POSELSTVÍ ÚPLŇKU 25. 11. 2015
V tento den přichází na Planetu Zemi zesílené vibrace Světla podporující záměr duší, které se sem narodili. Záměry mohou být různé, ale výsledná hodnota je stejná. Zesílit vibrace Světla na této Zemi čili vytvořit prostor pro konečné spojení Ducha s hmotou. Pozvednutá hmota potřebuje sloužit vyšším záměrům božího Plánu.

Toto mějte na paměti: Sloužíme Světlu! Odstíny tmy jsou pořád součástí Světla! Objevuje se tu nový pojem: CYKLICKÉ SVĚTLO.

CO TO JE CYKLICKÉ SVĚTLO?

Cyklické Světlo je vibrace frekvence Světla na úrovni srdce.

Vyzařuje ze srdce, jsme-li připraveni zářit pro tento svět. To znamená, jsme-li připraveni milovat a být milováni. Konkrétně: nenechat se zmást negativními emocemi druhých, nýbrž čistit a hlídat své emoce. Udržovat se ve stavu neutrality nebo odevzdat svým připojením ke Zdroji to, co nás tíží a trápí. Pouhou žádostí o připojení ke Zdroji eliminujeme ze sebe nežádoucí energetické vzorce.

Po vykonání žádosti je nutné setrvat v klidu, aby proces mohl probíhat v souladu s tělem.

JAK SE AKTIVUJE A ROZŠIŘUJE?

Aktivace cyklického Světla se aktivuje modlitbou či žádostí nebo vizualizací jediného slova: MÍR!

Rozšiřuje se prostřednictvím vašeho Světelného těla.

JAK SE PROJEVUJE?

Projevuje se jako zář reflektoru. Vnímaví jedinci to mohou vidět jako zlatou auru, vyzařování ze srdeční čakry. Spolu s tím dochází k uvolnění mysli, úlevě na srdci. Zde není potřeba mít myšlenky.

CO ZPŮSOBUJE CYKLICKÉ SVĚTLO A PROČ CYKLICKÉ?

Světlo způsobuje potíže jako bolest hlavy, jsou více vidět fyzické nedostatky v těle, podpořit tělo můžete lehkou stravou nebo půstem, klidem, odpočinkem, spánkem, koupelemi ve vodě, a jinými očistnými a podpůrnými technikami pro harmonii a rovnováhu.

Světlo prochází v cyklech, aby jeho průchod i působení lidská těla zvládla. Je ohleduplné, pro podporu vstřebávání Světla je nutné se zastavit, dýchat, pít čerstvou vlažnou vodu, odreagovávat mysl, být se sebou. Laskaví k sobě jak jen to jde a současně být bdělí.

Mohou vám přicházet vize, nápady a nutkání všeho nechat. Respektujte se.

 

S láskou Oldřiška

www.alternativnistudio.cz