi. Tím se snaží v nás vyvolávat negativní emoce, které jsou nejen destruktivní, ale i podporují to, proti čemu bychom rádi nějak, či něčím „bojovali“ a likvidovali to.

Úzce související články: * Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu – ZDE. * Jak se vyvázat ze všech disharmonických vazeb, abyste již nemohli být nijak, nikým a ničím ovládáni. – ZDE. * Jak se nenechat nikým a ničím rozhodit a stát se sebe-vědomým, emocionálně vyrovnaným tvůrcem a pánem své reality i svého osudu – ZDE. * Jak se stát VĚDOMÝM tvůrcem svého světa a jeho realit a neomezeným pánem svého osudu.ZDE. * Jak si do své osobní i kolektivní reality přitáhnout nebo zhmotnit cokoliv co si jen přejete a jak si začít tvořit Ráj na Zemi již hned teď. – ZDE. * Jak si do své osobní reality přitáhnout to co si přejete se dozvíte z příběhu s názvem: Kolíček na prádlo. – ZDE. * Návod jak kupř. přivodit déšť či naopak slunečno, nebo něco obdržet, anebo si k sobě třeba přivolat spřízněnou duši pro vzájemné harmonické soužití, – ZDE. * Jak přivádět své představy a přání do hmotného projevu existence, aneb jak si začít tvořit ráj na zemi, ve kterém je pro všechny zúčastněné radost pobývat a žít, –ZDE. * Existuje tolik světů a jejich realit, kolik je mentálních představ – frekvencí, stačí si z nich jen vybrat. Uvedeno ZDE.

stejnorodé frekvence se naprosto vždy přitahovaly, přitahují a přitahovat budou

VIdeo s CZ titulky s názvem: Sen, který žijete tvoříte vy! (NOVÝ SEN – Nebe na Zemi), je uvedeno ZDE.

–     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –

Pošlete tento web link (webovou adresu na tento článek) dál a co nejvíce lidem, aby se tyto informace dostaly co nejrychleji do kolektivního vědomí lidstva. Je to potřeba z toho důvodu, že čím více lidí změní své smýšlení, tím rychleji dojde k požadovaným změnám. Proč tomu tak je je vysvětleno zde:

Fenomén sté opice:

Zhruba třicet let vědci pozorují japonskou opici druhu Macaca fuscata v jejím přirozeném prostředí. V roce 1952 Imo, osmnáctiměsíční samička opice žijící na japonském ostrově Koshima objevila, že brambory se dají umýt v potoce (opice rády jedí brambory, ale nesnáší když jsou pokryty hlínou). Naučila to svou matku. Její společnice, které si s ní hrály, se rovněž naučily tomuto kousku a předaly ho svým matkám. V letech 1952 až 1958 se všechny mladé opice naučily mýt zablácené brambory. Naučily to také některé dospělé jedince; ty, kteří následovali své děti. Ostatní opice se dál trápily se špinavými brambory.

A pak se stalo něco překvapujícího. Na podzim 1958 jenom malá skupinka opic z Koshimy myla své brambory. Nevíme přesně, kolik jich bylo, dejme tomu, že 99. Další opice, která se to naučila, byla stá. A toho dne se stal ‚zázrak‘ – do večera každá opice stáda myla brambory před jídlem!

Stá opice způsobila zlom, uvedla do pohybu spoustu energie, která zasáhla celé stádo. Ale největším překvapením pro pozorovatele byla skutečnost, že se zvyk umývat brambory okamžitě přenesl na jiné ostrovy i na pevninu. Nová vědomost, po získání určité síly, se šířila přímo z vědomí do vědomí.

Úzce související článek s názvem: Uplatněme fenomén sté opice a pojďme společně zharmonizovat nejen tuto planetu, ale všechny a všechno co na ní a uvnitř ní existuje – ZDE a článek: VÝZVA, připojte se ke kolektivní tvořivé vizualizaci, ve které pomáháme naší planetě a jejím obyvatelům do páté, pozitivně polarizované dimenze – ZDE. a článek: Jak pomoci planetě a jejím obyvatelům do 5.D, pomocí tvořivé vizualizace a souhry s vaším nejvyšším já tohoto multi-vesmíru – ZDE.

