PROBUĎ SE, E-shop s krystaly a semináře pro duchovní probuzení

S láskou vlastnoručně vyrábíme šperky z léčivých polodrahokamů a vedeme semináře za účelem spojení polarit, napojení na vyšší já, komunikace se světelnými bytostmi a jak rozvíjet skryté dary v nás. Každý jsme jedinečná bytost s jedinečnými dary a proto potřebujeme jedinečný přístup.

Kontakt Ondřej Košař
Email info@probud.se
Web www.probud.se/
Adresa Krásova 32, Praha 3

 

E-shop, ve kterém nabízíme širokou škálu výrobků z léčivých polodrahokamů. Kameny sháníme po celém světě a dáváme si pozor na kvalitu i pravost, jelikož je bohužel stále více podvodníků, kteří vymýšlejí nejrůznější metody, jak minerály falšovat. Většina šperků a kabošonů je vlastní výroby z naší domácí dílny. Krystaly se zabýváme již mnoho let a naše láska k nim nás přivedla k tomu, že jsme si zařídili dílnu pro řezání, broušení a leštění polodrahokamů, učíme se pracovat se stříbrem, abychom mohli námi vyrobené kameny usazovat a vyrábět z nich přívěsky, prsteny atd. Dále vyrábíme originální náušnice, náhrdelníky a náramky na míru – myslíme jak na ženy s jemnější rukou, tak na muže se silným zápěstím, i na děti s maličkýma ručičkama. Dále v našem krámku nabízíme etnické oblečení a nádherné sošky a lampy v podobě draků. Zabýváme se také ruční výrobou oltářních, rituálních a ozdobných svíček.

Naší další, ne však druhotnou činností jsou přednášky a semináře. Semináře na sebe navazují, každý je jakoby nástavbou na předchozí téma. Jsou to vlastně přednáškové cykly, které se zaměřují vždy na jedno téma či více témat, na sebe navazujících. Vše se odehrává v našem domečku uprostřed lesů, kde se dá ve volném čase projít po nádherném okolí CHKO Český les. Všechny semináře jsou včetně ubytování a stravy, abychom měli co nejvíce času na studium a jsou omezeny počtem účastníků (max. 8), abychom měli na každého co nejvíce času.

Zabýváme se mnoha tématy, ale uvedeme zde alespoň pár, na které se specializujeme. Učíme, jak správně meditovat, jelikož meditace je základem jakékoliv duchovní práce. S meditací souvisí také vizualizace, žehnání a léčení. Zasvěcujeme do léčebných energií pro pročištění energetických těl a pro duchovní vzestup. Hodně pozornosti věnujeme také komunikaci s vyšším já, kterou vidíme jako velmi důležitou pro další duchovní růst. Děláme regresní terapii, což je nahlížení do minulých životů a léčení starých ran a zklamání, které v minulých životech vznikly a prosákly až do tohoto života. Dále učíme, jak pracovat se světelnými bytostmi a naše velmi oblíbené téma jsou sny a astrální cestování – jak se v astrálním světě pohybovat, na co si dávat pozor a k čemu všemu se dá astrální cestování použít. Ale téma ze všech nejdůležitější je – pomáháme lidem najít, co je jejich dar a jak ho rozvíjet. Každý jsme jiný a každému nám do vínku byly naděleny jiní dispozice. Proto se zaměřujeme hlavně na to, jaké dary jsou v lidech v latentním stavu a potom vymyslíme praktiky, šité na míru, abyste tyto dary co nejlépe rozvinuli. A samozřejmě – práce s krystaly pro osobní rozvoj. Krystaly jsou totiž úžasní pomocníci, co se týče vyladění energie. Jsou krystaly vhodné pro zesílení meditace, krystaly, které nám brání auru před energetickými upíry, krystaly na danou čakru či pro zapamatování snů.

Na našich stránkách si můžete nejen něco koupit, či se přihlásit na seminář nebo osobní konzultaci, ale máme zde i mnoho kategorií se stovkami článků na témata: Atlantida, draci, Edgar Cayce, Egypt, energie, gnóze, channelingy, Indie, Ježíš, kabala, krystaly, kvantová psychologie, mayové, Osho, posvátná geometrie, Rudolf Steiner, Sumer, TAROT ONLINE, Tvůrci křídel, vesmír, wanderers a zdraví.

Moc se těšíme na Vaši návštěvu.

Namaste,

Probuď.se

Email: info@probud.se
Web: http://www.probud.se/

Kategorie:

Podporujeme