Pomozte sbírat podpisy proti kožešinám. Zákon budou opět projednávat poslanci.
Pravděpodobně na konci února se bude ve druhém čtení projednávat novela zákona na ochranu zvířat, která by měla zakázat kožešinové farmy v České republice. Pokud můžete, sbírejte ještě dál podpisy pod naši petici, abychom mohli ukázat co největší podporu veřejnosti. Stačí si petici stáhnout z našeho webu, vytisknout, šířit a poslat nám na adresu do Plzně. Děkujeme za pomoc.

PETICI STAHUJTE NA TOMTO ODKAZU.

Vydali jsme sborník příspěvků z poslaneckého semináře k zákazu kožešinových farem

Vydali jsme sborník
příspěvků z poslaneckého semináře k zákazu
kožešinových farem

S radostí vám představujeme sborník příspěvků ze semináře Zákaz chovu kožešinových zvířat – zkušenosti z evropských zemí.
Publikace obsahuje přednášky, které byly na této akci v říjnu představeny v Poslanecké sněmovně. Seminář jsme uspořádali ve spolupráci s Aliancí za módu bez kožešin (Fur Free Alliance) a pod záštitou pana poslance Robina Böhnische.

VÍCE O SBORNÍKU NA WEBU PROTI SRSTI.

Nepřijatelné utrpení zvířat v bruselské laboratoři odhaleno

Nepřijatelné utrpení
zvířat v bruselské laboratoři odhaleno

Tajný vyšetřovatel belgické organizace GAIA odhalil kruté metody v laboratoři Svobodné univerzity v Bruselu. Byl svědkem toho, jak zanedbaná pokusná zvířata, trpící nedostatečnou péčí a špatnými životními podmínkami, denně podstupují bolestivé testy. Myši, potkani, králíci a prasata v laboratoři VUB trpí mnohem více, než se předpokládalo a než indikují experimenty, v nichž figurují.

ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK O TÉTO KAUZE.

Vydáváme českou verzi nejnovější studie o kožešinových zvířatech

Vydáváme českou verzi
nejnovější studie o kožešinových
zvířatech

Vydali jsme jedinečnou brožuru „Případ kožešinových farem“ (The Case against Fur Factory Farming) – autorem je světově uznávaný odborník na etologii lišek profesor Stephen Harris z Velké Británie. Studiem šelem, zejména lišky obecné, se Harris zabývá již více než 50 let. Publikace přináší kvalifikovaný a komplexně zpracovaný pohled na problematiku chovu norků a lišek na farmách.

VŠE O PUBLIKACI S ODKAZEM KE STAŽENÍ ZDE.

Poděkování dárcům za podporu internetové charitativní akce Kočičí přání – Vánoce 2016

Poděkování dárcům za
podporu internetové charitativní akce Kočičí
přání – Vánoce 2016

Děkujeme všem hodným dárcům, kteří v rámci vánočního kola Kočičího přání nakoupili dárky v podobě krmiva, steliva či hraček pro opuštěné kočičky z útulků a depozit z celé České republiky. Za naši Sekci na ochranu koček bylo obdarováno celkem 60 kočiček, které z dárků měly velikou radost. Fotografie všech koček z této akce budeme zveřejňovat postupně.

FOTKY OBDAROVANÝCH KOČIČEK NAJDETE ZDE.


CO MŮŽETE UDĚLAT TEĎ