Změny již začaly, viz článek s názvem: Začíná se v nás tvořit čtyř vláknové DNA, což je důkazem toho, že transformace nazpět do jednoty a harmonie je již v plném proudu – ZDE. Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo. – ZDE. HVĚZDNÉ sdělení. – ZDE.


Je třeba si konečně uvědomit nejen to, že naprosto vše je především vědomí (viz video s CZ titulky, s názvem: Holografický vesmír (Vědomí řídí Vesmír). čili že je vše mentální energie s nějakým specifickým programem, ale i to, že naprosto vše je součástí kosmického vše-Vědomí (či Boha, chcete-li), které je všemocné, neboť toto Absolutno ve svém vědomí nemá žádná omezení. Uvědomte si že jsme odštěpky „jiskry“ tohoto všemocného vše-Vědomí, na které když se napojíte, tak s vámi již nemůže nikdo a nic manipulovat, neboť takovéto probuzené vědomí nelze již nijak a ničím ovládat, jelikož pracuje na podstatně vyšších frekvencích než i ta nejdokonalejší technika. Důkaz toho, že jednáme dle osobního přesvědčení nebo dle vloženého programu, je jasně vidět např. na videu s názvem: Hypnotizér navozuje orgasmus / hypnotist produces orgasms – ZDE. Každý program však lze kdykoliv jakkoliv změnit – přeprogramovat, takže cokoliv si představíte a uvěříte tomu, to se stane nejen vaším vnitřním osobním přesvědčením, ale následně i vaší vně projevenou skutečností. Názorné příklady nejdete v níže uvedeném textu.


Všem doporučuji přečíst si taktéž krátký, avšak vynikající, oči otevírající článek s názvem:Bashar – Jak se zbavit jakékoliv závislosti

Ot: Přítomnost není důsledkem minulosti?

B: Ne.

Ot: A budoucnost není důsledkem přítomnosti?

B. Ne.

Ot: Prosím, vysvětli to.

B: Všechny věci existují TEĎ. Rozumíte? Pokud všechny věci existují TEĎ, pak to, co nazýváte MINULOST či BUDOUCNOST, vše napříč časovými liniemi, existuje ve STEJNÉM ČASE. Dívejte se na to jako na možnosti. Nic není vytesáno do kamene, jsou to pouze možnosti, všechny existují. Zažijete tu možnost, se kterou ladíte energeticky teď z pohledu lineárního plynutí času.

Lineární zkušenost znamená, že si vytváříte dojem propojeného plynutí času s jinými realitami, které existují v tu samou chvíli. Vy je pouze nazýváte MINULOST či BUDOUCNOST, abyste v tom neměli zmatek. Ale všechny reality existují právě TEĎ.

Jde o to, že když si vytvoříte lineární propojení (minulost-přítomnost-budoucnost), ať si zvolíte čímkoli být v přítomnosti, tak jste každým momentem absolutně odlišným člověkem. Takže když změníte svou definici o tom, kým jste právě TEĎ, tak abyste se touto novou osobností stali, musíte mít odlišnou MINULOST!  PŘÍTOMNOST ve skutečnosti mění vaši MINULOST!

Když definujete, kdo JSTE, právě teď a každý moment, vytváříte nové spoje s ostatními simultánně existujícími realitami, které nazýváte MINULOST či BUDOUCNOST. Tohle děláte pokaždé, když se změníte, každý moment. Nikdy nejste doslova ten samý člověk a nikdy nemáte stejnou minulost.

Když si přestanete myslet, že vaše bytí je takto propojené, když si uvědomíte, že jste pořád někdo nový – nový – nový – můžete udělat to, čemu my říkáme 13. krok. Když si pro sebe znovu teď definujete KDO TEDY JSTE, nejde o to, že byste se změnili, a tu nebo onu věc už dále neděláte, vy jste ji NIKDY NEDĚLALI! Tu věc dělal někdo úplně JINÝ! Opravdu to byla odlišná osoba.

Příklad: Někdo trpí nějakou závislostí. Pokud je skutečně schopen se vnitřně plně přesvědčit,že se každým okamžikem stává NOVÝM člověkem, pak pochopí, že člověk, kterým se stal nyní, onu závislost NIKDY NEMĚL! To je důvod, proč teď necítí žádné nutkání.

