PRÁNA JAKO STAV MYSLI – POZVÁNKA NA SEMINÁŘ, FILM A DEBATY O PRÁNĚ
Poslední dny byly trochu složitější, ale snad nyní už nastane trochu klid a přijde do nich i více světa.

Víkendový seminář „Prána jako stav mysli“ není plně obsazen, a tak pokud víte o někom z okolí, kdo by se mohl ještě chtít připojit, bude – stejně jako Vy –  „very wellcome:-)“.

Celý víkend se budeme samozřejmě zabývat pránou, 3x denně ji společně čerpat, probírat ze všech stran, učit se zvyšovat svoje vibrace a vědomí a udržet si vyšší vibrační hladinu i ve ztížených podmínkách mimo chráněné prostředí. Oproti aktivačnímu semináři „jedna energie“ se podíváme různými technikami (projektivní, koučovací, systemické) na to, zda nám v naší cestě stojí nějaké překážky, jaké tyto překážky jsou a budeme s nimi pracovat.

Workshop začíná v sobotu 11. 4. dopoledne v deset hodin. Přijíždět se dá od půl deváté ráno. Pokud by s tím měl někdo problém, dejte mi vědět, domluvíme se.

S sebou potřebujete jako obvykle povlečení na deku, polštář a prostěradlo (nebo spacák), pohodlné oblečení, přezůvky, něco na psaní.  Mobily a notebooky o workshopech používat nebudeme a až na situaci, kdy by to bylo zcela nezbytné, je nebudeme ani zapínat a používat ani o přestávkách (:-)).

O pránických seminářích nenabízím jídlo, ale k dispozici je vybavená kuchyně, prostor v ledničce (pro to, co si přivezete v případě potřeby s sebou), a bude tu i nějaké ovoce. Odśtavňovač k dispozici je  také.

Přijet se dá pohodlně vlakem, z nádraží doprava, 10 min po skoro-lesní (stromy ano, na les málo) cestě stále rovně, a když skončí stromy, Místo setkávání (nyní světle meruňková fasáda) je třetí dům po pravé straně, na vstupních dveřích břečťanový věneček, kolem smrky a tibetské modlitební praporky. Místa na parkování jsou u domu nebo podél polní cesty na konci vlevo.

V sobotu začneme v kruhu seznámením a představením – řekneme si něco o svých zkušenostech, očekáváních, potřebách a snech a domluvíme se (podle toho a podle počasí) na všem ostatním.
 

Debata po dalším promítání:

http://www.poltikovicovi.com/debaty/diskuze-o-filmech/