Ve vaší realitě můžete vidět konkrétní příklad: existují případy, které vaši doktoři nazývají mnohočetná porucha osobnosti (MPD). Existují zdokumentované případy lidí s MPD, jejichž jedna osobnost trpí rakovinným nádorem, ale jakmile se přesunou do další osobnosti, nemají ŽÁDNÝ NÁDOR! Jsou zdokumentované případy, kdy jedna osobnost trpí alergií, zatímco další ne. Existují dokonce lidé s MPD, jejichž rozdílné osobnosti mají odlišné barvy očí! Jejich osobnosti jsou doslova ODLIŠNÍ LIDÉ! A přesně tak to máte vy všichni, každým okamžikem. Když si tohle skutečně uvědomíte, zjistíte, že jste každým momentem na nové startovní čáře!

Budete mít takovou minulost, jakou chcete. Budete mít takovou budoucnost, jakou si vyberete, to všechno díky osobě, kterou jste PRÁVĚ TEĎ.

Celý článek je uvedeno ZDE.

Tento článek je zároveň i návod na to jak se dostat do 5.D.

Toto video s CZ titulky s názvem: Bashar – Jak se zbavit jakékoliv závislosti je uvedenoZDE.
Úzce související video s názvem: „Bashar – Síla vaší představivosti (CZ titulky) “ je ZDE.
Úzce související článek s názvem: „Buďte svým Já“ je uveden ZDE.

JE NÁŠ SVĚT REÁLNÝ? A CO JE VŮBEC REALITA? Uvedeno ZDE.


Výše uvedené bude jen začátek, neboť dochází i k transformaci veškeré hmoty do vyššího projevu existence. Podrobnosti v: AKTURIÁNSKÝ KORIDOR 2011. – ZDE.


Další důvody proč se začnou dít velké změny je též objasněno v níže uvedených článcích.

* ~ V5D ~ Rozvíjí Kosmické záření vědomí a transformuje DNA? Uvedeno ZDE.

* Pyramidální energie a její účinky na nás a na probíhající transformaci do vyšší úrovně vědomí – světelných frekvencí a existencí. Uvedeno ZDE.

* Z čeho a jakým způsobem jsou tvořeny veškeré hmotné projevy existencí, aneb jak si stvořit překrásný svět, ve kterém je pro všechny zúčastněné radost pobývat a žít je uvedeno ZDE.

* Hra na pohybující se obrázky v lineárním čase, považované za hmotu – prostor a události – čas, pomalu ale jistě končí. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE.

* Velké a úžasné změny se začnou dít. Uvedeno ZDE.

* Právě dochází k přeměně – transmutaci do světelného projevu existence, čili do úrovně páté a vyšších dimenzí. Uvedeno ZDE.

* Co je to pátá dimenze, na jakém principu funguje, jaké nekonečné možnosti poskytuje a proč je podrobně vysvětleno ZDE.

* Co nás čeká v páté dimenzi….. Uvedeno ZDE.

* Už je na čase začít si tvořit takový svět v projevu 5.D, ve kterém chcete pobývat či žít. Uvedeno ZDE.

* Co je to akáša? (doporučuji všem, kteří se chtějí stát vědomími tvůrci svého života, světa a osudu) Uvedeno ZDE.


–     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –

* Rusko dokazuje, že organické zahrádkaření může uživit svět. Uvedeno ZDE. Stále více jednotlivců, skupin a organizací se vrací zpět k pěstování organické, bez pesticidní potravy,


* Krize je umělá, ve skutečnosti vůbec neexistuje! Video: Kríza neexistuje! (SK titulky) UvedenoZDE.
* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ. Uvedeno ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL Uvedeno ZDE.


* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Přírodní bazény a jezírka Vyobrazeni na videu ZDE.
* Inspirace pro tvoření Ráje na Zemi, kde je radost pobývat a žít naleznete ZDE.


Zvolte si už konečně svobodu, přestaňte se již obávat všeho možného, uvědomte si svou vnitřní sílu a neomezené možnosti a schopnosti s ní spojené. Uvedeno ZDE.

Zdroj: http://inner-light.ning.com/forum/topics/proc-ve-svete-dojde-vbrzku-k-obrovskym-zmenam-aneb-co-se-bude-vel